Adet Düzensizliği ve Gebe Kalamama

slm arkadaşım adet düzensizliğinin nedenini öğrendin mi bunların çok fazla sebebi oluyor ve bunlardan bazısı hamile kalmayı etkiliyor eğer bilmiyorsan önce bunun nedenini öğren derin ben umarım hiçbişey çıkmaz ve hamile kalırsın
bende adet düzensizliği diye gittim ve fsh hormonunda yükselme çıktı ve bu yüksekken hamile kalma şansı yok sende bir baktır tahlil falan ondan sonra çare aranır.

slm arkadaşım adet düzensizliğinin nedenini öğrendin mi bunların çok fazla sebebi oluyor ve bunlardan bazısı hamile kalmayı etkiliyor eğer bilmiyorsan önce bunun nedenini öğren derin ben umarım hiçbişey çıkmaz ve hamile kalırsın
bende adet düzensizliği diye gittim ve fsh hormonunda yükselme çıktı ve bu yüksekken hamile kalma şansı yok sende bir baktır tahlil falan ondan sonra çare aranır.

kesinlikle haklısın canım bendede tiroit çıkmıştı ondan düzensizmiş adetlerim vede ilacını kullanıyorum hormonlarım normal şükür ama adetim hala düzensiz ve 3 yıl oldu hala bebek olmuyo :umursamaz:

benim tüm tetkiklerim yapıldı. fsh lh hepsi normal tüplerede bakıldı drum ilaç vermeden 1 sene denememi önerdi aNCAK DÜZENSİZLİKTEN DOLAYI YUMURTLAMA GÜNÜMÜ BİLEMİYORUM

X