Çatlaklar Çatlaklar için öneri...ÖNEMLİ!!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
merhaba arkadaşım !!yhaa bu durum bnm için çok önmli çnkii bnde sadece diz kapağı bölgesnde war vee ciddi oranda rahatszlık werecek derecede belli oluyorr oldkca kalınnn izzler yırtıklarr bunun için doktora başvurduğpumdaa tıpta yırtığın malesefff çözümü yoqq yapabileceğim bişiy yoqq dediii önerdiğin ürün ne kadar etkilii yırtğın boyutu genişliği önmli mi ?

kızlar bu topici oluyupta bu uygulamayı yapan varmı çok merak ediyorum lüften yazsın artık birinin şu iğrenç çatlaklara çare bulması lazım delircem nasıl rahat kendine güvenen bi insanken neye dönüştüm yaz gelsin istemiyorum artık :KK43: bu ilacı soruşturdum internette satan birileyke görüştüm güvenebiliecimi bişey olmıyacağını yazıyo ama ne bilim çatlak derken bide yanına yanık izi eklemeyelim :)

Satıcının güvenilirt olması kadar uygulayacak kişinin güvenilir olmasıda önemli.buna dikkat lütfen

kılıçbalığı burda yazan sorunlar kalıcı mı peki?

Gnel olarak kalıcı değil çok ısa sürelerde iyileşme gösteriyor fakat tabii bazı cilt tiplerinde bu tedavinin kullanılması mümkün değil bu yüzden cildinizin uygun olup olmadığına dair test yapılır önce, problem yoksa kullanılır.

öncelikle böyle bir konu açtığın için çok teşekkür ediyorum.en çok rahatsızlık duyduğum çatlaklarım.doğum yapmadığım halde kollarımda dahil heryerimde çatlak var.çok derin değiller ama çok belli oluyorlar ne denediysem kesin sonuç alamadım.yıllardır denize bile gitmiyorum bikini giymek hayal oldu bana.şunlardan bir kurtulursam duacın olucam.İnşallah bir an önce kurtuluruz sayende bu çatlarlardan:Saruboceq:

İnşallah tatlım...
ben hala bir cevap bekliyorum kılıçbalığından. tca nın uygulandığı bölgenin işlemden sonra 6 ay güneş görmemesi gerektiğini öğrendiğim için bir an önce yaptırmak istiyorum soydurmayı. kasım ayındayız sanıyorum şu aralar en uygun zaman. vakit bulunca cevap yazabilirsen memnun olurum..

Evet işlem yapılan bölgenin 6 ay güneş ışığı ve uva almaması gerekiyor yani bu şu demek diyelim ki yüzünüze tca uyguladıysanız 6 ay boyunca bilgisayar karşısında bile koruyucu kullanarak oturacaksınız...Şu ara utygulama için iyi bir dönem.Bende omuzlarımdaki çiller için uygulayacağım ama daha evvel uyarmıştım, siz kendiniz yapmayacak bir uzamn kontrolünde yaptıracaksınız arkadaşlar ,neticede ben güzelik uzmanıydım:)

aslında deli cesareti olacak ama ben de evde yapmak istiyorum %30 kadar evde uygulanabilir sanırım.
ama tca yı bulamadım buralarda.bir çok eczaneyede sordum.nette var ama güvenemiyorum.offf yaaa tam da yapmanın zamanı şimdi.hiç yapan ya da yaptıran olmadı mı kızlar aranızdaCADIARZU

Tatlım adı üzerinde deli cesareti, bakın herp uyardım sizi kendiniz yapamazsınız, ister %10 olsun ister %50 farketmez, bu bir asit türevidir yapacağınız yanlış bir harekette geri dönüşü zor sorunlarla karşılaşabilirsiniz.Bu yüzden lütfen ama lütfen düşük derecelerdeki tca yı belki ilk uygulamayı bir uzmana yaptırdıktan sonra kendi yapmanızda bir sakınca görülmeyebilir fakat lütfen biraz bilinçli olun...

Evet arkadaşlar bu kadar uyarıma rağmen hala alıp evde deneyeyim tarzı yorumlarla karşılaştığım için bu forumu kapattırıyorum çünkü, aramızda o kadar bilinçsiz insanlar var ki hiç korkmadan bu riski üzerlerine alabilmeye cesaret edebiliyorlar haliyle, bu forum sizi aşar :) Sevgili Kazen, gördüğün gibi o günden bu yana bir şey değişmedi ve insanlar hala ateşle oynadıklarının farkında değiller hala bu işlemin basit bir şey olduğu düşünülüyor bu durumda bazı üyelerimizi korumak için mecburen forumun cevaba kapatılmasını rica ediyorum...

X