Yumurtalar toplandıktan sonaki iki gün kasık ağrısı olur mu yoksa ayaklarımımı üşütt

NXIXKO

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
226
2
arkadaşlar 2 gün önce yumurtalarımı toplattım ve kasıklarım ağrıyor karnımın içi acıyor.acaba ayaklarımımı üşüttüm diye korkuyorum da.bu durum transfer sonrasını olumsuz etkiler mi sizce

slm niko 2 3 gün kasık ağrısı ve lekelenme tarzında kanama normal endişelenme

slm canım herkezın farklı oluyo bazıları 3 4 gun vazıların hemen gecıyor mesela benım ılk hafıf oluyo sonra gecıyo kafana takma canım normaldır yanı

benim bu 3.denemem ilk ikisinde hiç böyle olmamıştıda.tüplerimi bağlattımdı acaba bunun etkisiyle olabilir mi?

canım ağrıların normal....
Ama sen yine de ayağına minik patik çorap giy.....
ben test gününe kadar giymiştim geçen yaz...
rabbim emeklerini boşa vermesin....

arkadaşlar biraz önce aradım merkezi sanırım sorun yok yarın 1.30 da transferin olcak dedi sekreter.kaç tane ama bilemiyorum.Allah hayırlısını versin hepimize.

transfer konusunu hazırlanırken doktorunla birebir görüşüyorsun.
eğer çok kaliteli ise 2 diyorlar.
bana ilkinde 2 transfer ettiler.kaliteli diye
ikincide(dondurma yapılmıştı) 3 transfer ettiler

yaşını bilmiyorum eğer 30 üzerindeysen 3 transfer ettir derim.
kolaylıklar diliyorum...

Merhaba bn dün yumurta toplattim fakat çok şiddetli sol kasik agrisi yasıyorum diğer tarafında birşey yok birde karin içlerimde acimalar var sizce normal bu

Merhaba bn dün yumurta toplattim fakat çok şiddetli sol kasik agrisi yasıyorum diğer tarafında birşey yok birde karin içlerimde acimalar var sizce normal bu
Benim de dün toplandı fakat içi boş çıktı yumurtamın benimde kasıklarımda ve vajinamın giriş kısmında sancı var tuvaletimi yaparken yanma oluyo ayrıca lekelenme de var bi sorun mu var acaba

Bndede ağrılar hala devam edio yarın doktora gtcem artik karnım şişmeye başladı endişelenmeye basladim. Bnde tuvaletimi yaparken hem yanma hem acı iki gündür büyük tuvaltimi hiç yapmiom zaten o kadar zor ki

Canım bn aha smdi doktordan geldim karnıma baktı ultronla yumurtaliklarim ici su toplamış yani ohss olmuşum.okadar ilaç vermişti bana . Tabi banada antipiyotik verdi iğne verdi hergun vuruluom dostinex verdi lute diye ila verdi birde baskılayıcı iğne verdi göbekten cetrotide diye bunları kullanıyorum.ama dün gece ağrıdan oldum inan oturamiom.bn çalışyorum bir hafta daha rapor alcam doktor 15 gün geçmez bu durum hayy bi ay bulanlar oluyor dio

Canım bn aha smdi doktordan geldim karnıma baktı ultronla yumurtaliklarim ici su toplamış yani ohss olmuşum.okadar ilaç vermişti bana . Tabi banada antipiyotik verdi iğne verdi hergun vuruluom dostinex verdi lute diye ila verdi birde baskılayıcı iğne verdi göbekten cetrotide diye bunları kullanıyorum.ama dün gece ağrıdan oldum inan oturamiom.bn çalışyorum bir hafta daha rapor alcam doktor 15 gün geçmez bu durum hayy bi ay bulanlar oluyor dio
Çok geçmiş olsun benim ağrım düne göre biraz azaldı lekelenme de çok az oldu bu sabah eğer geçmezse yarın burda bi doktora gideyim karından baktı demi ultrasonla o vajinal ultrasonla şuan baktırmaaya cesaretim yok çok acır diye

Yok vajinal bakmıyorlar karından bakti hala yumurtalar duruyor ıste ici su dolmuş adet le daha çok atiliyormus adetinde dah 10 gün var yani .bnce gt baktir bnm ağrım gittikçe arttigi için gttim baktrmakta fayda var bnce

Yok vajinal bakmıyorlar karından bakti hala yumurtalar duruyor ıste ici su dolmuş adet le daha çok atiliyormus adetinde dah 10 gün var yani .bnce gt baktir bnm ağrım gittikçe arttigi için gttim baktrmakta fayda var bnce
Tmm canım çok sağ ol sanada geçmiş olsun tekrardan

X