Gs kltme veya dikletirme

2973485

her şeyim....
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
468
0
arkadaşlar ben göğüslerimin boyutunu küçültmek değil de dikleştirmek istiyorum aslında. bunun fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz? bir de eskişehir de bunu çok iyi yapan bir dr var mı?:uhm:

Canım benim Eskişehirde ameliyat olacaksan doktorlar öneri bölümünde Eskişehirde doktor tavsiyesi diye bir bölüm var. Oradan bakabilirsin Bende küçülttürüp dikleştirtecem ama ıstanbul 4500 TL vereceğim

arkadaşlar ben göğüslerimin boyutunu küçültmek değil de dikleştirmek istiyorum aslında. bunun fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz? bir de eskişehir de bunu çok iyi yapan bir dr var mı?:uhm:[/
merhaba canım
ben diklestırme artı protez ıcın 4,500 TL verdım Tabi İstanbul da oldu benimde

protezde napıyo canım benim o konuda bi bilgim yok artık şehir konusunda istanbul olsun farketmez yeter ki iyi bi doktor olsun

ya kızlar bende düşünüyorum göğüslerim iğrenç oldu yani öleaşırı büyük deiller yani bel ağrısı falan yapmıyo ama inanılmaz sarktılar sütyen bulamıyorum kıyafetlerin her yeri oluyo göğsü dar geliyo nefret ettim çıplakken hiç bakasım gelmiyo şimdi de 2. çocuğuma hamileyim 1 ay sora doğum yapçam başka çocuk düşünmüyorum emzirme bitince olayım ameliyat diyorum ama sorası beni çok korkutuyo narkozdan soraki acı ne biliym endişeliyim açıkçası yardım please:KK43:(

Hmm izmiri hic bilmiyorum canim iyi doktor hangisi ancak forumda illakivardir bir oku karistir
Bence once sen bir bebisi dogur alti ay emzir be ondan sonra diklestir sakin oyle kalma cok ciddiyim yanlis Anlama amaben kendime cok kiZdim zaman kaybedip korktugum icin
Ameliyata gelince agrin olMayacak diyememben cektim ama deger diyeceksin inan ha bide agrisiz yapan buradada cok arkafasin bahaettigi benimde cok sasirdigim dr Tugrul Bey var onunla gorususrsun olmadi ben doktorumu tek geciyorumbu arada:)Ama bu doktorlR istanbulda:KK43:

297 yani benim sadece deri oldugu icin bana silikonda koyuldu anatomik kas alti dual plane olacakti ama kaslarim cok Zayifmis olMamis senin yeterli meme dokun varsa cok daha gusel olur eminim

Arkadaşlar ben de göğüslerimi küçülttürüp dikleştirttim 2 gün önce hiç öyle acayip ağrım acım falan yok, korkulacak bişey yok inanın sadece dikiş yerlerimde sızlamalar oluyor ara ara.

Hmm izmiri hic bilmiyorum canim iyi doktor hangisi ancak forumda illakivardir bir oku karistir
Bence once sen bir bebisi dogur alti ay emzir be ondan sonra diklestir sakin oyle kalma cok ciddiyim yanlis Anlama amaben kendime cok kiZdim zaman kaybedip korktugum icin
Ameliyata gelince agrin olMayacak diyememben cektim ama deger diyeceksin inan ha bide agrisiz yapan buradada cok arkafasin bahaettigi benimde cok sasirdigim dr Tugrul Bey var onunla gorususrsun olmadi ben doktorumu tek geciyorumbu arada:)Ama bu doktorlR istanbulda:KK43:

çok teşekkür ederim zaten emzirme bitmeden ben de düşünmüyorum tekrar sarkçaklarına eminim zaten kendimi bildim bileli sarkık ama içi boş deil bilmiyorum bişey koyarlar mı dik dursun diye ama nasıl dikleştiriyolar iila silikon konuyo mu?

Merhaba ben de mesajını yeni gördüm kusura bakma patato. Evet Aylin hanıma ameliyat oldum canım. Ben Bayındırın Bayek hastanesinde ameliyat oldum. Ultrason falan 5000TL'ye maloldu. Acıbadem maslakta yaparsak 8000 TL demişti.

Fatmagülcüm çok teşekkür ediyorum.Ama son bir soru : Doktoruma şunu söyleseydim ya da şunu şöyle yapsaydı veya yapsaydım dediğin keşkelerin var mı?

