spiral fiyatları

mirisa

❤❤❤
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
334
8
35
arkadaşlar özel hastanelerde sigortalılara spirali ne kadara takıyolarlar yuvarlak olarak öğrenmek istiyorum hastaneyi aradım ama kapalıymış poliklinik ..Aranızda taktıran varmı ? memnun olup tavsiye ettiğiniz biryer varmı? Bilgi verirseniz sevinirim ..

ben bilmiyorum ama biraz pahalıdır bence sağlık ocakları ücretsiz tkıyor canım neden ocağa gitmiyorsun

canım özel hastaneler gidip dünyanın parasını vermene gerek yok baglı bulundugun saglık ocagında ücretsiz takıyorlar hemde 10 yıl seni rahatlıkla koruyor ben ilk dogumumda taktırdım 6 sene kullandım sonra çıkarttırıp 2 kızıma hamile kaldım dogumdan sonra tekrar taktırıcagım

ben korkarım öyle şeylerden. bedava verseler almam

ya canım sağlık ocağında taktirim ama yerli malı olduğu için çok güvenmiyorum çok korkuyorum açıkçası
özelde çok kalitelisini takıyorlar diye biliyorum hoş olacağı varsa hertürlü olur,allah verdikten sonra ama yinede eşşeği sağlam kazığa bağlamak istiyorum açıkçası eşim taktırmamı istemiyor bana güven diyor ama ben güvenemiyorum taklaya gelmim:KK70:

canım ben 3 yıl önce kerndi doktoruma 200 e taktırmıştım ..ama bende sancı yaptı geri çıkarttırdım ben ......

250 TL idi bizim hastenede,bildiğim kadarıyla SGK karşılamıyor spirali,hatta bizim özel sigortamız var,o bile karşılamadı,ben de Sağlık Ocağında taktırdım,ama ebelere değil,dr. a taktırdım.

benim doktoruma sordum kaça takarsınız diye,350 lira dedi.
sağlık ocaklarına bende güvenemiyorum ama doktorumada o kadar para vermek işime gelmiyor.
hangisiyle korunacağımı biliyorum desem yeri

ben 1 ay oldu taktıralı kendi doktorum taktı 300 tl. fiyatı bilmeden gittim taktırdım 300 deyince gözlerim yerinden fırladı paran varsa özelde taktır yoksa boşuna o kadar para verme git sağlık ocakları bedava takıyor

ya canım sağlık ocağında taktirim ama yerli malı olduğu için çok güvenmiyorum çok korkuyorum açıkçası
özelde çok kalitelisini takıyorlar diye biliyorum hoş olacağı varsa hertürlü olur,allah verdikten sonra ama yinede eşşeği sağlam kazığa bağlamak istiyorum açıkçası eşim taktırmamı istemiyor bana güven diyor ama ben güvenemiyorum taklaya gelmim:KK70:

güvenme anam güvenme.
ben kazaya kurban gittim bile,şimdi dua modundayım.
bi türlü gidip taktırmadım şu meredi.

güvenme anam güvenme.
ben kazaya kurban gittim bile,şimdi dua modundayım.
bi türlü gidip taktırmadım şu meredi.

ya bişi sorcam. neden spiral diye tutturuyo doktorlar? erkekler korunsa güvenli olmuyo mu

canlarım benim ben 5 ay once spiral taktırmıs biri olarak öncelikle doktorlar spirali saglık ocaklarında takılmasını oneriyorlar cunku en guvenilir saglık bakanlıgının verdiği urunler orada ve ucretsiz takıyorlar takmadan once bilgi veriyorlar sana nasıl bişi oldugunu gosteriyor vs. ama eger özel hastanede taktırmak istersen en ucuz 120 tlden baslıyor giderek hastanesine gore deişiyor bilginize ben saglık ocagına taktırdım canım cok tatlıdır korkarak gitti acır diye asla ama asla asla acımadı herkese tavsiye ederim en saglıklı korunma yoollarından biri bence

ayrıca bence erkeklere yani eslerinize pek guvenmeyin heran kazaya kurban gidebilirsiniz suan kucuk cocugu olmasına ragmen dusunmeyip kaza sonucu 4 aylık hamilen olan bir akrabamız var siz bilirsiniz yinede karar sizin:kedi:

arkadaşlar takan kişi doğru yerleştirdikten sonra problem olmaz
yani gidip özele 300-350 lira vermek çok anlamsız
sağlık ocağıda ücretsiz takıyorlar
ayrıca ebeler günde en az 5-10 spiral takıyor,elleri çok daha yatkın

hahahaha çok güldüm canım geçmiş olsun ne diim:KK70: en iyisi ben gidip sağlık ocağında çaktırmadan taktirim akşam yine sordum olmaz dedi:KK70: bide bana arada bir peşpeşe kardeş yapsakta şöyle 4 kişilik aile olup sonra tüpleri bağlatsakmı diyo ben iyice kıllanır oldum bu işten ..:KK70: bu arada illa 40.günümü gitmek lazım şartları nedir bunun?

onlar da güvenmiyo demek ki erkeklere :KK70:

kaydirigubbakcemile3 çok doğru :)

hahahaha çok güldüm canım geçmiş olsun ne diim:KK70: en iyisi ben gidip sağlık ocağında çaktırmadan taktirim akşam yine sordum olmaz dedi:KK70: bide bana arada bir peşpeşe kardeş yapsakta şöyle 4 kişilik aile olup sonra tüpleri bağlatsakmı diyo ben iyice kıllanır oldum bu işten ..:KK70: bu arada illa 40.günümü gitmek lazım şartları nedir bunun?

Ayyy, arkadaşım, sen işini garantiye al da :))

canım bende 40kım cıkınca taktırmaya gittim ve sartları sordum eger sezeryan olduysan 2.5 aydan önce takmıyorlar eger normal isen kanamanın bittigi zaman banya yapıp gidiyorsun ben sezeryan oldugum için 3 ay sonra taktırdım saglık ocagında canımda cok tatlıdır ama hiç acımadı herkese tavsiye ederim opuyorumnanaktan

canım özel hastaneler gidip dünyanın parasını vermene gerek yok baglı bulundugun saglık ocagında ücretsiz takıyorlar hemde 10 yıl seni rahatlıkla koruyor ben ilk dogumumda taktırdım 6 sene kullandım sonra çıkarttırıp 2 kızıma hamile kaldım dogumdan sonra tekrar taktırıcagım

başak arkadaşa katılıyorum canım
bende ilk doğumumdan sonra sağlık oçağında taktırdım 4 sene sonra çıkartıp 2.ciye hamile kaldım ve şimdi 2. çocuğum 6 yaşında
hiç şikayetim yok bence sende öyle yap
her yıl kontröllere çağrıyorlar zaten özelde neden yüksek fiyat veresin
sevgilerimle gülüm

X