reglisi geenler ve acaba hamile miyim diyenlerin paylam alan

_berrak

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
409
17
41
arkadaşlar benim günüm 2 gün geçti.
gününde olacakmışım gibi sancılarım oldu ama şu an agrılar azaldı ara ara sızı şeklinde geliyor ve hala olamadım. gögüslerimde şişlik var fakat agrı yok.
dayanamadım bu sabah eczaneye koştum testte tek çizgi çıktımafoldumben
ilk zamanlarda belli olmaz diyenler var
meraktayım.
benim gibi günü geçen ve tereddütte olan arkadaşlar bekliyorum mesajlarınızı

:eek:

arkadaşlar benim günüm 2 gün geçti.
gününde olacakmışım gibi sancılarım oldu ama şu an agrılar azaldı ara ara sızı şeklinde geliyor ve hala olamadım. gögüslerimde şişlik var fakat agrı yok.
dayanamadım bu sabah eczaneye koştum testte tek çizgi çıktımafoldumben
ilk zamanlarda belli olmaz diyenler var
meraktayım.
benim gibi günü geçen ve tereddütte olan arkadaşlar bekliyorum mesajlarınızı

:eek:

canım bende aynı durumdayım.adet gecikeli 4. günüm test yaptım malesef tek çizgi negatif.ama yinede sabah kan testi yaptıracağım.idrarda çıkmayıp kanda çıkabiliyormuş.bi umut işte...

benimde bu gün dört gün geçti bende test yaptım ama negatif niye böyle ya hiç gecikmezdi inş bende olmam ya dua edin
fisfisfis

canım bende aynı durumdayım.adet gecikeli 4. günüm test yaptım malesef tek çizgi negatif.ama yinede sabah kan testi yaptıracağım.idrarda çıkmayıp kanda çıkabiliyormuş.bi umut işte...

hadi bakalım inşallah canım.
yarın haberini mutlaka bekliyorum.:eek:
var mı belirtiler ya da vücudunda farklı giden birşeyler

benimde bu gün dört gün geçti bende test yaptım ama negatif niye böyle ya hiç gecikmezdi inş bende olmam ya dua edin
fisfisfis

canım dualarımız seninle ve senin benim gibi olan tüm anne adaylarında...
inş. bebişini alırsın kucagına.
bi gelişme olursa burdan bekliyorum.

Günaydın hanımlar. Benimde 1 gün geçti, beklemedeyim... Geçen ay 7 gün gecikmişti, hem idrarda hemde kanda negatif çıktı :KK43:( Bu yüzden bu ay sabırla beklemeye karar verdim, inşallah Rabbim hepimizin dileğini gerçekleştirir, dualarım sizinle, sevgiler.

Günaydın hanımlar. Benimde 1 gün geçti, beklemedeyim... Geçen ay 7 gün gecikmişti, hem idrarda hemde kanda negatif çıktı :KK43:( Bu yüzden bu ay sabırla beklemeye karar verdim, inşallah Rabbim hepimizin dileğini gerçekleştirir, dualarım sizinle, sevgiler.

günaydın canım.
bende hala beklemedeyim bugün3. günüm
dün kasıgıma bir sancı yerleşti gitmedi özellikle yürürken giriyordu bu bir belirti mi bilmiyorumCADIARZU

günaydın canım.
bende hala beklemedeyim bugün3. günüm
dün kasıgıma bir sancı yerleşti gitmedi özellikle yürürken giriyordu bu bir belirti mi bilmiyorumCADIARZU

bir kan tahlili yaptır canım.beklemekten daha iyidir.off ya nedir şu halimiz?

bir kan tahlili yaptır canım.beklemekten daha iyidir.off ya nedir şu halimiz?

