Erkek arkadama ne hediye alabilirim?

secl

hihihihi hahahah puhaha:D
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
2.991
0
36
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var 17 temmuz erkek arkadaşımın doğum günü ama ben hala ne hediye alabilirim bilmiyorum kafamçokkarıştı CADIARZU hem çok anlamlı çok özel hemde manevi değeri yüksek bişey almak istiyorum sizce ne alabilirim?bana yardım ederseniz çok memnun olurum yerimseniben

kızlar bi yardımcı olun lütfen yaa mafoldumben

ahh sekerımmm ilk heyecanlar bunlar ama bence okdrda cok onemseme nsl alıstırrısan öle gıder,,yanı onemseme derken buraya konu acacak ve bukdr dusunecek kdr :p ama yenı olusuna verıyorum bunu,,,
gömlek al gtsn yada böle spor bı tshırt alabılırsn

1- sihirli kupalar yapılıyor fotografçılarda kahve çay vb. konuldugunda resminiz çıkıyor değişik ve hoş
2- yine fotografçıda yapılıyor verdiğin fotograftan yap boz yapıyorlar yap bozun parçalarını güzel bir kutuya koyup verebilirsin sonra ondan yapmasını iste ortaya resminiz çıkıyo hoş olur
3- fotograflarınızdan güzel bir cd oluşturabilirsin arka fona güzel bir şarkı
Dogum Günün Kutlu Olsun (ben bu şarkı koymuştum)

Dogum günün kutlu olsun al bu canim senin olsun acida tatli da gizlide saklida sevginde öfkende seninleyim canim canimmmm dogum günün kutlu olsun sevdigim ah sevdicegim en kötü gün böyle olsun tadim tuzum canim sevgilim.

2x
tanri bana seni verdi ölüm bile ayiramaz ki allahim seni verdi aSkla dolu yüregini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahim duamizdir mutluluk bizim olsun.

Dogum günün kutlu olsun al bu canim senin olsun acida tatli da gizlide saklida sevginde öfkende seninleyim canim canimmmm dogum günün kutlu olsun sevdigim ah sevdicegim en kötü gün böyle olsun tadim tuzum canim sevgilim.

2x
tanri bana seni verdi ölüm bile ayiramaz ki allahim seni verdi aSkla dolu yüregini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahim duamizdir mutluluk bizim olsun.

4- baş harflerinizden oluşan kol gügmeleri
5- arabası varsa arabası için bir şeyler erkekler arabalarına çok düşkün olurlar hoşuna gider
6-klasik hediyelerden biri pantalon gömlek vs.
7- sigara kullanıyorsa bir çakmak baş harleriniz olacak
bu hediyeleri ben aldım ve çok mutlu olmuştu şimdilik aklıma gelenler bunlar
25 temmuzda da nişanlımın dogum günü var ve ben ne alcagımı bilmiyorum

bencede klasik ama pantolon,tişört ,gömlek gibi bişi al derim

çok teşekkür ederim önerileriniz için sağolun varolun kızlar hala düşünmekteyim valla ne alıcağım nasıl bir süpriz yapacağım kafayı yemek üzereyim onu çok mutlu etmek istiyorrum öyle bişey yapmak istiyorumki bundan sonra ayrı olsak bile her doğum gününde beni hatırlamalı...

23 temmuzda benimde kocamın doğumgünü. bizde daha 1 aylık evliyiz çok güzel olsun istiyorum. benim düşündüğüm;
öncelikle iş yerine bi çiçek göndericem küçük bişey ama. üstünede minik anlamlı bi not "akşama evde benimle yemek yermisin kocacım " :):)
ortak arkadaslarımızı ayarladım biz eve girdikten bi süre sonra onlar gelicek.
ayrıca cağırdığım arkadaşlarımı 2 3 dk lık kameraya alıyorum kocamla ilgili bişeyler söylemelerini istiyorum. bunları birleştirim ufak bi video yapıcam tabi en sona kendi yorumumuda katıp.
herkes geldikten sonra onu izleticem eşime.
hediye olarak henüz karar veremedim traş makinası olabilir hala düşünüyorum.

ben sevgilime nike tan spor ayakkabısı aldım geçen hafta..onun almak istediği,ihtiyacı olan birşeydi.ama çok zorlandım alırken..sende düşünebilirsin bence..hem klasik hem spor giyimle kullanılabilecek çok şık modeller var...80-100 tl arası değişiyor fiyatlar şuanda nike ta kampanya var tatlımkaydirigubbakcemile2

artık hiçbişeyin önemi yok maalesef ayrıldık erkek arkadaşımla ona düşündüğüm sürprizlerimide umutlarımıda yarıda bıraktı...

