Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

:KK43: Offf offf bitmez bizim bu derdimiz, sen bu ay kuaförde aldırtmayı dene canım, eğer yine oluyorsa suç senin değildir...Dikkat ettim ne zaman aceleci davransam tüyleri kırıyorum...

Sorma canım yaa kaç senedir nedir bu batıklardan çektiğimmafoldumben
Kuaför bacaklarımı görünce böyle olucak:1shok::1shok: ama bir de aldırmayı deneyeyim bakalım.
Senin karışımdan bir kere daha yapayım diyorum.

Sorma canım yaa kaç senedir nedir bu batıklardan çektiğimmafoldumben
Kuaför bacaklarımı görünce böyle olucak:1shok::1shok: ama bir de aldırmayı deneyeyim bakalım.
Senin karışımdan bir kere daha yapayım diyorum.

Evet canım bir de böyle dene, yine bir iyileşme olmazsa artık, aramızda para toplayıp seni iğneli epilasyona göndereceğiz hihi

Geç sen de dalganı geç...mafoldumben:gitme:
Hadi kılcıklarımı da uzattım gönedriverin hemen kurtulaım artık...:eek:

Yok kız, ne dalgası :))) Şaka bir yana ama bende şimdi ne yapacağımı düşünüyorum canım, veet ağda bandı alerji yaptı, yetkililer artık kullanmayın diyorlar, eh son model bir braun epilatörüm var ama bacakta epilatör kullanmayı sevmiyorum.Şimdi yine roll-on sir ağda kullanacağım ama ya o da alerji yaparsa ne olacak, kalacağım epilatöre offf offf Acaba anneden kalma çam sakızı mı kullansam nedir?

swordfish bu merhem karışımını anneme verdim şimdi dr a gittim yazdıracak bendede bikini bölgemde bolca mor izler var bu izler geçer mi:KK43: senin verdiğin uygulamayı yapıp 3 günde birde ponza taşı yapam diorum, bide bikii bölgesini ağdayla aldıktan sonra bolcana kıl dönmesi batık falan oluo genelde iltihaplı olduğu için sıkıorum ve iz kalıo bikini bölgesine uygalamak bi zarar verir mi?

Yok kız, ne dalgası :))) Şaka bir yana ama bende şimdi ne yapacağımı düşünüyorum canım, veet ağda bandı alerji yaptı, yetkililer artık kullanmayın diyorlar, eh son model bir braun epilatörüm var ama bacakta epilatör kullanmayı sevmiyorum.Şimdi yine roll-on sir ağda kullanacağım ama ya o da alerji yaparsa ne olacak, kalacağım epilatöre offf offf Acaba anneden kalma çam sakızı mı kullansam nedir?

Batıkları geçiriyorsun yine de dert bitmiyor işte:nazar:
Sir ağda kesinlikle önlemiyor batıkları, kendimden biliyorum.
Dediğin gibi eski tip ağdayı denemeli bir de...

SWORDFISH cnm yaa ben karışımı uyguluyorum ama henuz tam bi iyileşme olmadı peeling falan cok işe yarıyor yalnız sana bir sorum olucak. bu lekeler için sadece expigment sursek o bölgeye acılma olurmu forumda bazı yerlerde daha cok karardı gıbı seyler okudumda korktum acıkcası. bırde sen tretin sur demıstın ben onun yerıne cok hafıf acnelyse surdum ama galıba ıyı gelmedı daha kotu oldu gibi:KK43: neredeyse 3hafta oldu kullanıorum ama bu acnelyse hep surmedım 2 3 gun surup bekledım max 1 hafta kullanmısımdır toplasam. soyuldu falan ama kahverengı bı ız kaldı gecer mı bu sence? cok soru sordum yıne kusura bakma tatlımm
hersey ıcın tskler:)opuyorumnanaktan

kızlar sizlere tavsiyem kesinlikle bi doktora gidin. benimde bacaklarım etek giyemeyecek haldeydi. bende burdaki yorumları okudum ve iki ay boyunca devamlı her banyoda peeling yaptım ve bolca krem sürdüm. ama bacaklarımdaki batıklar ve lekeler dahada artmaya başladı ve artık dayanamayıp doktora gittim. sen ne yapmışsın böyle dedi. kesinlikle kese yapma. hatta tahriş edici sabun bile sürme dedi. bi ilaç karışımı verdi. şimdi tedavi sürecindeyim ve bacaklarım iyileşmeye başladı. yani demek istediğim her cilt tipi farklıdır ve birine ii gelen diğerine gelmeyebilir. burda yardımcı olmak isteyen arkadaşlara saygı duyuyorum tabii ama ilaç ismi vererek yada şöyle böyle yap diyerek kesin tedaviye ulaşamayabiliyo insanlar hatta benim gibi ters etkide verebiliyo. o yüzden eğerki durumunuz sizi rahatsız edecek seviyedeyse kesinlikle doktora gidin.

