Seven Erkek sizce aşkı için ne yapar?

bana göre seven bir erkek sevdiği kadına ve ilişkilerine sahip çıkar, sevdiğinin sevdiklerini de sever mesela ailesini arkadaslarını kedisini köpeğini... sevdiğinin neleri sevdiğini bilir mesela geçen gün yazlıktaydık üst komşu taze fasulye getirmişti annesi de tadına baktı sevgilim burcu yesin mutlaka çok sever taze fasulyeyi demişti..hastayken ilgilenir bi keresinde bana biberiye çayı yapmıstı.. ailesiyle tanıstırır bu çok önemli benim için.. bi erkek her kızı aile ortamına sokmaz gercekten seviyosa ailesinin içine sokar ailesinin sevdiği kızı sevmesini ister.. özel günleri hatırlar.. evlenmeyi düşünür... hayallerinin içine sevdiği kızı da katar iki kişilik hayaller kurar... ufak tefek kaprisleri normak karşılar.... bazen sinir anında kırıcı olabiliyoruz arkasını dönüp gitmez.. benim sevgilimin dilinde değildir söylemez fazla daha çok hareketleriyle belli eder.. bazen bana aşık olmadiğini düşünürüm ama benim için yaptıklarına bakıyorum da daha ne yapsın adam... ayrılalım dediğimde bile sadece sustu sonra ayağa kalktı sinirle söyledın bunu biliyorum ama bana sakın bir daha ayrılalım deme !!! dedi.. gercek sevgi gercekten dilde değil eylemdedir.. sevgi emektir yaa emek veriyo mu o adam senin için oturup bunu sormak lazım... yok beni sevdiğini söylemedi yok dağ delmedi yok baraj kurmadı yok ağlamadı yok bilmemne yapmadi diye düşünmek değil emek veriyo mu bizim için diye sormak lazımm

yazdıklarınız çok güzel kızlar..yeni ayrıldım ben de şimdi bakıyorum da bu yazdıklarının hiçbirini yapmamış bana :sinifsinif:

evett herseyi yapıoo ama sanki biraz cinselliğe fazla düşkün ona yapıcak neyim var sence bu durumda sevmiyomudur??:18::18:

X