:1shok: çok üzüldüm secl süpriz yapmayı düşünüp böyle uğraşan insanlar çok yok olanında kıymeti bilinmiyo. neyse senin canın sağolsun. giden kaybedendir. :dilcikar:

canım ilk önce gecmiş olsun demek istiyorum biliyormusun senin kadar duyarlı biriyim canım :umursamaz: benimde erkek arkadasımın dogum günü var 8kasım ne alacagımı inanki bilmyrum vede akıma hiç bişey gelmiyor bana yardım edermisin

bende çok çok çok düşündüm doğum günü için ... ama harika bir şey yaptım .. kendi ellerimle emeğimle ..:KK70:

Eski bir konu ama yeni bakanlara fikir verebilir diye düşündüğüm için yazmak istedim..

1) İnternet üzerinden yada bazı yerlerden bulunabilir (Ben netten bulduğum bir bayana yaptırmıştım) Erkek arkadaşınızın kara kalem resmini yaptırabilirsiniz....

2) Hürriyetin erkek arkadaşınızın dogduğu gün çıkardığı gazetenin ana sayfasını (reklama giremez umarım satis.hurriyet.com.tr adresinden ) alabilirsiniz...

3) İsminin baş harflerinin kazılı olduğu bir adet Kol Düğmesi (az gelirse uygun bir kravat ve kravat ignesi ile birlikte) alabilirsiniz....

4) Mevsimine göre tabi güzel bir mont ve ellerinizle ördüğünüz bir kaşkol olabilir.....

5) Tuttugu takımın lisanlı bir eşofmanı olabilir... Hem işine yarar hemde erkekler için futbol takımı malum :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:
Tabi bunları yapacak kadar önemli mi diye düşünmek lazım Şimdiki aklım olsa birini bile yapmazdım.... :KK43: :KK43: :KK43:

biraz geç olmuş gerçi ama :)

Erkek Arkadaşım Hediye Paketi

Son düzenleyen: Moderatör:
Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy
oscar_odulu_oskar_basari_heykeli_buyuk_boy_500.jpg

Tüm sevdiklerinize yılın enleri Oscar larını verin

Artık Oscar ödüllerini sadece Hollywood yıldızları almayacak, onları tüm sevdiklerinize verebileceksiniz. Bu altın sarısı renkteki özel kahverengi ahşap zemine sahip oscar ödüllerini verdiğiniz kişiler kendilerini çok özel hissedecek! Oscar ödüllerinin üzerindeki yılın en iyi sevgilisi, yılın en iyi annesi, yılın en iyi babası, yılın en çapkını, yılın en odunu, yılın en şirini gibi yazılarla herkese özel oscar ödülleri vermeniz mümkün!

DONAN KUPA
donan_kupa_500.jpg

Şok İndirim! Donan Kupa 14,9 TL yerine sadece 9,90 TL!

İşte karşınızda mevsimin hit ürünü… Donan Kupa… Canınız soğuk bir şeyler içmek istediğinde..kola, bira, gazoz... Koyun Buzlu Kupaya ve uzun süre soğuk kalsın. Frosty Ice Tankard Donan Kupa ile buzların eriyip su olması derdi yok, ayrıca uzun süre soğuklunu da koruyacaktır.
Şok İndirim! Donan Kupa 14,9 TL yerine sadece 9,90 TL!
Önemli Not: İndirimli kategorisindeki indirimli ürünler stoklarla sınırlı olup, bu indirimli ürünlerin stokları bittikten sonra satıştan kaldırılacaktır ve bu ürünler tekrar satışa çıkmayacaktır.

