Glifor Kullanan Var Mı?

bana şahsen olmadı ama etkisini görenler var. ben yediklerime dikkat etmedim belki ondan etkisini göremedim.

kızlar mrb ben aranıza yeni katıldım.pkoluyum 8 aylık evliyim duphaston kullanarak adetim düzene giriyor .3 gündür glifor kullanıyorum mide bulantım ve ishal oldu .bu yan etkileri daha ne kadar sürer acaba .ALLAH HEPİMİZE BEBEK NASİP EDER İNŞ.:CüvCüv:

merhaba gerçekten dayanın etkileri geçici yemek aralarında için hapı 2 haftada biter o şikayetleriniz

ilaca başlayalı 5 gün oldu 1.5 kilo verdim.şikayetlerim azaldı sayılır .çok mutlu oldum artık zorlanmadan kilo verebiliyorumzemuszemus

ne güzel kilo vermen ben veremedim ama gebelikte kullandım hamile kaldın mı doktor bırak değinceye kadar bırakma

acalen ney olur olur gider kafanı rahat bırak önce beyin çok önemli bi bıraksak kendimizi zaten gelecek amma nerde bizde o yetenek sıkmasak olacak ben eminim helesen hiç sıkma daha sekiz ay nedir insan hayatında ne acalen var bırak kendinii sen daha cicim ayındasın

canım benim için acelesi yokta eşimin ailesi çocuk diye delirmişler böyle kısır gözüyle bakıyorlar işte o yüzden canım sıkılıyor :kedi:

sen onları boşver benim 8 sene oldu boşver ne gözle akan baksın ALLAHIM bizi bekletiyo bi nedeni vardır inşallah kısa zaman içinde tatarrsın o duyguyu

bende kullanıyorum bu ilacı ilk hamileliğimde kullandığım ay hamile kalmıştım bunda da :)
ilkini kaybettim malesef umarım allahım bunu bize bağışlar.bu arada ilk hamilelğimde doktor içme gerek yok demişti.şimdiki doktorum hatta 2 doktorum da iç dedi. geçen hafta açlık şekerim 48 e düşmüş sanırım ilaçla alakalı ama şuan 7 haftalık hamileyim ve hala kullanıyorum.ilkinde sürekli kanamam oluyodu şimdilik böle bi durumum yok.sanırım bu ilaç bende bgerçekten işe yarıyor.

Ben düzenli adet görüyorum. Ancak 8aydır evliyim ve bebek istediğim için dr'a gittim ve bana yumurta tembelliği olduğunu söyleyip bu ilacı verdi. Yumurta tembelliği ultrasonla bakılarak görülebilir mi? Pkolu olmayanlara da glifor veriliyor mu? Ben pkolu değilim diye biliyorum. Düzenli adet oluyorum. Doktorum da pko dan bahsetmedi. Bu ilacı kullansam mı kararsız kaldım. Bir zararı var mıdır acaba?

arkadaşlar merhaba ben glifora bugün başladım.doktorum tavsiye etti.yalnız dostinex ve euthryox da içiyorum.şimdi birde bu glifor.doktor birbirleriyle etkileşim yapmazlar dedi ama ne bileyim arkadaşlar ya.siz ne dersiniz?

yok canım merak etme zaten glifor kendi başına etkileşim allahım kullandığım dönemlerde ne çekmiştim ama bünyen alışınca rahatsın..

yok canım merak etme zaten glifor kendi başına etkileşim allahım kullandığım dönemlerde ne çekmiştim ama bünyen alışınca rahatsın..

Selam canim. Bende de PCO varr ve 3 aydir klomen tedavisi görüyorum. Annem seker hastasi. Gliforu nasil kullanıyorsunuz? Günde kaç tane ve ne zaman baslaniyor? Ne kadar kullaniliyor?? Bilgi verebilir misiniz?

X