Glifor Kullanan Var Mı?

benim hayıt macunum bitti. kullanımı daha kolay diye dün suyunu aldım. sabah evden çıkarken içmeyi unutmuşum ama bu akşam itibariyle başlayacağım.

kızlar günaydın nasılsınız günüm deliyor benim korkuyorum ne gebelik oluyor nede adet geliyor çok can sıkıcı bir durum sizin şeker hapı ile adetiniz geliyor mu benim gelmiyor ben ne yapsam 2 yıldır rengli olamıyorum.

çiğdemcim gliforla ben de adet olamıyorum. duphastonla ancak. sen hayıt içmeye devam ediyor musun? buna rağmen adet olamadın mı?

hayır canım zaten daha adet günüme var ama korku sardı beni ya gene olamazsam diğe bende getirtici haplar şişkinlik yapıyor olamazsamda farlutal kullanıyorum.duphaston beni kilolandırdı bende bakalım belki hayıt fayda eder bakalım hayırlısı

sen hayıtla oldun mu benim arkadaşlarında gliforla düzene girmiş öyle söylediler bizde işe yaramadı herhalde ama ben biraz daha zayıfladım

benim kanamam düşükten sonra hala devam ediyor. azar azar. o yüzden hayıt fayda etcek mi henüz bilmiyorum. ama şu iki üç gün eskiye göre daha fazlalaştı. hayıt suyunun ve adaçayının etkisi olabliir. hayıt suyu çok kötü bir tat. macun daha iyiydi. off şu bebişlerimiz bir gelse de kurtulsak kızlar. zayıfladığına çok sevindim çiğdem. devamı gelir inşallah. ben de diyete başlıcam artık. bakalım bu sefer becerebilecek miyim. çiğdem sen hani hamile kaldım demiştin ya, o zaman yine pco.luydun dimi. ne zaman öğrendin pco olduğunu. bazılarında ilaçlarla filan oluşuyormuş çünkü. ben ilk adet olduğum yıl düzenli olmayınca doktora gitmiştik. 13 yaşımda öğrendim yani.

iyiyim canım sen nasılsın bütün haftanın yorgunluğu üstümde evime gitmk için sabırsızlanıyorum iki gün dinleneceğim inşaalah çok yorucu bir gün geçirdim

ben bu hafta sonu dinlenemicem. bu akşamdan pazar akşamına kadar yatılı arkadaşlar geliyorlar. bugün öğleden sonra izin aldım. evdeyim şuanda. yemek filan yapıyorum. böle işte.

haftasonu yatılı misafirim var demiştim ya, bu sabah gittiler. 10 aylık minik bi kızı var. öyle alışmışım ki ayrılmak zor geldi. bu arada 5 gündür hayıt adaçayı hiçbişey kullanmadım. dün de beyaz soğan aldım. kullansam mı kullanmasam mı karar veremedim. kanamam bittikten sonra kullanmak istiyorum ama biteceği yok bunun da. sizler neler yapıyorsunuz.

napalım 5 gün tatildeydim işe başlamak okadar zoruma gidiyor ki..bende içmyorum tatildeyken imkan yoktu şimdide ramazan girecek diye glifora iyicene alıştım eee sizden ne haber .

ooo glifora alıştığına çok sevindim. kutlayalım bunu. bizler iyiyiz. biraz yorgunluk var işte. ben de yarın izinliyim. bi kaç işim var gidip onları halledeceğim. öptüm sizi kızlar.

kızlar nasılsınız siz gliforu nasıl kullanacaksınız yarın oruç olacağız ben şöle düşündüm 1 tanesini sahurda ötekisini de akşam iftarda diye bakalım benim miğdemde çok hassas bakalım ne olacak kızlar benim yine adet sorunum var gliforu 3 e mi çıkarsam bilmiyorum doktoruma danışacağım

X