Karında seğirme..

enise35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
180
1
mrb arkadaşlar,
benim 2 3 gündür karnımın sol tarafında ama üst kısmında seğirme var...
Ben hamile değilim düzenli adet görüyorum hatta yeni temizlendim..
Ama nete yazdım karında seğirme diye hep hamilelikle ilgili şeyler cıktı..
Bu mümkün değil ama bu nedir ki?Bir bilginiz var mı?

neden olduğunuu bende pek bilemicemm ama geçen ay adetim 7 gün geçti ve bu sürede sürekli bende de seyirme olduuu ,bende hamilelik belirtisi olarak duymuştumm daha doğrusu bir arkadaşım anlatmıştı ,onun hamileliğinde de olmuş ve onada bi arkadaşıı bebeğinin canlandığınıı ,o yüzden böyle bir şey olduğunu söylemiş ...ama bende hamilelikte çıkmadıııı...valla bence kan dolaşımıyla alakalı diorummm..başka türlü mantıklı gelmiyorr açıklamalarrr

aynı şeyi birkaç gün üstüste yaşadım sol yumurtalığımın olduğu yer seğiriyordu ama hamilelik hiç aklıma gelmedi çünkü yeni temizlenmiştim.

kızlar üstüne görmek diye birşey var yani adet hamile olsanda adet olabiliyorsun neden kesin hamile değilim diye düşünüyorsunuz bence bir doktora gidebilirsiniz.ayrıca o seyrimelerin nedeni rahim kaslarınızdan kaynaklanıyor olmasıda muhtemel.bana doktor demişti bazen kaslar seyrirmiş

Benim de olmuştu canım 2 gün üst üste sağ kasığım seyirmişti ve hayatım boyunca böle bişey başıma gelmemişti. Adetim de 6 gün gecikmişti o ay ama ben daha acemi olduğum için testlerde 10 gün sonra çıkar die okumuştum netten, 10. günü beklediğim için test falan yapmadım. 6. günün sonunda da adetim geldi zaten. O neyin nesiydi hiç bilmiyorum. :uhm:

mrb arkadaşlar,

enise canım nerelerdesin?bizim topice takılıyordun bir ara..ama gelmez oldun canım.listedende çıkardık ugramayınca çok oldu yani...
gel arada canım...bir sorun vardı bize anlatmıştın hatırlamışsındır bebekle yapmayla ilgili umarım aşmışsınızdır o konuyu...birgün bende anne olacagıma bekleriz gülüm gelde konuşalım azıcık.segirmeye gelince bende de oluyor bu ay kasıklarım atıyo anlamadım gitti...ama muhtemelen yumurtlamadır..sanırım geç yumurtluyorum ben..

Defalarca bu belirtiyi bende yaşamıştım.Bence vücudunu dinleme sabırla adetinin geçmesini bekle:1rolleyes:

mrb arkadaşlar,

karındaki seyirmeler her zaman gebelik belirtisi olmayabilir benimde daha önceden karnımda oluyodu hatta hamileymişimde bebek karnımda tekme atıyomuş gibi hissediyodum ama doktorum gebelik olmadığını karnımdaki hareketlerin gazdan olabiliceğini söyledi bence seninkide o şekilde olabilir

ben şuanda 5 aylık hamileyim ama 3,5 aylıkken bende oluyodu d söyledim bebişim hareketleridenmidir diye oda bana hayır midede gaz vardır o yüzden oluyodur bebek öyle yapmaz dedi.

ben şuanda 5 aylık hamileyim ama 3,5 aylıkken bende oluyodu d söyledim bebişim hareketleridenmidir diye oda bana hayır midede gaz vardır o yüzden oluyodur bebek öyle yapmaz dedi.

3.5 aylıkta olsa bazen bebekler anne karnında hareket eder ve bu anne tarafından hissedilebilir hatta ablam 3.5 aylık hamileyken doktor ablama bebek çok hareketli hiperaktif ollucak demiş gerçektende öyle oldu 2 dk yerinde durmuyo gamyoncuiremsu hihoyyyt delikafadulden

ben de 7 hftalık hamile olduğumu öğrendim ama hiç seğirme hissetmedim olması gereken bir durum mu normalde

bende aylardır bu sorun var doktora gittiğimde bana sadece kanların damardan geçerken yarattığı birşekil hareket hali diye anlattı ben kistten şüpelenmiştim çünkü kistde butür seyremeler neden oalbiliyormuş gene bir doktora başvurun

bende 3aydır oluyor.doktorum gazdan olduğunu söyledi ama çok rahatsız oluyorum.kasığım karnım bi tutuyor bazen sayıyorum 23 kez falan seğriyor :)

mrb bende 8 haftalık hamileyim üstelik deneyimli sayılırım 5 yaşında bir kızım var.göbeğimde seğirme var sanki saat tıklıyor gibi merak ettim böyle olan anneler varsa beni bilgilendirirse sevinirim şimdiden tşk ederim.

Ayy bu bende de oluyo yaa hatta dÜn resmen karnımda bıŞeyler depreŞtı ama hamıle deĞılım adetımde 2 hafta Önce bıttı hatta bazen ŞÜphelenıyorum hamılemıyım dıye Çok enteresan bıŞey sankı ıÇımde mınık bıŞey kımıldıyor

arkdaslar merhaba ..cok fazla basım dönuoo bazen bı yere tutuanacak kadar sıddetlıde olabılıo ..:S karnımda seyirmeler vaar ..ve cok azda şiştii sanırım eğer gebeysem 3 bucuk haftalık yada 4 haftalıktır eğer ılk adet gununden hesaplamalar yapılıyor ise..yarın test sonuclarımı alıcam umarım pozıtıf cıkmas cunkı henuz bebek ıstemıyoruz :/ :/

arkdaslar merhaba ..cok fazla basım dönuoo bazen bı yere tutuanacak kadar sıddetlıde olabılıo ..:S karnımda seyirmeler vaar ..ve cok azda şiştii sanırım eğer gebeysem 3 bucuk haftalık yada 4 haftalıktır eğer ılk adet gununden hesaplamalar yapılıyor ise..yarın test sonuclarımı alıcam umarım pozıtıf cıkmas cunkı henuz bebek ıstemıyoruz :/

3.5 aylıkta olsa bazen bebekler anne karnında hareket eder ve bu anne tarafından hissedilebilir hatta ablam 3.5 aylık hamileyken doktor ablama bebek çok hareketli hiperaktif ollucak demiş gerçektende öyle oldu 2 dk yerinde durmuyo gamyoncuiremsu hihoyyyt delikafadulden

kızlar bende 3 aylık hamıeyım bugun 4.aya gırdım karnımda sol tarafta seyremeler var.cok garıp bısey gercektende

X