reglisi geenler ve acaba hamile miyim diyenlerin paylam alan

slm.benim de 6 gün geçti,1 gün geçtiğinde ve bu sabah ucuz testlerde negatif çıktı,erken gebelik testi aldım o da negatif...
pazartesi dr.a gidicem...

benim sarı değil ama 2 gün öncesine kadar yoğun şeffaf akıntım oldu canım şu anda o da kesildi her an regl olabilirim diye bekliyorum işte ama daha ne ağrı ne sızı hiçbir belirti yok göğüslerimin şişi de indi anlamadım gitti valla geçen ayda 9 gün rötar yapmıştı benimki o yüzden bu ay test için acele etmiyorum içim içimi yese de... akıntında rahatsız edici bir koku veya kaşıntı var mı? eğerki varsa bunlar bildiğim kadarıyla mantar belirtisi oluyor ama çok da bilgim yok maalesef sarı akıntılar hakkında...
bu arada konu açmayı sormuşsun onu da anlatıvereyim kısacık. önce konuyu açacağın bölüme giriyorsun, mesela atıyorum hamilelik belirtileri bölümüne girdin önüne sıra sıra açılan konular geldi. en yukarıda sabitlenmiş konuların az üstünde solda yeni mesaj butonu var
23911753.jpg
, onu kullanıp yeni konu açabilirsin... umarım yardımcı olabilmişimdir yerimseniben

canım teşekkür ederim yeni konu hakkında
benim koku felan hissetmiyorum ben sadece sarı akıntılarım oluyor eskisinden fazla çok sık idrar yapıyorum ama sarı akıntlarım oluyor normalde nedeni neyse bilmiyorum ama doktora görünsem iyi olcak sanırım

benim sarı değil ama 2 gün öncesine kadar yoğun şeffaf akıntım oldu canım şu anda o da kesildi her an regl olabilirim diye bekliyorum işte ama daha ne ağrı ne sızı hiçbir belirti yok göğüslerimin şişi de indi anlamadım gitti valla geçen ayda 9 gün rötar yapmıştı benimki o yüzden bu ay test için acele etmiyorum içim içimi yese de... akıntında rahatsız edici bir koku veya kaşıntı var mı? eğerki varsa bunlar bildiğim kadarıyla mantar belirtisi oluyor ama çok da bilgim yok maalesef sarı akıntılar hakkında...
bu arada konu açmayı sormuşsun onu da anlatıvereyim kısacık. önce konuyu açacağın bölüme giriyorsun, mesela atıyorum hamilelik belirtileri bölümüne girdin önüne sıra sıra açılan konular geldi. en yukarıda sabitlenmiş konuların az üstünde solda yeni mesaj butonu var
23911753.jpg
, onu kullanıp yeni konu açabilirsin... umarım yardımcı olabilmişimdir yerimseniben

esloscum aynen benim de yoğun şefffaf akıntım var adetimin 26. günü başladı, bugün 30. gün devam ediyor, en geç 3 güne kadar adet olmam gerekiyor, sen benden öndesin seni takip edicem çünkü şeffaf yoğun akıntım gelince umutlanmıştım biraz bakalım sen hamile kalacak mısın ??? inşallah Allah gönlündekini versin...

esloscum aynen benim de yoğun şefffaf akıntım var adetimin 26. günü başladı, bugün 30. gün devam ediyor, en geç 3 güne kadar adet olmam gerekiyor, sen benden öndesin seni takip edicem çünkü şeffaf yoğun akıntım gelince umutlanmıştım biraz bakalım sen hamile kalacak mısın ??? inşallah Allah gönlündekini versin...

