Kayseride Burun Estetiği yaptıran arkadaşlarım

aysu3866

SISKA =)
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
364
3
kayseride özel veya devlet hastanesinde burun estetiği yaptıran varmı arkadaşlarım..hangi hastaneye hangi doktora ve ne kadara yaptırdınız memnun kaldınızmı tavsiye ettiğiniz doktor varmı..bende sizler gibi düşünüyorum ama yaptırabilirim inşallah..

slm ben bu sene kayseride saffet ors le randovum var ama kendisini tanimiyorum isinde iyi diyolar bir kizla gorustum o ameliyat etmis kendisinin ozel bir kilinigi var amam anlasmali oldugu gunes ve acibadem hastanesinde ameliyat ediyomus vallahi ben olduktan sonra sana anlatirim

canım ben oldum kayseride saffet örs'e kendisinin soep güzellik merkezi var.ama ameliyatını güneş hastanesi ve acibadem hastanesinde yaptıgını söyledi.güneş hastanesinde 1800tl acibademde 2800tl ye yapacagını söyledi.ben güneş hastanesinde oldum 1600 tl ye anlaştık.bana kendisinin işinde iyi oldugunu söyledi baska amaliyat olanlar.bende arastırdım ve saffet beyde karar kıldım.memnumum suan.ama ilk gördüğümde begenmedim önce tabi şişlikler gectikce daha düzeldi.ama saffet bey hastasıyla pek ilgilenen bi tip deil fazla muhattap olmuyo.26. günüm benimde hiç bir problemim olmadı cok şükür.

anladım canım bende düşünüyorum ama olursam eğerki inşallah benimd istediğim gibi olur..gizem arkadaşımda bi olsun bakalım oda memnun kalcak mı inşallah kalır..benim zaten burnum büyük değil ama sadece ucu biraz aşağıya doğru biraz daha kalkık olsun istiyorum..ona görede bilmiyorum ki fiyat fark edermi...birde canım neden güneş hastanesinde daha ucuz da diğerinde pahalı anlamadım yani

kızlar benim bir arkadaşım tektende kulak burun boğazcı ali osman beye yaptırdı memnun kendisi, önceden burnu çok büyüktü şimdi doğal kemersiz bir burnu oldu yine bir arkadaş buldum kk dan oda aynı doktora olmuş oda çok memnun. bende olmak istiyordum ama nişanlım araba aldığı için biriktirdiğimiz paramı aldı :KK43: ben olamıyorum bari siz olun :nazar:

Son düzenleme:
benimde kardeşim erciyes üniversitesi tıp fakültetesinde oldu..valla çokta güzel bi burnu olduu..daha tam manasıyla oturmadı ama çok tatlı top gibi bi burnu var..
irfan beydi doktorunun adıı.ameliyatıda 5 saat sürdüü

irfan bey ne kadara yapmis bu ameliyati nasil biri tsk

anladım canım bende düşünüyorum ama olursam eğerki inşallah benimd istediğim gibi olur..gizem arkadaşımda bi olsun bakalım oda memnun kalcak mı inşallah kalır..benim zaten burnum büyük değil ama sadece ucu biraz aşağıya doğru biraz daha kalkık olsun istiyorum..ona görede bilmiyorum ki fiyat fark edermi...birde canım neden güneş hastanesinde daha ucuz da diğerinde pahalı anlamadım yani

sanırım hastaneyle anlaşması öyle.acibadem yeni yapıldı ve cok lüks bi hastene ondan olsa gerek.saffet beyin hasta sayısı oldukça cokmuş bide.ben doktorumu tavsiye ederim.onunla beraber calışan arkadası var onur bey oda iyiymiş galiba.ama yinede siz bilirsiniz.iyice arastırın.

sanırım hastaneyle anlaşması öyle.acibadem yeni yapıldı ve cok lüks bi hastene ondan olsa gerek.saffet beyin hasta sayısı oldukça cokmuş bide.ben doktorumu tavsiye ederim.onunla beraber calışan arkadası var onur bey oda iyiymiş galiba.ama yinede siz bilirsiniz.iyice arastırın.

anladım arkadaşım o hastane kesin lüks ya ondandır..ama ben senin profilindeki fotolarını göremiyorumm nasıl görcem tam bilmiyorum ki..

benimde kardeşim erciyes üniversitesi tıp fakültetesinde oldu..valla çokta güzel bi burnu olduu..daha tam manasıyla oturmadı ama çok tatlı top gibi bi burnu var..
irfan beydi doktorunun adıı.ameliyatıda 5 saat sürdüü

evet çok sürmüş 5 saat arkadaşım ya neden öyle uzun sürdü..birde kardeşinin doktoru prof.muydu ..fiyatı ne kadar

kızlar benim bir arkadaşım tektende kulak burun boğazcı ali osman beye yaptırdı memnun kendisi, önceden burnu çok büyüktü şimdi doğal kemersiz bir burnu oldu yine bir arkadaş buldum kk dan oda aynı doktora olmuş oda çok memnun. bende olmak istiyordum ama nişanlım araba aldığı için biriktirdiğimiz paramı aldı :KK43: ben olamıyorum bari siz olun :nazar:

boşver sen arabana bin en iyisi başka zamana sakla o zaman burnunu...

şebnem senin burnun çok güzel olmuş fotoğraflarında şiş olduğu belli inince dahada güzel olur inşallah güle güle kullan yeni burnunu opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan
sewilcim arkadaslık gönderdim sana kabul et o zaman görürsün fotolarımı

sebnem yeni fotolarini gordum amam ben senin yandan degil onden fotonu cok merak ediyorum mumkunse benim icin onden foronu cekermisin burnun cok hos cok begendimcanimopuyorumnanaktan

X