Erkek arkadama ne hediye alabilirim?

Bende şu an kara kara bunu düşünüyorum zippo ve yıldırım çekii var aklımda ama hediyenin anı sıra hoşta bir sürpriz yapmak itiyorum. Kafam çok karışık nasıl bir sürpriz yapmalıyım hediyenin maddi değerinden ziyade manevi bir değeri olsun istiyorum. Asla unutamayacağı bir gün olsun ve çok az zamanım kaldı 1NİSAN. :KK43:
1- sihirli kupalar yapılıyor fotografçılarda kahve çay vb. konuldugunda resminiz çıkıyor değişik ve hoş
2- yine fotografçıda yapılıyor verdiğin fotograftan yap boz yapıyorlar yap bozun parçalarını güzel bir kutuya koyup verebilirsin sonra ondan yapmasını iste ortaya resminiz çıkıyo hoş olur
3- fotograflarınızdan güzel bir cd oluşturabilirsin arka fona güzel bir şarkı
Dogum Günün Kutlu Olsun (ben bu şarkı koymuştum)

Dogum günün kutlu olsun al bu canim senin olsun acida tatli da gizlide saklida sevginde öfkende seninleyim canim canimmmm dogum günün kutlu olsun sevdigim ah sevdicegim en kötü gün böyle olsun tadim tuzum canim sevgilim.

2x
tanri bana seni verdi ölüm bile ayiramaz ki allahim seni verdi aSkla dolu yüregini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahim duamizdir mutluluk bizim olsun.

Dogum günün kutlu olsun al bu canim senin olsun acida tatli da gizlide saklida sevginde öfkende seninleyim canim canimmmm dogum günün kutlu olsun sevdigim ah sevdicegim en kötü gün böyle olsun tadim tuzum canim sevgilim.

2x
tanri bana seni verdi ölüm bile ayiramaz ki allahim seni verdi aSkla dolu yüregini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahim duamizdir mutluluk bizim olsun.

4- baş harflerinizden oluşan kol gügmeleri
5- arabası varsa arabası için bir şeyler erkekler arabalarına çok düşkün olurlar hoşuna gider
6-klasik hediyelerden biri pantalon gömlek vs.
7- sigara kullanıyorsa bir çakmak baş harleriniz olacak
bu hediyeleri ben aldım ve çok mutlu olmuştu şimdilik aklıma gelenler bunlar
25 temmuzda da nişanlımın dogum günü var ve ben ne alcagımı bilmiyorum

X