Saç Şekillendiriciler Sa maas.Yardm ltfen!

2973485

her şeyim....
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
468
0
Arkadaşlar saçım omzumun aşağısında bele yakın uzunlukta düzleştirmekten bıktım maşa alayım diyorum hangi markayı önerirsiniz şöyle tam güzel yapıcak ve kalın mı yoksa ince mi alsam bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum :Saruboceq:

bende maşa aldım yeni. benimde uzun saçlarım ben 50 tl ye aldım bide kampanya vardı

markası : rowenta elite model look. internetten bakarsan resmi var orda. çok memnun kaldım ben. çok ince değil kalında değil orta. teknosadan aldım. 2 hafta oldu.

BEN ROWENTA kullanıyorum hem düzlestırıcı hem masa cok güzel bı urun ırı bukleler yapıyo

BABYLISS 2325E NANO TEKNOLOJı 25MM SAÇ MAŞASI kullaniyorum memnunum tavsiye ederim kullanimi kolay saclarim da seninkiler kadar uzun

cnm ne kadara aldın daha önce kullanmadığım için inş becerebilirim bi de doğal dalga olsun istiyorum hani sinem kobalın selena daki saçının dalgası gibi:)

ayyy resimler çıkmamış :) tekrar deniyim yeni olduğum için tam bilmiyorum nasıl yapıldığını arkadaşlar :eek:

yaaa kızlar remington mu babyliss mi geçen denedim ikisi de güzel ama çok kararsızım alıcam ama hangisi yardım edin lütfennnn mafoldumben kafamçokkarıştı

arkadaşlar denediğim maşaları koydum sizce hangisi en azından marka olarak hangisini almalıyım kafamçokkarıştı bir de 19 mm mi yoksa 25 mm mi ikisini de denedim ikisi de hoşuma gitti. fakat ordaki kız 19 mm olana tutamları kalın alırsam yine geniş bukle olabilceğini söyledi :uhm:

arkadaşlar denediğim maşaları koydum sizce hangisi en azından marka olarak hangisini almalıyım kafamçokkarıştı bir de 19 mm mi yoksa 25 mm mi ikisini de denedim ikisi de hoşuma gitti. fakat ordaki kız 19 mm olana tutamları kalın alırsam yine geniş bukle olabilceğini söyledi :uhm:

ben de çok araştırarak babylısse karar verdim, zaten düzleştiricisinden de çok memnunum.
benim istediğim maşa 2362 (200 C, 25mm) ve sadece bir alışveriş mağazasında bulabiliyorum (hani çeyiz satan). orada da nedense sürekli 19mm olanını satmaya çalışıyorlar:umursamaz:. 19 alanların çoğu da keşke 25 alsaydım diye pişman.
artık erkek arkadaşım "nasıl maşa seçmişsin böyle, hiç bir yerde bulamıyorum" diye isyan ettikaydirigubbakcemile, bakmadığız yer kalmadı.
siz nerden alıyosunuz:eek:

ben evkurda baktım canım 25 mm vardı çabuk iner fln dedi valla çok kararsız kaldım :S

umarım bu 25 lıkmı 19 lukmu kararsızlıgını netleştırıcek arkadaşlar cıkar cunku bende merakla beklıyorum:KK43:( evet 25 lıgın cabuk düşüceğini söylüyolar ama 19 lukta bence acılsa bıle fazla sık dalgalı oluyo offfff

X