Walla patatocuğum öncelikle doktora güven şart. Ben daha önce Nurçinle buradan konuştuğum için bana şu kadar beden olsun deme doktora bırak demişti. İnsan büyük memelere sahip olunca 80 bedene falan inmek istiyor. Aylin hanıma bırak vücuduna göre küçültsün, toparlasın. Şu anda dikişlerimin beyazlamasını ve görünürlüklerinin azalmasını bekliyorum. Memnunum, bir pişmanlığım yok. Ama göğüs küçültme topiğinde çok küçülttürüp pişman olanlar var. Ehil ellerde problem çıkmaz zaten.opuyorumnanaktan

Chiler,ben izmirde ege üniversitesinde Ufuk Bilkay'a ameliyat oldum 2 temmuzda.Çokkk memnunum sonuçtan.Tek kelimeyle harika yaptı.Tavsiye ederim.

Fatmagül arkadaş,tüm cevapların için çok teşekkür ederim. Kısmetse yakında sizin gibi güzel göğüslü

hanımların arasında olucam.Yaşadığım tecrübeyi mutlaka burada paylaşıcam.Çünkü sizlerin sayesinde

cesaretimi toplayıp karar verdim. Herkese teşekkürler.....

Patatocuğum hayır haber yok senden ne yaptın ameliyat oldun mu???

Sevgili Fatmagül, maalesef annem benden önce davrandı ve önce bir dizinden iki ay sonra

da diğerinden ameliyat olacak(protez takacaklar). Ben de ona bakabilecek tek

kişiyim.Ayrıca anladığım kadarıyla operasyonun başarısı için epey bir zayıflamam

gerekiyor. 163 boy ve 93 kiloyum:) Sanırım Aralık ayına kadar birşeyler olur. Zaten annem

de ancak toparlar. Bu arada patronum karın germe operasyonu için beni gaza getirmeye

çalışıyor. Aslında hiç fena olmaz ama korkuyorum. Bu konuda senin bir fikrin var mı?

Merhaba canım;
Öncelikle annene çok geçmiş olsun, Allah sağlık sıhhat versin bir an önce. Karın gerdirme aliyesma yaptırdı birde tatlikezban karın gerdirme, liposaksın, meme toparlatma yaptırttı. Tatlıkezbanın estetik ameliyat tecrübeleri bölümünde topiği var bir bak istersen. Benim annem de geçen sene menüsküs ameliyatı oldu, kendisi profosyönel fulbolcudur da :KK70: :KK70: bir haftada toparlamıştı. Senin annen ne ameliyatı olucak şeker??opuyorumnanaktan

Arkadaşlar ben de göğüslerimi küçülttürüp dikleştirttim 2 gün önce hiç öyle acayip ağrım acım falan yok, korkulacak bişey yok inanın sadece dikiş yerlerimde sızlamalar oluyor ara ara.

merhaba ben yeniyim ekimde göğüs küçültme ameliyatı olacağım ama çok korkuyorum ameliyattan sonraki sancılar çok oluyor diye duydum ama sen sancı çok olmuyor yazmışsın o yüzden bana yardımcı olur musun teşekkürler

nurdalcım valla bende en yakın zamanda olmak istiyorum şuan doktor araştırıyorum sen konyadamı olucaksın yoksa istanbula filanmı geliceksin?doktorun kim? ben geçen sene günümü bile almışdım bazı sağlık sorunlarından ve korkudan kalmışdı:) ama allahın ziniyle bu sefer kalsın istemiyorum bakalım ama tabi herşey nasip işi....korkmakda haklısın ama ben kimden duyduysam öyle dayanılmaacak ağrılar olmuyor dediler..benide narkoz korkutuyordu:) ama 3ay önce çok ciddi bir ameliyat geçirdim acil olarak ozaman anladımki allahın dediği oluyor,''HAYATI VEREN O ,KORUYANDA O''...allah hepim,z,n yardımcısı olsun sağlıcakla....

Sevgili Nurdal ve Susuri,
ben iki ay önce küçülttürme amelitayı geçirdim.Ege üniv. de oldum.Bende çok kokuyordum.Ameliyattan sonra niçin o kadar korkmuşum diye kendi kendime çok kızdım.Bunu eminim sizde hissedeceksiniz.Hiçbir an ağrım olmadı.Abartmıyorum hiç ama hiç ağrı sızı hissetmedim.Hastaneden çıktıktan sonra 3 gün ağrı kesici kullandım,baktımki hiç acımıyo onuda kestim.Hissedeceğiniz tek şey göğüs kısmında hassasiyet.eee o da olsun dimi?Kollarınıza falan dikkat ediyorsunuz bir hafta .Hiç endişelenmeyin.Çokkkkkkkk kolay bir ameliyat.Sonuç mükemmel.Genç kızken bile sahip olmadığım kadar dik göğüslerim var.Doktorunuza karar verin ve en kısa zamanda ağırlıklarınızdan kurtulun.

X