Glifor Kullanan Var Mı?

sana dedim ama gelip geçici diye çayı adetliyken mi içeceğim belli bir zamanı var mı yanı olupda hamile olursak dokunacak bir şey değil dimi beni aydınlatın arkadaşlarım

benim aldığım hayıt çay şeklinde değil de macun şeklinde. sabah akşam bir çay kaşığı yeniliyormuş. canım google a hayıt tohumu yaz orda kadınlar kulübünde bi topiği var o gelir karşına. orda bir sürü kullananın yorumları kullanış şekilleri filan var. ordan oku. ben de tam bilmiorum

çiğdem bak bunu da başka bir topikten buldum. şu düşük olayını hayırlı bir şekilde bitireyim, kanamam dursun hemen başlıcam hayıta.

------arkadaşlar ben de kendimi bildim bileli pkoluyum.İlaç,aşılam hepsini en iyi yerde denedik.Ama sonuç olumsuzdu.Ama hayıt kullandım.Şu an 6 aylık hamişim.Bu arada burada bir arkadaşım var.O da pkolu.O da şu an 2 aylık hamile.Arkadaşlar pkolu olmak çocuk sahibi olmaya engel bir durum değil.Allah hepinizin yardımcısı olsun.Her zaman umutlu olun.-----

Kullanım süresi ve dozu

Hayıt, bitkibilimciler tarafından yavaş bir ot olarak tanımlanır.Bazı araştırmalara göre iyileşme belirtileri 10 gün içinde gözükmeye başlasa da tam bir tedavi için en az 6 ay boyunca günlük kullanımı gerekir. Hastalık belirtileri tamamen ortadan kalktıktan sonra 3-6 ay daha hayıtın kullanımına devam edilmelidir. Yoksa geriye dönüş yaşanır. Akne tedavisinde üç aylık kullanımın yeterli olduğu görülmüştür.

Hayıt tentürü için doz, sabahları aç karına 40 damladır (bir damlalık dolusu). Bazı otacılar 3 damlalık dolusu kullanılmasını önerirler. Taze öğütülmüş yemişlerinden günde 3-6 kapsül veya 400mg tozundan demlenmiş çay.

HAYIT MEYVESıNıN KULLANIM ŞEKLı : 1/2 tatllı kaşığı tohum, havanda hafifçe ezilir, orta boy bir subardağı dolusu kaynar derecede sıcak suyla haşlanır,üstü kapalı olarak 8-10 dakika demlendirildikten sonra, süzülür. Günde 2-3 fincan, taze olarak demlenmiş bitki çayı, soğutulmadan öğün aralarındayudumlanır.

Uyarılar: Hamile veya emziren kadınların bu ürünü kullanmamaları tavsiye edilmektedir

acaba buralardanmı alsak bögürtlen kökü denedim kokusu gitmek bilmedi evden..

ceylan sen glukofene devam et bence. yan etkileri yakında yok olur. millet hayıt tohumunu kullanırken aynı zamanda glukofen de kullanıyormuş baksana.

Evet ÇıĞdemcım bugÜn bende aktardan alıp baŞlayacaĞım..

başladınmı içmeye ..bu arada bugün maşallah çok iyiyim düngece 1de bulgur pilavı bile yedim kaydirigubbakcemile31 haftadır açtım :roflol::roflol:

iyi olduğuna sevindim canım inşaalah bizimde yüzümüz gülecek biraz sabır sizinle konuşmak çok güzel insan arada kendinden nefret ediyo ama bu sitelere giribde biz gibi olanların neticede hamile kalmasını okuyunca biraz moralim yerine geliyor.çok sıkıldım artık ne yapsam adet olamıyorum ilaçlar bünyemi mahfetti inşaalah şu içtiğimiz şifalı otlar iyi gelir.

ınşallah çiğdemcim sabırla mücadelemizi birbirimize destek olrak yürüteceğiz..Bir gün burdan bizde hamileyiz diye haykıracağız

inşaalah ağlıycam vallahi çok duygusalım bugün adet olacağımda ondan herhalde ne okusam ne duysam ağlamak geliyor birde biraz kilo aldım nasıl vereceğim bilmiyorum onun içinde öneriniz varsa lahana suyu içiyorum zorla 1 kilo verebildim 10 gündür yerleşti kilolarım gitmiyor beni çok sevdiler herhalde 38 bedenden 42 bedene çıktım çabuk zayıflatan birşey varsa ne olur bana yardım edin aplamın düğünü var. 5 kilo vermek istiyorum ama nerde

Bu diet kesinlikle 3 günden fazla uygulanmamalıdır.Ancak aylık veya 45 günlük periyodlarda uygulanabilir.Bu diet esnasında reçetenin dışına kesinlikle çıkılmamalıdır.Bol su içilebilir.

Sabah Kalkınca
2 su bardağı ılık su

Kahvaltı
Şekersiz Çay
1 kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız beyaz peynir
Salata ( Yağsız )
1 ince dilim ekmek ( Kepekli )

Saat 10:30-11:30
1 Elma
½ Kase Kaymaksız Yoğurt

Öğlen Yemeği
½ susuz sebze yemeği