Lal Taşı

Angjel

BiLMeM
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
4.514
73
45
images

Kırmızı, mavi mor ve kahverengi renkleri olmasına rağmen genelde kırmızısı bilinen sekiz yüzlü kristal.

PSİKOLOJİK ETKİLERİHeyecan ve boşluk duygularına kapıldığonozda, dengenizi korumanıza yardımcı olur. Dinginlik hissi verir. Böylece yapmanız gereken işlerin üzerine sırayla ve yavasça gitmenizi sağlar ve kapasitenizin arttığını hissettirir.

Kendinizi kabullenmenizi sağlayarak sizi korur. İşlerinizi tamamlamanız için gereken canlılığı ve zindeliği sağlar.

Geçmisi hatırlamaya yardımcı olur.

Yatak veya yastık altına koyuldugunda karabasanlardan korunmayı sağlar.

Hayal gücünü kuvvetlendirir. Sevgi ve şefkat duygularını artırır.

Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın, kristal kuvars ile birlikte kullanımı etkisini artırır.

FİZİKSEL ETKİLERİ Rahmin üzerine koyularak, üreme gücünü artırma amacıyla kullanılır. Ayrıca; adet sancıları, düzensiz kanamalar ve menapoz için de faydalıdır.

Erkekler de lal taşını kasıklarının üzerine koyarak üreme güçlerini artırabilirler. Üremeyi artırma amacıyla kullanımda bir-iki hafta boyunca günde en az on dakika süreyle bu uygulama tekrar edilir.

Bel agrılarını geçirmede etkilidir. Hassas kişilerin lal taşını bel altında kullanması daha dogrudur. Çünkü bu tür kişilerde sinirliliğe, baş agrılarına ya da baş dönmesine sebep olabilir.

Cinsel enerjiyi ve duyarlılığı artırır. Cinsel dengesizliğe karşı da faydalidir.

Bedeni kuvvetlendirir, temizler ve canlandırır. Enerjisi damarlar için faydalıdır.

Unsuru:Ateş
Çakra:Günes sınırağı

--------------------------------------------------------------------------------

Cinsel perfonmansı ve üremeyi artırdığı için özellikle bebek bekleyenlerin kullanması gereken bir taş.

gercektende adet agrilarini hafifletiyor.ben denedim ve bundan sonrada ozellikle o donmde kullanacagim.surekli takmak icin agir oluyor

adet sancısına iyi geldiğini öğrendiğim iyi oldu, kısa sürede edineceğim nasıl kullanıyorsunuz acaba boynunuza mı takıyorsunuz yoksa o bölgenin üzerine mi koyuyorsunuz?

Bende almayı düşünüyorum nerelerde bulabilirz ki orjinalini bana geçen sahte bişey vermişler bilmediğim için hiç oldu param ..

X