Glifor Kullanan Var Mı?

:eek:lmaz:kızlar nerdesiniz ben bakıyorum kimse yok erkder sen nasılsın canım başladın mı hayıt suyuna ben üşeniyorum şimdi çaylarım var içtiğim zaten yakında çizgi film kahramanı gibi delikler çıkıp her yerimden içtiğim çaylar fışkıracak papatya içiyorum oda çok faydalıymış çörek otu bal tarçın yiyorum 12. günüde böğürtlen kökü yapacağım birazda bitkilerle uğraşacağım ilaçlar dediğim gibi biraz kilo aldırdı:kedi::umursamaz:

Günaydınlar kızlar ...
Bu gliforu kullanıp 2-3 ayda hamile kalan kişilerle konuştum ve acayip moral oldu..Sizler nasılsınız
Daisy hoşgeldin aramıza...
erkder ne durumdasın
Çiğdem aynen bende öyleyim onu bunu denemekten höggg geldi dün bir arkadaşım pamuk tıka dedi öyle hamile kalmış..

ceylan bulantıların geçti mi güzelim arada bana bile dokunuyo ama dediğim gibi 10 doktor dolaştım hepsi bu hapı tavsiye ediyor ben birebir yaşadım bu hapla hamileliği ama araştırmadan bu kadar faydalı olduğunu bilmiyordum hamileğken bile bırakılmayacak bizimde çevrede çok hamile kalan bu hapla darısı bizim başımıza

çiğdemcim böyle hamile kalanları duyunca çok hevesleniyorum..Bağırsaklarımı acayip çalıştırıyor mide bulantılarım hafifledi arada çok oluyor ama meleğim için dayanıyorum..
Annelerin hakkı ödenmez boşuna demiyorlar..Şu çektiklerimizi ve çekeceklerimizi hiç baba dayanamaz.

Arkadaşım yazmış canım ...
^^ Ben ilişkiden sonra ayağa kalkmadan orama pamuk tıkıyodum. Sonra 10-15 dk. yatıyodum öyle.Banyo yaptıktan sonra da spermler akmasın diye yine temiz pamuk tıkıyodum.ıncir de şöyle;akşamdan bi kasenin içine kuru inciri koyuyosun,incirin üstünü geçicek kadar saf zeytinyağı döküyosun.üstüne kapak kapatıp,sabah aç karnına inciri yiyosun.adetin 2.günü başladım ben.adet gününe kadar yedim^^

canım bende belinin altına yastık koyuluyo onu biliyorum ve yarım saat kalkılmayacakmış.inciri bende yapsam ama benim benim adetimin yedinci günü olurmuki

merhaba arkadaşlar, hayıta bugün akşam itibariyle başlıyorum. bir de civanperçemi aldım onu içicem. açıkçası 8 yıllık evliliğimde ilk defa otlarla uğraşacağım. inşallah faydası olur da hamile kalabilirim. arkadaşlar ben 6 senedir tedavi görüyorum. şimdiki aklım olsaydı ilk önce düşük yapmama sebep olan bişey var mı diye bunun genetik testini filan yaptırırdım. düşünsenize bir sürü para veriyorum. ve iki defa hamile kalıp düşük yapıyorum. ve şimdi genetik test yaptırcam niye düşüyor diye. ucuz bişey. eşinizin ve sizin testiniz 270 liraymış. özeli bi de bu. hastanelerde daha ucuzdur. burda alman hastanesinde tedavi olan bi bayan yazmıştı. doktoru tüp bebeğe başlamadan önce genetik testleri istemiş. ne kadar doğru bir davranış. 3 tane bebeğimi kaybettiğime mi üzüleyim, her kaybedişten sonra harcadığım paraya mı yanayım. diyeceğim o ki, genetik testlerinizi yaptırın öncelikle. çiğdemcim sen mesela diyosunki hamile kaldım ama gliforu bıraktım düştü. ne biliyosun belki genetik bi bozukluk var. yine hamile kalıcaksın yine düşecek (allah korusun). lütfen önce bunu test edelim. şimdi hayıtı içicem belki hamile kalıcam ama yine düşük yapıcam. o yüzden en kısa zaman bu testi yaptırcam ben. hepinizi öpüyorum. sağlıcakla kalın.

Canım benim erkdercim ne güzel yazmışsın aslında haklısın ama dr.lar döllenmeyen bir yumurta için gerek yok diyip başından salıyorlar..

canım döllenme yok derken bu doktorlar sana hiç hamile kalamıcaksın demiyorlar. sonuçta ilaçla iğneyle otla şunla bunla bi şekilde hamile kalacaksın dimi. ama hamile kalmak yetmiyor. ben bunu anladım. önemli olan hamileliği sürdürebilmek. bunun için de düşük yapmana neden olan birşey varmı bunu araştırmak gerekir. ha şunu da söyleyim. sen iki defa düşük yaptığında doktorun sana dicekki, neden düşüyor genetik test yapalım. aynen bana dendiği gibi. bunu baştan deselerdi daha iyi olmazmıydı. sen basit bi devlet hastanesine git doktora ben sürekli düşük yapıyorum. genetik test için sevk yazarmısınız de. bu testler sevksiz de yapılıyor. doktor benden karyotip tayini diye bi test istedi. yukarda bahsettiğim bu. özele gidip kuzu kuzu 270 lirayı verip yaptırcaz. o kadar para harcandıki bu 270 lira açıkçası ekmek parası gibi geliyo. :)

güzelim banada söylediler ama bnim sonradan çıktı bende rahim darlığı var 3 defa ameliyat oldum.bakalım bu defa iyi diyo rahim çok dar uterüs septum var bende üç farklı doktor yaptı bakalım bu defa çok iyi diyo 8 ay oldu ama tık yok çok sıkıldım hepimiz bir sebep arıyoruz biliyorum Allahım sabır versin

Aranızda yumurtası döllenmeyen galiba benim inşallah tez zamanda benimde yumurtam sağlıklı döllenir..ve hepimiz ağustosta hamiş oluruz..

Ayy akşam akşam yine midem kötü bu ilaç tek benimi bu kadar sarsıyor ...

erkdercim iyiyim bugün ılacımı erken aldım dayanıyoruz melekler için sorduğun için çok teşekkür ederim arkadaşım a.s.

X