Bebek Beslenmesi Dr Browns'ın biberonu hakkında hem bilgi hem de soru.

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.547
21
Arkadaşlar dr browns'ın dar ağzılı biberonunu internetten sipariş etmiştim, içinde bebeğin hava yutmasını önleyen ince uzun bir aparatıda var ve çok memnunum, daha önce denememiş olanlara tavsiye ederim.
Benim sorum şu bir adet biberon emziği gelmişti biberonla birlikte ve ben dışarda nereye baktıysam dr brownsın biberon emziğini göremedim, gördüklerim hep ileriki aylara göreydi, acaba herhangi bir biberon emziği alsam bu biberona olurmu, kullananlar var mı, yada genel anlamda herhangi bir biberona herhangi bir başka markanın biberon emziği olabiliyormu, olmayacaksa hiç almayayım, elimde kalır.
Mesela geçenlerde dalinin biberon emziğini gördüm çok değişik yassa bişeydi, benim biberona olurmu olmazmı diye emin olamadığımdan almadım.

Son düzenleme:
valla bende aradıydım zamanında ilerki aylarınkini bulmuştum
ama bende biberon ucunu başka uçlarla çok kulandım dr brownstan çok memnundum

ben denedim başka biberon emziği uymadı. kenarlardan sızdırdı dr brownsta. ama ben tek bir emzik denedim. o uymadı. başkaları uyar mı bilemiyoırum

bizdede var dr.borowns bende nededim başka emzik uymuyor sızdırıyor dediği gibi ve akması da hızlanıyor biberon öyle bir bütünki bir parçası bile değişse olmuyor

Arkadaşlar dr browns'ın dar ağzılı biberonunu internetten sipariş etmiştim, içinde bebeğin hava yutmasını önleyen ince uzun bir aparatıda var ve çok memnunum, daha önce denememiş olanlara tavsiye ederim.
Benim sorum şu bir adet biberon emziği gelmişti biberonla birlikte ve ben dışarda nereye baktıysam dr brownsın biberon emziğini göremedim, gördüklerim hep ileriki aylara göreydi, acaba herhangi bir biberon emziği alsam bu biberona olurmu, kullananlar var mı, yada genel anlamda herhangi bir biberona herhangi bir başka markanın biberon emziği olabiliyormu, olmayacaksa hiç almayayım, elimde kalır.
Mesela geçenlerde dalinin biberon emziğini gördüm çok değişik yassa bişeydi, benim biberona olurmu olmazmı diye emin olamadığımdan almadım.

canım izmirdesin halbuki. ben hiç boyle birşeyi araştırmadım ama nasıl olmaz şaşırdım. aynı biberondan ben de aldım. umarım aynı sorunu yaşamam. bulunca nerden buldugunu yaz da bize de referans olsun.
kemeraltında, kipa-özdilek gibi büyük magazalarda ve tabi int.de en son ihtimal mutlaka vardır gibi geliyor. baktın mı oralara?

kızlar ben istanbulda bulmakta hiç zorlanmadım ama sizde internetten e bebek sitesinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca benim bebeğimde çok gazlıydı ve bende faydasını gördüm hem dar ağızlısını benim oğlum diğerlerine göre daha çok sevdi.

arkadaşlar gerçekten gaz sorununa çare oldu mu?

Canım sürekli biberon kullanan biriysen bayaa hava yutmasını engelliyor ama ben dışarı çıkarken sadece veriyorum biberonla en azından o öğünde hava yutmasını engelliyor.
Sorunun cevabı evet hava yutmadan dolayı oluşan gaz olayını engelliyor.

canım izmirdesin halbuki. ben hiç boyle birşeyi araştırmadım ama nasıl olmaz şaşırdım. aynı biberondan ben de aldım. umarım aynı sorunu yaşamam. bulunca nerden buldugunu yaz da bize de referans olsun.
kemeraltında, kipa-özdilek gibi büyük magazalarda ve tabi int.de en son ihtimal mutlaka vardır gibi geliyor. baktın mı oralara?

Birkaç yere baktım yoktu, bikaç yerdede gördüm ama onlar ileriki aylara göreydi,bir yerde buldum 0 ile 3 ay arası sevinerek aldım eve bi geldimki meğer o geniş ağızlı biberon içinmiş, benimki dar ağızlı. Ben bakmaya devam edicem yolum düştükçe, bulursam heme yazarım. Tansaşta yoktu mesela eczaneye girdikçe bakıyorum onlardada yoktu. Olmadı netten sipariş edicem.

canım internetten irembebeye bak bulamazsan ben samsundayım göndereyim sana..yani bulamaman çok ilginç ama burda hatta özelden yazarsan link göndereyim sana samsunun mağazası yani buranın.hem güvenli alışveriş yaparsın hemde en kısa sürede ulaşır eline.

bende dr browns biberonu kullaniyorum.Ilk bastan dar agzli hep kullandim.Biberonu alinca yaninda 1 2 3 nomarili biberon emzigi vardi.Sonra tekrar sadece 3 nomara almak stedim ama bir turlu bulamadim marketlerde.ancak internetten alabildim.Ama genisagzli biberonu icin bulunmasi daha kolay.Yurdisinda da daragzli biberon emzigi aradigimda buamadim ve markete sormustum.genisagzli biberonu ciktiktan sonra anneler onu daha cok tersih etmeye baslamis ve daragzli uretilmiyecekmis artik.Simdi sadece mevcutteki satiliyor.Marketeki kadin boylr dedi ama bilmem.Ben de artik genisagzli biberonuna gectim.

kızlar bende yedek wee nin emziği vardı taktım oldu rahatlıklada kullanıyoruz nuk filan denemiştim sızdırmıştı ama wee nin ezmikleri uyuyor

canım internetten irembebeye bak bulamazsan ben samsundayım göndereyim sana..yani bulamaman çok ilginç ama burda hatta özelden yazarsan link göndereyim sana samsunun mağazası yani buranın.hem güvenli alışveriş yaparsın hemde en kısa sürede ulaşır eline.

Canım benim ya çok saol. netten sipariş ederim, üretimden kaldırılacaksa gerekli olacak kadar alırım biberon ucunu ileriki dönemlerinide.
Çok saol, düşünmen bile yeter.a.s.

Merhaba,

Bebedor, Nuby ve Dr.Brown's ürünlerinin hem kullanıcısı hem de tüketici hizmetleri sorumlusu olarak bu ürünler ile ilgili sorularınızı yanıtlayabilirim.

Canan Duyurmaz

X