Seven Erkek sizce aşkı için ne yapar?

arzuca9432

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
4.030
8
55
Seven,aşık bir erkek sizce aşkı için ne yapar?Dağlarımı deler?
Uzaklaşıpmı gider?Yoksa aşkı için herşeyi yaparmı?

her daim sevdigini hissettirsin yeter...
daglar delmek felan onlar masallarda...
bir kere seviyorum desin ama onu yüreginden hissettirsin...
ölürüm, geberirim, senin icin bunu yaparim, sunu yaparim bunlar cocuklarin büyüklük taslarken kullandigi laflar bence...
fazla yormadan sadece agizdan cikan her kelime hissettirsin yeter...

walla herseyi yapmalı dağları delmelı demıyoruz ama değecek şeyler yapmalı
özlediği anda gelmelı
süprizler yapmalı

sana binnn can fedaaa seven neyapmazz

Bana değer verip ilgisini gösteren,tartışırken bile sınırı bilen kırıcı olmayan gelecek düşünen sorumluluk alabilen adam olması yeter de artar bana ,dağlar sağlam kalsın :KK66:

herşeyi yapmalı şaşırtmalı
aşkımla buluşcam diye arkadaşlarla sinemaya gidememiştim çok istediğim halde hemde film artık kalkıyodu ertesi gün bana o filmi bulup getirmişti çok sevinmiştm
ondan böyle bişey beklemiyodum

Sevqilimin sloqanı SEVEN NE YAPMAZ =)
Şarkısınıda filminide çok sever =) ıki cümlesinden birinde bunu tekrarlar =)
:asigim:

Aşkı için herşeyi göze alır vede ona sevdiğini söyler............................................

Onu bunu bilmem...Maalesef erkeklerin sevebileceğine inanamıyorum artık!!!

Elde edene dek evlenene dek herşeyi yapar belki ama....Ondan sonra sevse de bi şey yapmaz:KK43:Bencildir erkekler.Hatta pek çoğu kadınları sevgileriyle öldürür...

ıstisnalar var mı bilemem ama ben rastlamadım.

Bence hiç biri...
Seven erkek kadınına güzel bakar her anlamda...
Onunla savaşmaz...

öncelikle evlenir bencede..

ve el üstünde tutar..

incinmesin diye bi isteği sıkıntısı var mı diye..

gözünün içine bakar..

Seven,aşık bir erkek sizce aşkı için ne yapar?Dağlarımı deler?
Uzaklaşıpmı gider?Yoksa aşkı için herşeyi yaparmı?

Kerem ile Aslı günümüzde yaşıyor olsaydı;Kerem dağları Aslı için değil o dağı bir basraj

ihalesi için deler ve alacağı ihaleden gelecek paraları düşünürdü,Aslıysa Keremin

kazanacağı ihale parasından gelecek tek taş yüzüğün hayalleriyle beklerdi hihoyyyt

Seven dağ delmesede huzur verir sabırlı ve uyumlu olur :KK66:

her daim sevdigini hissettirsin yeter...
daglar delmek felan onlar masallarda...
bir kere seviyorum desin ama onu yüreginden hissettirsin...
ölürüm, geberirim, senin icin bunu yaparim, sunu yaparim bunlar cocuklarin büyüklük taslarken kullandigi laflar bence...
fazla yormadan sadece agizdan cikan her kelime hissettirsin yeter...

aynen canım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
soyleyecekleri lafta kalmasın yeter..
ne soylediyse bunu gostermelii..

benim aşkım denızden lımana baglandıklarında gemıden çıktıgı gibi yanıma gelır ilk otobuse atlar 12saatlık yolu ceker.. kapımda telle konsuur uzaklaymıs gibi zili calar veeee o ann karsımdaaa...nikahımız olacak der.. süprizler yapar :asigim: bunun gibi suprizi çok olmustur :asigim:

Aşkı için butun engellere karsı dımdık ayakta duran kişi sevendir :asigim: :nazar: :nazar:

sevgisinin derecesine bağlı.Bazıları ölürcesine seversüprizzzzz bazıları kendilerine göre fedakarlık yaparzemuszemus bazılarıysa sadece sever :1shok: onlar için herhangi bir eyleme gerek yoktur karşısındaki bununla yetinmelidirkafamçokkarıştı

X