Glifor Kullanan Var Mı?

çok sağol çiğdemcim. diyecek bişey yok hakkımızda hayırlısı böyleymiş. şimdi genetik test filan istedi doktorumuz. onu yaptırcaz işte. iki üç ay sonra tekrar başlıcaz tedaviye. bu arada hayıt tohumu diye bişey var. nette araştır bulursun. onu kullanıcam. umarım tedaviye gerek kalmadan hamile kalabilirim. sen de dene. adet düzensizliğini yok ediyormuş. bal tarçın çörekotu da yumurtlamayı sağlıyormuş. onları denicem. sende beklemedeydin sanırım dimi. boş durmayalım valla. deneyelim bunları.

erkder bal çörekotu tarçın işe yarıyor ben plokistiğim ve denediğim ay çatladı ama 20.günümde

erkder bal çörekotu tarçın işe yarıyor ben plokistiğim ve denediğim ay çatladı ama 20.günümde

evet ben de pkos.um. peki çatladığını nasıl anlıyorsun. hem çatlasa bile biz pkos.lu olduğumuz için sperm yumurtaya nasıl ulaşacak. kafam almıyor artık. çok yoruldum.

canım ben 1 senedir çözemedim valla..erkder'm incir kürünümü denesek..

öncelikle halen karnımda duran doktor tabiriyle "bozuk keseleri" düşüreyim sonra elma krom alıp kilo vereceğim. sonra daaaaa tahin çörek otu bal karışımı ve hayıt yiyeceğim. hadi hayırlısı.

erkder hayırlısı..Bende öncellikle prolactin hormonunu bir düşürüyüm ..

2 senemiz bitti hayıt otunu deneyeceğim saol canım kızlar pazartesi tekrar dr.a gideceğim bu glifor beni çok kötü yaptı devamlı kusuyorum..mafoldumben

banada yardımcı olun adetlerim düzenli değil hayıtı duymuştum ama nasıl oluyo çay gibi mi bal çörek otu tarçın ben yapıyorum bu ay banada yardımcı olun farlutal kullanmaktan bıktım birde zayıflamaya yardımcı bildiğiniz bir teknik varsa ne olur banada söyleyin çünkü kilodan dolayıda olmuyor.adetim gelsinde nasıl gelirse gelsin.herkez birşeyler içiyo adetini görüyo ben yapıyorum tık yok vallahi çok sıkıldım artık ilaçdan başka yapıpta adet gördüğünüz birşey varsa banada yazın

ceylan benim yazdığımı okursan doktora sor belki gramını düşürür.ama ne olur bırakma seni anlıyorum bende ilk başlarda çok zorluk çektim katlanman lazım herkeze olur bak kilo vermenede yardımcı olur sen genede doktoruna sor detaylı anlatmasını rica et ama yan etkileri geçici 2 haftada tamamen geçiyor

banada yardımcı olun adetlerim düzenli değil hayıtı duymuştum ama nasıl oluyo çay gibi mi bal çörek otu tarçın ben yapıyorum bu ay banada yardımcı olun farlutal kullanmaktan bıktım birde zayıflamaya yardımcı bildiğiniz bir teknik varsa ne olur banada söyleyin çünkü kilodan dolayıda olmuyor.adetim gelsinde nasıl gelirse gelsin.herkez birşeyler içiyo adetini görüyo ben yapıyorum tık yok vallahi çok sıkıldım artık ilaçdan başka yapıpta adet gördüğünüz birşey varsa banada yazın

glifor 5 günde 2 kilo verdirdi bana..Adetine testere dişli aslanpençesi iyi geliyor diyorlar bir dene kaybedecek bişeyimiz yok..
hayıt prolactin hormonunu düzenliyor Şeniz

çiğdem sen şu hayıt tohumunu 2-3 ay kulan. adetin yine düzene girmezse bi çare düşnürüz yine.

bugün ben hayıt tohumu aldım civan perçemide ikisinide çay gibimi demliyeceğim.aynı yerde demlense olur mu ayrı ayrı mı kullanmam gerekir

ceylan canım ben sana demedim mi bak hap sana iyi geldi yanlış anlama güzelim kilon varsa gider polikistik over zaten birazda kilo ile alakalı bak sende işe yaramış belki gelecek ay gebe bile kalırsın sen hapı bırakma güzelim

çiğdemcim seni neden yanlış anlıyım ama ilaç iştahımı kapadı yediklerimden tad alamıyorum
Hayatımda ilk defa bir ilacın bu kadar sarstığını görüyorum..

X