reglisi geenler ve acaba hamile miyim diyenlerin paylam alan

Amin canım inşallah sen de hamilesindir. Ben bekleyemezdim sabahın olmasını :KK70: Ki öyle de oldu akşam işten gelir gelmez yaptım testi. :) Ama kesin sonuç için sabra değer tabii.

merhaba bayanlar, ben 2 aylik evliyim.normalde adetlerim cok duzenliydi.ama evlilik stresinden olacak herhalde ki evlenmeden onceki ay adetim 10 gun gecikince dra gittim ve hem korunma amacli hem de adetimi duzenleme amacli ilk 3 hafta dogum kontrol hapi kullandim ve biraktim birakinca adet oldum ama yaklasik 13 gun oldu bu ay adet olamadim.hamilemiyim acaba diye dusunmeye basladim.hic boyle bir durum yasayan oldu mu dogum kontrol haplarinin boyle etkisi olurmu..yardimci olursaniz sevinirim...

merhaba bayanlar, ben 2 aylik evliyim.normalde adetlerim cok duzenliydi.ama evlilik stresinden olacak herhalde ki evlenmeden onceki ay adetim 10 gun gecikince dra gittim ve hem korunma amacli hem de adetimi duzenleme amacli ilk 3 hafta dogum kontrol hapi kullandim ve biraktim birakinca adet oldum ama yaklasik 13 gun oldu bu ay adet olamadim.hamilemiyim acaba diye dusunmeye basladim.hic boyle bir durum yasayan oldu mu dogum kontrol haplarinin boyle etkisi olurmu..yardimci olursaniz sevinirim...

cnm hapı bir ay ble kullansn dengeni bozuyo..ben 3 ay kadr kullndm snrm ara kanamamda oldu düzene binmedi şimdide hap kulldğm içn hala gebe kalamyrm :KK43:(( hemen olmzmş bir yıl içnde...çocuğn yokmş hap kullnma...evde bir test yap istyrsn dilerim hamişsindr...

5 gün geçti kanda bişe yok ultrosndada yok gebelik şüphem varmş şakamı bu :KK43:(

normal oln bişe yaşamyrm ben :KK43:(

benımde 10 gün geçitkti adetım 3 gün önce idrar testi yaptım ama tek çizgi çıktı bende meraklanıyorum bu kadar gecıkmesı normal degıldır dıme bıde duydugum kadarıyla idrar testı çogu zaman yanıltıyormuş

bir hafta önce adet görmem gerekiyordu. Ancak olmadı ve benim aklıma böyle birşey olacağı 4 gün sonra geldi ama bir türlü cesaretimi toplayıp bakamadım. Hep yazılanları okudum. Bugün adetim gecikeli 8 gün oldu, biraz önce idrar testi yaptım ve çift çizgiyi gördüm. O kadar mutluyum ki anlatamam Allah olmayan, isteyen herkese hayırlı sağlıklı sıhatli evlat nasip etsin. 1 düşük 3 negatif sonuçlu tüp bebek denemesi sonucunda tam ümidimizi kesip çocuk esirgemeye başvurma hazırlıkları içindeyken bunu yaşamak inanılmaz.

Belirtilerim; Her zamankinden fazla göğüslerim şişti ve ağrıdı. Karnımda da adet olacak gibi ağrım var hala var. Yarın ilk iş doktora gideceğim.:KK49::KK49::KK49:

bir hafta önce adet görmem gerekiyordu. Ancak olmadı ve benim aklıma böyle birşey olacağı 4 gün sonra geldi ama bir türlü cesaretimi toplayıp bakamadım. Hep yazılanları okudum. Bugün adetim gecikeli 8 gün oldu, biraz önce idrar testi yaptım ve çift çizgiyi gördüm. O kadar mutluyum ki anlatamam Allah olmayan, isteyen herkese hayırlı sağlıklı sıhatli evlat nasip etsin. 1 düşük 3 negatif sonuçlu tüp bebek denemesi sonucunda tam ümidimizi kesip çocuk esirgemeye başvurma hazırlıkları içindeyken bunu yaşamak inanılmaz.

Belirtilerim; Her zamankinden fazla göğüslerim şişti ve ağrıdı. Karnımda da adet olacak gibi ağrım var hala var. Yarın ilk iş doktora gideceğim.:KK49::KK49::KK49:

ayyy çok sevindimmmmm, tebrik ederim:)
inşaallah ben de çift çizgi görebilirim:KK43:
:)

ayyy çok sevindimmmmm, tebrik ederim:)
inşaallah ben de çift çizgi görebilirim:KK43:
:)

2 kez doktora gittim ikisi de ultrasonda bişi göremedi idrar testleri negatif
ilk doktor adetin 2. günü gel dedi 2. doktor bekle öyle kan testi de yapalım dedi
P.TESİ kan testi yaptırıcam

arkadaşlar adetliyken gebelik testi doğru çıkarmı. ben hamilelik üstüne adet gördüğümü düşünüyorum

Bende bu ay klomen tedavisi gördüm doktorum yumurtan çatlamış dedi ve adetime 2 gün var ama aşırı halsizlik uyku hali ve kasık ağrılarım var bide sık idrara çıkma... Bu 9. Ay denememiz acaba bu kez var mıdır lütfen cevap verin :KK43:

hala adet olmadım dün olması gerekiyodu göğüslerimde şişti ve belirginleşti ne zaman test yapmam gerekir:KK43:

ben kan testi yaptırmak istiyorum ewdeki testlerin artk tek çıkmasından çook yoruldum :KK43: bide bugün böyle sağ kasığımı birden bir ağrı saplndı bnde korktum hatta fzla yürüdüm bugün acaba meleğim varda tepki mi verdi bana diye düşündüm :) idrar testini şimdi yapıyım mı hemen yaparsam eğer ilk idrarda daha net çıkmaz mı .s

ben kan testi yaptırmak istiyorum ewdeki testlerin artk tek çıkmasından çook yoruldum :KK43: bide bugün böyle sağ kasığımı birden bir ağrı saplndı bnde korktum hatta fzla yürüdüm bugün acaba meleğim varda tepki mi verdi bana diye düşündüm :) idrar testini şimdi yapıyım mı hemen yaparsam eğer ilk idrarda daha net çıkmaz mı .s

canım benim de 2 gün gecikti daha bişey yapmadım. sen ne yaptın

X