Daha iyi gibiyse geçecektir o zaman canım devam et, bu gün son batıktan kalan yaranın kabuğuda düştü, artık bende sorun kalmadı ama tabii o kremi süre süre bacaklarımında rengi açıldı hehehe, pamuk kız oldum...Bacağımzda damar çatlaması varmış yahu, rengim açılınca farkettim, hemen gidip tedavisini yaptırmam lazım büyümesin :KK43: Birde hatırlatayım canım, o batıkları tedavi ettiğin süre içerisinde sıkmamak lazım, yoksa yara oluyor hemen...

merhaba tatlım.benim de kıl batması problemem var o nedenle yazaın dikkatimi çekti ben de iki aydır falan kerasal forte kullanıyorum baya geçmişti lekeler falan ama geçenlerde tekrar batıkları iğneylen çıkarmaya çalıştım kızarıklıklar oluştu.kerasal forteyi kullanmaya devam ediyorum ,oluşan yaralar kremi kullandığım için leke kalmadan geçirmu yoksa yine aynı lekeler oluşacak mı. oluşursa çok üzülürüm çünkü baya geçmişti artık lekelerim:Saruboceq:

merhaba arkadaşalar.ben de iki aydır falan kerasal forte kullanıyorum baya geçmişti lekeler falan ama geçenlerde tekrar batıkları iğneylen çıkarmaya çalıştım kızarıklıklar oluştu.kerasal forteyi kullanmaya devam ediyorum ,oluşan yaralar kremi kullandığım için leke kalmadan geçirmu yoksa yine aynı lekeler oluşacak mı. oluşursa çok üzülürüm çünkü baya geçmişti artık lekelerim.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

Teşekkürler bunu ben de deniycem.ama benim bi problemim daha var :S Kaşlarımda da biraz batık problemi var ve çok sinir bozucu bişey.Acaba bunun için de önerebileceğiniz bişey var mı ?

SWORDFISH cnm yaa ben karışımı uyguluyorum ama henuz tam bi iyileşme olmadı peeling falan cok işe yarıyor yalnız sana bir sorum olucak. bu lekeler için sadece expigment sursek o bölgeye acılma olurmu forumda bazı yerlerde daha cok karardı gıbı seyler okudumda korktum acıkcası. bırde sen tretin sur demıstın ben onun yerıne cok hafıf acnelyse surdum ama galıba ıyı gelmedı daha kotu oldu gibi:KK43: neredeyse 3hafta oldu kullanıorum ama bu acnelyse hep surmedım 2 3 gun surup bekledım max 1 hafta kullanmısımdır toplasam. soyuldu falan ama kahverengı bı ız kaldı gecer mı bu sence? cok soru sordum yıne kusura bakma tatlımm
hersey ıcın tskler:)opuyorumnanaktan

Canım kusura bakma bazı durumlar var giremiyorum foruma.Öncelikle acnelys zaten yüzdede leke bırakan bir ilaç, bazı ciltlerde bu sorun oluyor bu yüzden ben tretini önerdim.Daha kötü oldu demişsin ya bu verdiğim karışım daha kötü yaptı diyorsan evet daha önce söylemiştim önce iyice kızartıyor sonra geçiriyor diye fakat daha kötüden kastın acnelys ise kullanma zaten, her halukarda lekesi geçer merak etme...
arkadaslar kac gun olmus ama kımse cvp vermıo nerdesinizz???