tamam canım ben de değişiklik oldukça yazarım yerimseniben en son akıntım kesilmişti birkaç saattir sağ kasığımda hafif bir ağrı da vardı dedim eli kulağında geliyor gene kırmızı kart :tomato: az önce otururken de bir anda resmen çeşme açılmış gibi birşeylerin geldiğini ve şortumda bi nemlenme hissettim dedim geldi kesin gittim baktım yine gelen akıntım... anlamadım valla durup durup başlıyor neyse hayırlısı diyelim Allah gönlümüzü biliyor umarım biran önce kavuşmamızı nasip eder herbirimize :Saruboceq:
normalde benimki hiç sektirmezdi 28 günü ama bu aralar sapıtmaya başladı bugün 3. gecikme günümü doldurdum senin ne sıklıkla oluyor periodun?

arkadaşlar adet gunum 4 gun gecıktı.ve ıdrar rengım koyu renklı acabe hamılemıyım cok merak edıyorum

tamam canım ben de değişiklik oldukça yazarım yerimseniben en son akıntım kesilmişti birkaç saattir sağ kasığımda hafif bir ağrı da vardı dedim eli kulağında geliyor gene kırmızı kart :tomato: az önce otururken de bir anda resmen çeşme açılmış gibi birşeylerin geldiğini ve şortumda bi nemlenme hissettim dedim geldi kesin gittim baktım yine gelen akıntım... anlamadım valla durup durup başlıyor neyse hayırlısı diyelim Allah gönlümüzü biliyor umarım biran önce kavuşmamızı nasip eder herbirimize :Saruboceq:
normalde benimki hiç sektirmezdi 28 günü ama bu aralar sapıtmaya başladı bugün 3. gecikme günümü doldurdum senin ne sıklıkla oluyor periodun?

canım benim 33 gün periyodum bugün 31. gün.
yumurtlama gününde de gelmişmiydi şeffaf akıntın ???

merhaba ben daha yeniyim..ama bende sizler gibi aynı sıkıntıları yaşadığımdan paylaşmak istedim.bundan 1,5 ay once 3-4 gun gecınce test yaptım negatıf,kan testı negatıf birakç gun daha bekleyınce yıne olmadı ve dr a gıttım tamamen stresten hiç regl olamamışım. hiç yumurta olmamıs yanı. bir ilaç verdi ve tekrar regl oldum.bugunse tekrar olmam gereken gun ama yıne negatıf cıkacak korkusundan test yapamıyorum. galıba yıne dayanamayıp bugun bir test daha yapacağım....umarım bu sefer pozitif çıkar..

benım bırazcık degısık kızlar ovulasyon tam 27.gunde gerceklestı ve sımdıye kadar aqdxet olmadım adet olmam gerekn tarıh 30 du beklıyorum ıkı gun once goguslerımde agrı vardı ucları sızlıyordu sımdı o da gectı akıntı desem oda gectı bakalım ne olacak
pzt test yapcam

Kızlar merhaba... Ben dün kan testi yaptırdım ve sonuç pozitif, beta-hcg 988;14 çıktı, Rabbim isteyen herkese versin, çok farklı ve güzel bir duygu, günüm 2 gün geçmişti testi yaptırdığımda, dualarım sizlerle, umarım yeni hamiş haberleri alırız, sevgiler.

canım benim 33 gün periyodum bugün 31. gün.
yumurtlama gününde de gelmişmiydi şeffaf akıntın ???

yumurtlama günüm zamanı çok yoğunduk canım valla onu takip edemedim bu ay ama olmasa dikkatimi çekerdi gibime geliyor..
bu arada ben hala regl olamadım 5. günün içindeyim şu an vücudumdaki tüm şişlikler de indi ne kasık ağrım kaldı ne başka birşey bekliyorum....