sorma valla vücudumuzu dinlemekten tırlatıcaz şöyle oldu... böyle oldu ....günüm geçti ...acaba hamilemiyim? demekten.....
kanımı alırken çok zorlanıyorlar, damarı bulamıyolar.. damarım inceymiş.
bende onun için biraz daha bekliyim de boş yere o sıkıntıyı çekmiyim diyorum.
böylede zaman geçmiyo
anlamadım vallla:bbo:

sorma valla vücudumuzu dinlemekten tırlatıcaz şöyle oldu... böyle oldu ....günüm geçti ...acaba hamilemiyim? demekten.....
kanımı alırken çok zorlanıyorlar, damarı bulamıyolar.. damarım inceymiş.
bende onun için biraz daha bekliyim de boş yere o sıkıntıyı çekmiyim diyorum.
böylede zaman geçmiyo
anlamadım vallla:bbo:

ama erken öğrenmek bazı durumlar için iyi oluyor.şahsen bunu bizzat ben yaşadım diğer gebeliğimde(dış gebelik) eğer erken öğrenseydim tüplerimden biri alınmamış olackatık.öyle birşey yaşayıncada insan hayat boyu kendini ister istemez dinliyor bir daha böyle birşeyi bir daha yaşamkatansa.ben fazlada bekleme taratftarı değilim.bir klinikte idrar tahlili yaptırsan bizim evde yaptıklarımız gibi değillerdir.

ama erken öğrenmek bazı durumlar için iyi oluyor.şahsen bunu bizzat ben yaşadım diğer gebeliğimde(dış gebelik) eğer erken öğrenseydim tüplerimden biri alınmamış olackatık.öyle birşey yaşayıncada insan hayat boyu kendini ister istemez dinliyor bir daha böyle birşeyi bir daha yaşamkatansa.ben fazlada bekleme taratftarı değilim.bir klinikte idrar tahlili yaptırsan bizim evde yaptıklarımız gibi değillerdir.

canım çok geçmiş olsun.
dediğin gibi bi kaç gün sonunda hala olmazsam gidicem idrar tahliline.
bu 3 gündür uyandıımda her sabah ''bugün olurum'' diyorum çünkü o agrıyı ve şişkinliği yaşadığım için olur bugün diye düşünüyorum ama olmuyor.
aslında umutlu diilim bu ay ilk denememiz.
bazen yazılanları ve ilk belirtileri okuyunca umutlanmıyor diilim ama kendi kendime olmaz heralde diyorum.
amaaaann ne biliyim işte
bende şaştım artıklaelaelaelaelae:bbo:

canım çok geçmiş olsun.
dediğin gibi bi kaç gün sonunda hala olmazsam gidicem idrar tahliline.
bu 3 gündür uyandıımda her sabah ''bugün olurum'' diyorum çünkü o agrıyı ve şişkinliği yaşadığım için olur bugün diye düşünüyorum ama olmuyor.
aslında umutlu diilim bu ay ilk denememiz.
bazen yazılanları ve ilk belirtileri okuyunca umutlanmıyor diilim ama kendi kendime olmaz heralde diyorum.
amaaaann ne biliyim işte
bende şaştım artıklaelaelaelaelae:bbo:

bu duyguları yaşamak inanılmaz beter bişeyy,hamile moduna girmek,ha bugün adet oldum ha yarın olcam demek,,acaba??acaba??acabaaaa??ayy çok sıkıcı valla geçen aydan dersimi aldım bennnn ,,10 günde geçse kılımı bilem kıpırdatmıcamm.geçen ay 7 günü nasıl bekledim gelin bana sorunn..ahh ahhh,,evet erken öğrenmek güzel bişey ama maleseffkiiii ,kötü sonucu almak herşeyden daha kötü bir duyguuu:çok üzgünüm:

bu duyguları yaşamak inanılmaz beter bişeyy,hamile moduna girmek,ha bugün adet oldum ha yarın olcam demek,,acaba??acaba??acabaaaa??ayy çok sıkıcı valla geçen aydan dersimi aldım bennnn ,,10 günde geçse kılımı bilem kıpırdatmıcamm.geçen ay 7 günü nasıl bekledim gelin bana sorunn..ahh ahhh,,evet erken öğrenmek güzel bişey ama maleseffkiiii ,kötü sonucu almak herşeyden daha kötü bir duyguuu:çok üzgünüm:

evet valla acabalar arasında bogulmak ne fena bişiymiş-tatlicadiarzu-
zaman hiç bu kadar agır ilerlememişti.
sizde olmasanız
bu arada bu akşam 3. günümüde doldurmuş bulunuyoruuuummmm

benimde 1 gün gecikti şimdilik birkaç gündür şiş göğüslerim ama kasık ağrımdan eser yok, akıntım bu ara arttı hatta az önce öyle bir geldi ki tamam dedim yedik yine kırmızı kartı ama bişey yok... anlamadım valla birşey... geçen ay 9 gün gecikmeli gelmişti o yüzden bu ay sabırlı davranmaya çalışacağım testte negatifi görüp moral bozmaktansa beklerim daha iyi sanki...fisfisfis