:KK43: Özür...

kızlar sizlere tavsiyem kesinlikle bi doktora gidin. benimde bacaklarım etek giyemeyecek haldeydi. bende burdaki yorumları okudum ve iki ay boyunca devamlı her banyoda peeling yaptım ve bolca krem sürdüm. ama bacaklarımdaki batıklar ve lekeler dahada artmaya başladı ve artık dayanamayıp doktora gittim. sen ne yapmışsın böyle dedi. kesinlikle kese yapma. hatta tahriş edici sabun bile sürme dedi. bi ilaç karışımı verdi. şimdi tedavi sürecindeyim ve bacaklarım iyileşmeye başladı. yani demek istediğim her cilt tipi farklıdır ve birine ii gelen diğerine gelmeyebilir. burda yardımcı olmak isteyen arkadaşlara saygı duyuyorum tabii ama ilaç ismi vererek yada şöyle böyle yap diyerek kesin tedaviye ulaşamayabiliyo insanlar hatta benim gibi ters etkide verebiliyo. o yüzden eğerki durumunuz sizi rahatsız edecek seviyedeyse kesinlikle doktora gidin.

Denizciğim, kese ve peelingi bir çok doktor zararlı olarak görür kısmen haklılar fakat her banyoda peeling yapmayada deri dayanmaz sen ne yaptın :) Daha evvelde yazdığım gibi bacaklar önce daha beter halde kızarıyor sonra iyileşmeye başlıyor diye fakat senin 2 ay içerisinde çoktan yol katetmiş olma gerekirdi demekki yazdığın gibi sana iyi gelmemiş.Ben ilaç ismi verebiliyorum bunun nedenini daha öncede açıklamıştım fakat elbetteki kesin tedavinin garantisini asla veremem, netice itibarı ile bana iyi gelen sana iyi gelmeyebiliyor bu yüzden ara mesajlarda insanları sık sık uyardım, alerji yapma gibi bir durumu varsa bırakın diye.Yaptığın yoruma tabiiki alınmayacağım, burası bir topic kullanıpta cevap alan arkadaşlar olduğu gibi kullanıp cevap alamayan dahası durumu kötüye giden arkadaşların yorum yapmsıda son derece faydalı, geçmiş olsun canım...

çok doru dedin canım

:)

üff cok zahmetliymis yaa, ben bu kadar kremle ugrassam zaten bebek gibi olurum:emir_bebek:

hehehe kesin kesin :)

merhaba tatlım.benim de kıl batması problemem var o nedenle yazaın dikkatimi çekti ben de iki aydır falan kerasal forte kullanıyorum baya geçmişti lekeler falan ama geçenlerde tekrar batıkları iğneylen çıkarmaya çalıştım kızarıklıklar oluştu.kerasal forteyi kullanmaya devam ediyorum ,oluşan yaralar kremi kullandığım için leke kalmadan geçirmu yoksa yine aynı lekeler oluşacak mı. oluşursa çok üzülürüm çünkü baya geçmişti artık lekelerim:Saruboceq:

Canım, cit tipini bimediğim için pek yorum yapamayacağım ama kerasal genelde leke bırakmadan geçiriyor , fakat iğneyi iyice derine batırıp kan toplanmasına neden olduysan sanıyorum leke kalacaktır üzgünüm :KK43: Umarım leke kalmaz...

cnm merhaba senin karışımı tam kaç zaman
sürekli kullanmak gerekli
Ben 2 ayda sonuç aldım ama sizin probleminize göre değişebilir, ben şu an sadece epilasyon öncesi sve onrası kerasal kullanıyorum haftada 2 kerede peeling yapıyorum...

paylasım icin tskler

Rca ederim

Teşekkürler bunu ben de deniycem.ama benim bi problemim daha var :S Kaşlarımda da biraz batık problemi var ve çok sinir bozucu bişey.Acaba bunun için de önerebileceğiniz bişey var mı ?

Kaş konusunda sadece kerasal önerebilirim, bu verdiğim karışımı kaşına kullanma sakın eğer istersen kaş konusuna bir başlık aç sanıyorum tecrübeli arkadaşlarımız daha iyi bir öneri getireceklerdir...

Kılıç balıgı canım nickin turkce olmus ne guzel:)
tsk ederim ben acnelys ın ole bı yan etkısı oldugunu bılmıodum sadece cok guclu bı ılac oldugunu bılıorum. artık kullanmıorum zaten yalnız helhalukarda gecer demıssın de ınanmak ıstıorum gercekten gecer mı?? batık falan kalmadı artık saten epilasyondan sonra kırmızılık hala devam edıo sanırım bu da benım cıldımle alakalı bısı tsk ederım verdıgın bılgıler ıcın....

X