düğünde ilk dans müziği

symrana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
56
1
arkadaşlar yardım edin
düğünüme 15 gün kaldı ama ilk dans şarkısı gelmiyor aklıma

valla canım o senin zevkine kalmış bişi..kimi yabacı müzükten hoşlanıo kimide benim gibi yerli müzüktenn..
biz selami şahinin''beni yanından hiç ayırma,ellerin ellerimde kalsın'' adlı şarkısıyla dans etmiştik...çokta güsel olmuştu bilmem ki senin zevkine uyarmı...

bir derdim varlık kadar dert edilecek bir konu değil bu
slov beğendiniz hoşunuza giden bir parça ile ilk dansınızı yapın olsun bitsin
hiç öyle dans müziklerinden falanda anlamam ama bana kalsa
evanescencenin klasiği olan my ımmortal derim
aklıma ilk o geldi şu an zemuszemus

niran ünsal- özcan deniz aklım hep sende dinle bana hak vereceksin. 15 gün sonra düğünüm var ve benim ilk dans müziğim bu olacak .zemuszemus

yücel arzen devrim gürenç iki alyans ilk dans müziğimizdi bizim düğünde

22 gün sonra benimde dügünüm var vj bülent candamarımsın niran ünsal aklım hep sende rafetel roman ömrümün sahibi ferhat göçer cennet arasında daha karar veremedik

kıslar özcan niran aklım hep sende çok güsel sözleri var ama ilk dans müziği olmas ya nası dans edilir o parçada:gitme:

Eğer yabancı düşünürsen, Celine Diondan Power of love olabilir, ben çok severim o şarkıyı:)

Bizimki Eagles dan HOTEL CALIFORNIA olmuştu. Şarkı bira uzun olduğu için ilk dans çekimini yapan kameraman arkadaş sıkılmıştı. Tavsiyem çok uzun bir parça seçmeyin.

niran ünsal- özcan deniz aklım hep sende dinle bana hak vereceksin. 15 gün sonra düğünüm var ve benim ilk dans müziğim bu olacak .zemuszemus

dinledim güzel şarkı ..ama bana fazla ağır geldi dans için ....

yücel arzen devrim gürenç iki alyans ilk dans müziğimizdi bizim düğünde

bu şarkı güzelmiş .. opuyorumnanaktan ..ama ayrılıktan söz edilio..ben tercih etmezdim... :nazar:

Bizimki Eagles dan HOTEL CALIFORNIA olmuştu. Şarkı bira uzun olduğu için ilk dans çekimini yapan kameraman arkadaş sıkılmıştı. Tavsiyem çok uzun bir parça seçmeyin.

bizim de şarkıalr uzundu..nişandan tecrübe kaptık..biz bile sıkılmıştık kaydirigubbakcemile3

düğünde orkestra ile göz göze dans ettik..iki işaretle kestiler şarkıyı kaydirigubbakcemile3

bizim dans şarkımıs : despina vandi _ thelo ne se do

evlenecek olan arkadaşlara mutluluklar...........

George mıchael: Careless whısperss.
Dınlemenı Önerırım. Bızım ılk dans mÜzıĞımızdı .Çok baŞarılı bır parÇa.

ark düğünü oldu yakın bi zmanda düğünde çalan şarkıyı aradım buldum eski bi şarkımış ama ben nasıl olmuşsa duymamışım ama hemen indirdim harika bi parça kesinlikle tavsiye ederim tarkanın asla vazgeçemem şarkısının orjinali bu dediğim şarkı süperrr .. ben olsam kesinlikle türkçe bunalım şarkıları secmezdim .. yerimseniben

gipsy kings- no volvere ... şarkının adı bu youtube den dinle cnm eminim begeniceksin

melih kibarın herşey seninle güzel diye bi şarkısı var deniz seki söylüyor ben çok seviyorum bu şarkıyı ilk dans için olabilir mi acaba diyorum???

22 gün sonra benimde dügünüm var vj bülent candamarımsın niran ünsal aklım hep sende rafetel roman ömrümün sahibi ferhat göçer cennet arasında daha karar veremedik
Merhaba Arkadaşlar,

Ünlü bir müzik prodüksiyon şirketi kişiye özel düğün marşı hazırlıyormuş. Bende belki ilgilenenler olur diye paylaşmak istedim.

DÜĞÜN MARŞI

Siz de kendi düğününüzde, aşkınızı anlatan sadece size özel olan bir şarkıda dans etmek istemez misiniz?

Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinin, en başarılı söz yazarlarının, genç ve yetenekli solistlerinin sizin düğün marşını hazırlamasını istemez misiniz?
Başarılı teknik ekibimiz, tanınmış nadide sanatçı kadromuzla sizin aşk hikayenizi anlatan bu şarkıyı biz yapmak istiyoruz…

Siz de kendi düğün marşınızda dans etmek ve hatta bu özgün şarkıyı en mutlu gününüzde mutluluğunuza şahit olan dostlarınızla paylaşmak isterseniz, bize aşkınızın hikayesini yazarak başvurabilirsiniz.

Filmlere konu olabilecek aşkınızın şahidi bir "DÜĞÜN MARŞINIZ" olsun.

Arkadaşlar bana önerilerinizle yardımcı olursanız sevinirim
12 Kasımda nişanım olucak pasta keserken haraketli 1 müzik arıyorum bulamadım birde 2-3 tane dans müziği ayarlamam lazım 1 tanesini ayarladım Mustafa Ceceli Hastalıkta-Sağlıkta ama başka güzel Türkçe ya da Yabancı güzel anlamı :) slow parçalar bulamadım bana yardımcı olursanız çooooooook sevinirim :)

X