Kızlar merhaba... Ben dün kan testi yaptırdım ve sonuç pozitif, beta-hcg 988;14 çıktı, Rabbim isteyen herkese versin, çok farklı ve güzel bir duygu, günüm 2 gün geçmişti testi yaptırdığımda, dualarım sizlerle, umarım yeni hamiş haberleri alırız, sevgiler.

canım çok tebrik ederim umarım hiç sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallah darısı en kısa zamanda tüm biz isteyenlerin başına opuyorumnanaktan

canım benim de akıntım bitti artık gelmiyor , ama adet olmadan bir gün önce büyük tuvaletimi yaparken vajinam çok acırdı böle sanki çok zorlanırdım gecikicek galiba böle bi belirtim yok şuan , bi de göğüslerim şişerdi ve çok acırdı bu ay öle de olmadı sadece uçları hassas.
benim bu ay adetim biter bitmez beyaz akıntım başladı yoğundu baya ama şeffaf akıntım gelmemişti sonra akıntım da azaldı ta ki 26. güne kadar , şöyle de olabilir yumurtam geç çatlamış olabilir. hayırlısı canım inşallah hamişsindir ve inşallah ben de :CüvCüv:

eslos test yapmadın mı canım hala !!! bu gün regl günüm ama belirti yok akıntı da yok :KK43: inşallah hamişizdir.

eslos test yapmadın mı canım hala !!! bu gün regl günüm ama belirti yok akıntı da yok :KK43: inşallah hamişizdir.

aynı benimki gibi olmuş beim günümde de neakıntı ne belirti ağrı sızı hiçbirşey yoktu sadece göğüslerim şişti onlar da ineli çok oluyor...
yok canım test yapmadım daha geçen ay yaşadığım hayalkırıklığını yaşamamak için biraz daha beklemek istiyorum ama bir yandan da dayanamıyorum belki bugün dayanamaz alırım bir test, inşallah hamileyizdir yaa opuyorumnanaktan

slm arkadaşlar beimde 6 gün gecikti bi belirti yok çok fazla beyaz akıntım var idrar testi yaptım negatif ne olcak bilmiyorum

slm arkadaşlar beimde 6 gün gecikti bi belirti yok çok fazla beyaz akıntım var idrar testi yaptım negatif ne olcak bilmiyorum

idrar testleri her zaman doğru sonuç vermeyebiliyor bir de kan testi yaptır istersen en azından o kesin sonuç veriyor...yerimseniben

aynı benimki gibi olmuş beim günümde de neakıntı ne belirti ağrı sızı hiçbirşey yoktu sadece göğüslerim şişti onlar da ineli çok oluyor...
yok canım test yapmadım daha geçen ay yaşadığım hayalkırıklığını yaşamamak için biraz daha beklemek istiyorum ama bir yandan da dayanamıyorum belki bugün dayanamaz alırım bir test, inşallah hamileyizdir yaa opuyorumnanaktan

canım ya az önce gebelik konusunda birinci topice girdim ovulasyon testleriyle ilgili bilgiler var, bi esrtml isminde bi arkadaşın regline yakın bi zamanda şeffaf akıntısı olmuş ve ovulasyon testini tekrarlamış bakmış yine pozitif sonra gebelik testi almış ve o daa POZİTİFFF ay canım çok heycanlandım sen de bi bak istesen !!!! yorum bekliyorum sendennn !!!!

canım ya az önce gebelik konusunda birinci topice girdim ovulasyon testleriyle ilgili bilgiler var, bi esrtml isminde bi arkadaşın regline yakın bi zamanda şeffaf akıntısı olmuş ve ovulasyon testini tekrarlamış bakmış yine pozitif sonra gebelik testi almış ve o daa POZİTİFFF ay canım çok heycanlandım sen de bi bak istesen !!!! yorum bekliyorum sendennn !!!!

hemen bakıyorum canım yerimseniben

canım tam okudum yorum yazayı dedim bir heyecanla ama heyecanıma dayanamayan elektrikler gidiverdi :1no2: evet yaa bir umut doğdu içime en güzeli bir test alayım ben bugün yarın sabah ilk idrarla yapayım ki biraz daha kesin olsun offf off gel de şimdi yarın sabahı bekle.... delikafadulden

Kizlar hamilemisin ? Test falan gecti yazilarinizda ama tam olarak yapip yapmadiginizi anliyamadim. Bendede bu ay cok degisikler var, gögüslerim agirlasti kahverengi bölge sisti, akintim bugünden itibaren basladi. Ayyyyyyyyyy cok umutlandim..

X