Doğuma Hazırlık Yumurtlama Günü ve Cinsiyet

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

teravet

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
2.520
8
45
Yumurtlama takibi yapan, tam yumurtlama gününde ilişki ile gebe kalan var mı? Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

merhabalar teravet
yumurtlama günü nasıl hesaplanıyor??son adet tarihim 18 ağustossa mesela.yumurtlama günüm nezaman olur??yada bilen arkadaşlar varmı??yumurtlama günü nasıl hesaplanır??bazılarına doktor söylüyormuş.bana doktorum söylemedi ya.
bu arada sayın teravet Antepte bildiğin iyi kadın doğum doktoru kim sence??ben hatem de şahin korkmazı duydum ama senin tavsiye edeceğin kim??
bir de Kemal bayındır isimli doktor cinsiyet ayarlayabiliyormuş.bi seansı 100 ytl miş.bizim bi tanıdık tedaviyle oğlu oldu.bi de aşı vuruyomuş karı kocaya.seninn etraffında debeyen varmı_?
özellikle şu yumurtlalam günü nasıl hesaplanır?adet tarihine göre nasıl yapacaz??lütfen yazarmısın??

arkadaşlar yumurtlama günü adetinizin başlangıcından 14 veya 16.gün sonra yumurtlama dönemi olur bu adetlerin düzenine göre değişebilir tabi takip etmek lazım

arkadaşlar bide yumurtlama döneminden önce ilişkiye girilince kız tam yumurtlama gününü tutturanlarda ise erkek oluyormuş ne kadar doğru bilmiyorum yine bir sitede okumuştum aranızda bu şekilde hamile kalan varmı.

arkadaşlar bide yumurtlama döneminden önce ilişkiye girilince kız tam yumurtlama gününü tutturanlarda ise erkek oluyormuş ne kadar doğru bilmiyorum yine bir sitede okumuştum aranızda bu şekilde hamile kalan varmı.

varrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... tam yumurtlama gününde hamile kaldığımı düşünüyorum.erkek bebeğim oldu

peki canım yumurtlama günün olduğunu nerden anladın yani belirti nasıl oldu sende beni aydınlatırsan sevinirim yada adetin ilk gününden sayıpdamı yaptın

arkadaşlar aranızda yumurtlama gününden önce ve sonrasında hamile kalıp cinsiyeti belli olan yokmu?

peki canım yumurtlama günün olduğunu nerden anladın yani belirti nasıl oldu sende beni aydınlatırsan sevinirim yada adetin ilk gününden sayıpdamı yaptın
benim yumurtlama günümü tanıdık bir ebe vardı o hesapladı, tam olarak hatırlamıyorum şimdi, bebeğim olmadan daha çok ilgi alanıma giriyordu tabi.

ben kız ya da erkek olsun diye hesaplatmadım tatlım yumurtlama günümü, sadece bir an önce hamile kalabilmek için hesaplattım, faydasınıda gördüm. ama eğer kız istiyorsan, yumurtlama zamanından bir hafta sonra falan, sık ilişkiye girmek gerektiğini duymuştum.

teşekkür ederim verdiğin bilgi için bende yumurtlama gününden önce yapılırsa kız olma ihtimali yükseliyo die biliyordum yanlız bu konuya ikimizden başkası katılmamış ilgilenen başka kimse yok sanırım.yada bu şekilde yapıbda hamile kalan damı yok yahu

slm....bende hamile kalmak istediğim için araştırmalar yapıyorum kadınların 2 dönemleri oluyor 1, yumurtlama gerçekleşmeden önceki dönem 2, sonraki dönem... yumurtlama gerçekleşmeden önce sık ilişkiye girip hamile kalırsan cinsiyeti kız oluyormuş (spermlerin 72 saat yaşama olasılığını da göz önüne alarak tabi)) bir de başka bişi duydum bilmiyorum ne kadar doğru zevke bağlı diyenlerden oldu eğer kadın zevk almazsa kız alırsa erkek kaydirigubbakcemile3

slm....bende hamile kalmak istediğim için araştırmalar yapıyorum kadınların 2 dönemleri oluyor 1, yumurtlama gerçekleşmeden önceki dönem 2, sonraki dönem... yumurtlama gerçekleşmeden önce sık ilişkiye girip hamile kalırsan cinsiyeti kız oluyormuş (spermlerin 72 saat yaşama olasılığını da göz önüne alarak tabi)) bir de başka bişi duydum bilmiyorum ne kadar doğru zevke bağlı diyenlerden oldu eğer kadın zevk almazsa kız alırsa erkek kaydirigubbakcemile3

ben aksini duydum zevk alinca kiz,almazsa erkek )))

peki arkadaşlar kız bebek için adet olmadan bir hafta öncemi yoksa adet bittikten sonraki bir hafta sık ilişkiye girmek gerek.

bende yumurtlama dönemimi takip ettim o zaman ilşkiye girdim o ay hamile kaldım oğlum oldu bende çok inanıyorum eger kız istiyorsan adetin geçtikten sonra ilk iki gü ilişki daha sonra korunulmalıymış ikincide bunu denycem bakalım tutacakmı birincisi tuttu ben oğlum olsun istiyordum Allah herkese nasip etsin inşallah

Bende yumurtlama dönemimi hesapladım internetten o şekilde ilişkiye girdim dünya tatlısı oğlum var

bende kızımda adet bitiminden sonra sık ilişkiyle hamile kalmıştım.bende bu söylentilere inanıyorum açıkçası.allah herkesin gönlündekini versin sağlıkla ve hayırlısıyla.

gerçekliğine gerçekten inanmaya başladım bende önümüzdeki ay düşünüyorum bebek ama kız istiyorum adetten sonraki bir hafta içinde sık ilişkiye girmek gerekiyormuş

selisscim adetin bittikten sonra iki gün diye biliyorum ben daha sonra korunun yumurtla döneminde hamile kalmamak için Allah gönlüne göre versin canım
sen dene bakalım inşallah olur forumu gezdiysen bu yöntemle hamile kalıp kızı olanlar var

X