Kk Gs

Ellibirincikisi

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
4.481
1.039
slm arkadaşlar ben bişey sorcam benim göğüslerim çok küçük pek gelişmedi şimdi anne olmak için uğraşıyorum ama aklıma bişey takıldı acaba gebelikte göğüslerim büyürmü?böyle olanlar varmı?

ayyy inş dönmez silikon pahalı sskda karşılamıyor hormon ilacı vurdursam yan etkisinden korkuyorum inş bebeğimi emzirebilirim bundanda yoksun olmak istemiyorum.

kesinlikle bebğini rahatlıkla emzirebilirsin hiç o konuda endişen olmasın,,, çünkü meme büyüklüğü ile sütün ilgisi yok,,,ozaman bebğinin ihtiyacını karsılayacak sütle dolacak göğsün ve sorunla karşılaşmıcaksın,,, :KK66:

tatlım benim de göğüslerim küçüktü. emzirmeden önce hiç olmazsa bir şekli, bir dolgunluğu vardı diyorum. iki çocuk emzirdim ard arda, benim zaten küçük olan memeler fısssss. emzirdiğim dönemde çok güzellerdi ama çok dua ettim inşallah böyle kalırlar diye, olmadı. bazı kadınların göğüsleri emzirdikten sonra büyük kalıyormuş. inşallah o şanslı hatunlardansındır ...

emzirmeyle göğüs büyüklüğü arasında bir bağlantı yok .. bebeğini rahatlıkla emzirebilirsin . hatta bilinenin tersine göğsü küçük olan kadınların sütü büyük olanlara nazaran daha çok olurmuş .. doktor söyledi .

evet yaa benim memeler küçük olduğu halde cakur cukur emdi çocuklarım çok çok sütüm vardı maşallah. memesi büyük arkadaşlarım da 4-5 ay zorla emzirdiler takviye mamalarla. tabi istisnalar da vardır mutlaka.

slm arkadaşlar ben bişey sorcam benim göğüslerim çok küçük pek gelişmedi şimdi anne olmak için uğraşıyorum ama aklıma bişey takıldı acaba gebelikte göğüslerim büyürmü?böyle olanlar varmı?

aynı dert bendede var doğum yaptım acayip büyüdü 100 falan oldu ki ben 70 takıyodum sonra çok moralim düzeldi falan.2 yıl emzirdim kızımı memeden kesince pıssssss eskisinden daha küçük düz duvar napıcam ben bu memeleri bilmem :kahve: yani gene küçülüyolar canım ya offf offffffff :gitme: :gitme:

tatlım bebeğini emzirirsin tabii... hamilelik döneminde ve emzirme dönemin de göğüsler sütle dolduğu için büyüyor.. emzirmeyi bıraktığım iki üç gün kendimi samanta fox gibi hissetmiştim ben...ama sonra malesef küçüldüler öyleki ilk halinden bile küçükler artık.. bende böyle oldu.. umarım sen de olmas..

X