Cuplens - Objektif Bardak
cuplens_objektif_bardak_500.jpg

En yararlı objektif

Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iş yapar. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Cuplens yapar! Çok fonksiyonlu replika objektif Cuplens hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem para kabı...

DİLEK FENERİ
dilek_feneri_500.jpg

Dilek dilemek için artık yıldız kaymasına ihtiyacınız yok!

Bir geceye romantizm ve güzellik katan en önemli şeydir yıldızlardır. Ancak bazen hain bulutlar o yıldızları kapatırlar ve siz “ah bir kaysa da dilek dilesek” diyeceğiniz bir yıldız bile bulamazsınız. Tabii eğer kendi yıldızınızı uçurup sonra onu kaydırabileceğiniz Dilek Feneri’ni yoksa! Üstelik 1 pakette farklı renklerden oluşan 5 dilek feneri bulunmaktadır!

Crystal Garden - Büyüyen Kristal
crystal_garden_buyuyen_kristal_500.jpg

Gözlerinize inanamayacağınız Feng Shui büyüyen kristal

Bir kristalin, büyümesini ve gelişmesini çıplak gözle görmenizi sağlayacak süper bir buluş. Kavanoz içinde 15 günde büyüyen kristal, renkli LED eşliğinde muhteşem ışık oyunlarıyla 8 farklı mesajı sevdiklerinize iletiyor.

İçecek Şapkaları
icecek_sapkalari_500.jpg

Ellerinizi kullanmadan şapkanızdan içeceğinizi için

Bilgisayar oynarken elleriniz dolu olduğu için kolanızı tutacak eliniz olmuyor mu? Maç seyrederken heyecandan biranızı tutmak zor mu geliyor? Spor yaparken elinizde suyu taşımak işkenceye mi dönüşüyor? O zaman sıkı durun, İçecek Şapkaları ile artık tüm bu içeceklerinizi elinizi kullanmadan şapkanızdan içebileceksiniz.

Fırat Figürü
firat_figuru_500.jpg

Karikatürlerine bayıldığımız Fırat artık figür olarak karşımızda

Her hafta Fırat'ın maceralarını takip eden Fırat hayranlarına müjde! Fırat artık figürü ile sizlerle olacak. Uğur Gürsoy'un Fırat ı her zamanki şirin görünümüylü elinde kocaman salçalı ekmeği ile onu almanızı dört gözle bekleyecek!

DRIINN
driinn_500.jpg

Cep telefonları sürünmesin!

Cep telefonu kullanan herkesin işine yarayacak basit ve fonksiyonel bir üründür. Ürün, cep telefonunuzun şarj aleti ile duvar prizi arasına takılarak kullanılır.Driinn, cep telefonunuz için güvenli bir ortam sağlamanın yanında şarj cihazınızın kablosu için de kullanışlı bir alan yaratır. Hızlı yaşam temposuna pratik çözüm! Hepsi bu kadar. Bırakın Driinn ve şarj cihazı duvarda kalsın.

Yazılı Ödül Kupası
yazili_odul_kupasi_500.jpg

Yüzlerce çeşitte yılın enleri yazılı ödül kupası

Sevdiklerinize Yazılı Ödül Kupası ile en iyi olduğu konularda yılın enleri kupasını verin. Yılın En İyi Annesi, Yılın En Odunu, Yılın Çapkını, Yılın Sevgilisi gibi yüzlerce çeşit yazı çeşitine sahip Ödül Kupası ile sevdiklerinizi mutlu edin.

iBook - Cüzdanlı iPhone Kılıfı
ibook_cuzdanli_iphone_kilifi_500.jpg

Cüzdanlı kitap şeklinde iphone kılıfı

iBook Cüzdanlı iphone kılıfı ile tüm iphone kabı modellerini çöpe atmak isteyeceksiniz. Dış görünüşünü aynı bir eski, deri ciltli, küçük bir el kitabı gibi olsa da o hem bir iphone kabı hem de görüp görebileceğiniz en pratik cüzdan! iBook cüzdan iphone kabı sayesinde cüzdanınız ve iphone nunuz birleşecek.

X