Glifor Kullanan Var Mı?

sen niye 1 ay içtin adetin 13 gününden 17 gününe kadar yumurta çatlatmak için tabi şifa neyden belli olmaz ama deniycem belk, işe yarar bir eksik bir fazla hayıtıda içiyorum onun bir müddeti var mı hep içsek bir zararı olur mukafamçokkarıştı

kızlar bu gliforu nasıl kullanıyorsunuz. yemeğe başlamadan önce mi içiyorsunuz. yoksa bir lokma filan yeyip öyle mi? doktor yemekle birlikte içeceksin demişti bana. ne demek bu? aç değil tok değil eee?

aç sakın alma güzelim benim sana önerim ben öğle yemeğini yiyince alıyorum sonra öteki 2 incisinide gece yatarken alıyorum sen yeni mi başlıycaksın şimdiden sana kolay gelsin 2 hafta çarpar ama sonra biraz etkisini kaybeder

erkder yemeğini karnını doyur arada suyla beraber iç yemeğe devam et valla Allah yardımcın olsun beter bir ilaç
çiğdemcim..sen ikitanemi içiyorsun..
Kızlar sonuçlarımı göremedim dr.um daha iyi dedi Hormon ilaçlarıma devam ama umut edebileceğim inşallah..

ceylancım tahlillerinin daha iyi çıkması güzel. çok sevindim. inşallah bir iki aya kalmaz senden ve çiğdemden güzel haberler alacağız. ben gliforu çoktandır içiyorum da hep kafama takılırdı. yemekle beraber iç ne demek diye o yüzden bir de size sorayım demiştim. bende bir iki lokma alıp öyle içiyordum. kızlar bende öyle bir bünye varki ilk içtiğimde de şimdi de sizde olan kötü belirtiler bende hiç olmamıştı. siz anlattıkça ben hayretler içinde kalıyorum. ben sabah ve akşam günde iki defa kullanıyorum. 1000 m.lik

erkder :nazar: maşallah 41 kere :nazar:
benim hayatımı altüst etti..Daha yeni yeni alışıyorum 850mg.likten günde 1 tane
Aman Dikkatli kulan bitanem Erkder sende hamile kalacaksın üçümüzde kalacağız horon tepineceğiz burda

Aranızda horon bilen var mı şimdiden oynamaya alışalım :lepi:
Ben çok umutluyum Hepimiz için ......

kızlar akupuntur yaptıranınız var mı tanıdığım birisi yaptırmış adet olmuyordu hiç şimdi normale girmiş ama üç ay soğan suyu içmiş tabi kiloda verince renkli olmaya başlamış bizim ısparta küçük olunca tam bilmiyorum yapan var mı araştıracağım

Hayırlı Bereketli Dileklerin Gerçekleşmesiyle Hayırlı Cumalar

amin hayırlı cumalar güzelim günümüz aydın olsun içlerimize rahat huzur mutluluk dolsun RABBıM mübarek günler bütün duallarımızı kabul etsin

Soğan suyu 2 ay içtim Kistler yok oluyor ama adet duzene gırmedı..

ceylancım herkez birşey söylüyo işte ne biliyim kafam karıştı ben bir ay içtim o kullanan arkadaş üç ay arka arkaya içmiş birde üç ay akupuntur yaptırmış ama ıspartada yok akupuntur bende araştırdım çok faydalı ama bakalım hayırlısı benim tek derdim biraz kilo nasıl başa çıkacağım bilmiyorum

Çiğdemcim,Kıs bana yakınmışsın Isparta-Kütahya Yolunuz Düşerse beklerim Herzaman

Akupuntur boşver kuşum hayıt otu bağırsaklarımı çalıştırıyor sanırım glifor ve hayıt suyu kilo verdirecek..

inşaalah güzelim seninde yolun ıspartaya düşerse bende beklerim.işe yarar dimi zaten içiyorum hayıtdan beri küçük abdestim yanaraktan çıkıyor belki faydasını görürüz karpuz diyetine başladım bugün geçen hafta yaptım biraz kilomda fark var tam uysam vereceğim ama dayanamıyorum çalışınca acıkıyorum

kızlar size de hayırlı cumalar. ben hiç akupunktur yaptırmadım ama faydası olduğu doğrudur. tüp bebek bölümünde el-muallim arkadaşımız akupunktur diye bi bölüm açmıştı. birinci veya ikinci sayfadadır. ordan detay alabilirsiniz

kızlar size çok ilginç birşey anlatacağım. dün akşam bir arkadaşa misafirliğe gittik. bu arkadaşın kayınvalidesinde adet düzensizliği varmış. ve hamile kaldığında son adet tarihi 3 sene önceymiş. evet yanlış anlamadınız. kadın 3 senedir adet görmüyormuş ve hamile kalmış. veren allahım veriyo işte. bir başka şey daha anlattı arkadaş. bunun bir arkadaşı da senelerdir hamile kalamıyormuş. tavsiye üzerine hac'da kesilen kurban deve eti yemiş hamile kalmış. bi kaç sene sonra tekrar yemiş tekrar hamile kalmış. inanıp inanmamak size kalmış artık. herşey bi ümit oluyo bize işte. allahım bu mübarek günün hürmetine üçümüzü de bir an önce anne yap.

X