Herkese günaydın. Bugun 2. günüm, hala gelen giden yok, göğüslerde şişlik devam ediyor, kasıklardaki batmalar azaldı, bunun dışında hafif baş dönmesi ve mide bulantısı var, yinede kendimi kaptırmamak adına hamileliğe yormuyorum, hepimizin için hayırlısı olsun, sevgiler.

benimde 1 gün gecikti şimdilik birkaç gündür şiş göğüslerim ama kasık ağrımdan eser yok, akıntım bu ara arttı hatta az önce öyle bir geldi ki tamam dedim yedik yine kırmızı kartı ama bişey yok... anlamadım valla birşey... geçen ay 9 gün gecikmeli gelmişti o yüzden bu ay sabırlı davranmaya çalışacağım testte negatifi görüp moral bozmaktansa beklerim daha iyi sanki...fisfisfis

canım benimde senin gibi 1 -2 gün gecikmeliyken acayip bi akıntı geldi bende oldum sandım ama yokmuş.
testte tek çizgiyi görmek çok sinirrr:eek:lmaz: bende 1 hafta gecikeyim öyle yapıcam

Herkese günaydın. Bugun 2. günüm, hala gelen giden yok, göğüslerde şişlik devam ediyor, kasıklardaki batmalar azaldı, bunun dışında hafif baş dönmesi ve mide bulantısı var, yinede kendimi kaptırmamak adına hamileliğe yormuyorum, hepimizin için hayırlısı olsun, sevgiler.

sanada günaydın simenaycım.
benimde öyleydi sadece baş dönmesi ve mide bulantısı yoktu 2. gün test yaptım evde negatif çıktı şimdi 4. günümdeyim daha bişey yok.
ya gögüslerde bariz şişlik var ama bende hiç hassasiyet
hamilelikte illa hassasiyet olmalı mı ki acaba??

sanada günaydın simenaycım.
benimde öyleydi sadece baş dönmesi ve mide bulantısı yoktu 2. gün test yaptım evde negatif çıktı şimdi 4. günümdeyim daha bişey yok.
ya gögüslerde bariz şişlik var ama bende hiç hassasiyet
hamilelikte illa hassasiyet olmalı mı ki acaba??

Canım, herkeste farklı oluyor bu belirtiler, bunlara fazla takılmayalım bence, çünkü hiçbir belirti yaşamadan (yani göğüslerde şişlik bile olmadan, kasıkları batmadan, akıntısı olmadan v.s.) , hamile olanlar var çevremde, her ay tüm belirtileri yaşıyorum ve hep acaba mı diyorum sonuç fosss :))) Rabbim ol derse olacak, hakkımızda hayırlısı ne ise onu versin Mevlam, bize de sabretmek düşüyo :)

Canım, herkeste farklı oluyor bu belirtiler, bunlara fazla takılmayalım bence, çünkü hiçbir belirti yaşamadan (yani göğüslerde şişlik bile olmadan, kasıkları batmadan, akıntısı olmadan v.s.) , hamile olanlar var çevremde, her ay tüm belirtileri yaşıyorum ve hep acaba mı diyorum sonuç fosss :))) Rabbim ol derse olacak, hakkımızda hayırlısı ne ise onu versin Mevlam, bize de sabretmek düşüyo :)

çok haklısın canım.
hayırlısı olsun bizim için, bebiş bekleyen herkes için....
zaten üstüne düştükçe olmuyo en zoru beklemek. en önemlisi sabretmek...
mesela benim annemde hiç belirti olmamış 2,5 aylıkken geldigimi ögrenmişhihoyyyt (regliside düzensizmiş zaten)
takmıcam
takmı
cam
takmıcam
t
a
k
m
ı
c
a
m
:kahve:

mrb kızlar benm de 2 gün geçti bazen sol kasığımda batmalar oluyo göğüslerim düne kadar dolgun ve hassastı şimdi eser kalmadı düşünmemeye karar verdim çünkü bu hezimeti yaşamak çok beter ama aynı zamanda da kendimi zor tutuyorum test yapmamak için hepimiz adına hayırlısı olsun umarım burdan güzel haberleri veririz

X