Seren Serengil 'in Yaşı..????

çocukken filmlerine bakardım ben geldim 26 yaşıma küçülsünde çantama girsin ...

Öyle demeyin bebenneyaptımki

bende 18'ime yeni girdim.sositososito

insan yaşını istediğin kadar gizlesin yüzü anında ele veriyor, bir yıl önceki fotoğrafına bakınca bile hissediyor insan bunu...

bütün sanatcılar aynı hep yaşlarını küçültüyolar ne sankı kaç yaşındaysan kaç yaşındasın 40 dayanmış 33 ücüm diyor........

ebru şallı 1978 doğumlu galiba

yok 1977 doğumlu canım 32 yaşında yani ama hala 26 diyor serenserengilde 40 a merdiven dayadı hala küçülme derdinde:roflol: valla ben geldim 28 yaşıma onların hesaba göre bende 19 um dahadelikafadulden:icecream:naniknanik

yok artıkk kaydirigubbakcemile3
kafası bu kadar çalışıyo işte
yaşının internet denen madende bulunamayacağını sanıyor
parayla da akıl satılmıyodu de mii :nazar:
peeeh

Arkadaşlar biraz önce Okan Bayülgenin Ntv deki programında Seren Serengil vardı. Programın ilerleyen zamanlarında Okan ona yaşını sordu. Demesin mi 1976 doğumluyum.:uhm:
Ya hu ben geldim 30 yaşıma nasıl olurda 33 yaşında olur bu bayan diye düşünürken hemen internete koştum tabii.CADIARZU.
Meğerse bizim Seren Hanım 1971 doğumluymuş. Neden sanatçılar böyle yaşlarını küçültme gereği duyarlarki. Hayır , açığa çıkacağını düşünemiyorlar mı?kötükedihüso

oha yaniiiiiiiiiii:eek:klava:hatun 40 oldu hala yaşını gizliyorrrrrrlülülülülülü

Hatun 40kina Merdiven dayamis, yaslanma konpleksine girmemek icin yasini kucultuor daha ne olsn yazikkkkkkkkk !:!!!

yaş olayı diyince aklıma emre altuğ geliyo, ona çok şaşırmıştım.
gugıl amcaya sormak yok, tahminleri alalım :ecrin_bebek:

Onlar da haklı.Herkes iyi niyetli olmuyor.Burda bile yaşanıyor bu gibi anlamsız durumlar.Bir üye, başka bir üyeden öc almak için-aklınca!'- yaş mevzusunu kullanıyor.Bana komik geliyor ,çocukça...
Onların da vardır bir bildiği. :nazar:

yaş olayı diyince aklıma emre altuğ geliyo, ona çok şaşırmıştım.
gugıl amcaya sormak yok, tahminleri alalım :ecrin_bebek:

35-36 diyorum ve direk google amcaya soruyorum,çünkü cidden merak ettim:1shok:

hakan peker de öyle..hep var ama hiç yaslanmıyor:roflol:

35-36 diyorum ve direk google amcaya soruyorum,çünkü cidden merak ettim:1shok:

hakan peker de öyle..hep var ama hiç yaslanmıyor:roflol:
14 nisan 1970. 39,5 yaşında..:ecrin_bebek:
hakan peker 45 vardır ama, 20küsür yaşında çocuğu var adamın.

edit: hakan peker de 41miş, 1968li.

arkadaşlar okudukça hepinize şaşırdım doğrusu. bilmiyomusunuz 30 dan kadınların yaşı 3 senede bir atar. yani hesaba göre 36 yaşında olması gereken kadın 6 sene için 2 yaş alır vee 32 olur. onun için serenin yaşı da normal. :roflol::roflol: