Çocuk Hastalıkları bebek gazı&kakası (biraz iğrenç oldu ama hepiniz annesiniz)

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

esther

let the game begin...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
4.778
37
arkadaşlar affınıza sığınarak bir konuda tecrübelerinize başvuruyorum. bebeğim doğduğundan beri gazı kokuyor. anne sütü emen bebeğin gazı kokmaz diyolar ama bizimki kokuyo. akrabalar benle dalga geçiyo ne yiyosun sen bebeğin böyle gaz çıkarınca kokuyor diyolar :sinifsinif:

bugün de altını değiştirirken kakasının büyük insan gibi koktuğuna ilk kez şahit oldum. acaba annem gizli saklı bişeyler mi yediriyo oğluma. bazen ağzına çorba, dondurma vermeye çalışıyo da. ne dersiniz?

canım benimkininde gazı değil ama kakası kokuyor.yani kaka sonuçta kokar mutlaka.ama kabızlığı olduğunda koku ağırlaşıyo.ek gıda alan bebeklerinki daha ağır kokuyo.ama arkadaşın dediğide doğru,uzun süre bekleyince koku ağır oluyo.bence korkmana gerek yok ama endişe ediyosan bezini dr a götür bi baksınlar..

evet ya iki gün yapmamıştı yapınca koktu. ama gazının kokması anormal mi? üşütmüşmü bu çocuk diyolar, hasta mı diyolar

canım üşütünce en hafif soğuk algınlığında bile kaka rengi nasıl değşiyorsa gaz da kokabilirkaydirigubbakcemile3 sorun etme bunu.bir de ek gıda döneminiz besinler değiştikçe dışkıda da gazda da değişiklikler olacaktır muhakkak

evet canım ama ben anne sütünden başka bişey vermedim hiç

hımm o zaman soğuk algınlığı olabilir.kusması var mı?yoksa büyük ihtimalle ya sen üşüttün ondan böyle ya da annen birşeyler vermiş olabilir.yemesi önemli deil yalyınca bile değişyorlar.aman bebek olmak da zor be

kusması yok canım. burası çok sıcak, soğuk algınlığı da olamaz. anlamadım gitti vala.

ya belli olmuyor ki hakikaten kuş kanadından alıyorlar terli merli oluyorlar.benim oğlum emmediği için bünyesi zayıf tabi emenlere nazaran.hemen alıyor.ama kusması yok dedi üşütmed değildir o zaman.annene bi sor bakaımsırnaşık şey

ona kalsa karnı taş gibi, gazı var. üşütüyo, sütümden alıyo.

onlara göre sorun hep bizde zaten.benim de 2 gün sonra annemler gelecek bakalım bana neler diyecekkaydirigubbakcemile

ben şöyle bişey duymuştum..eğer anne ayaklarını üşütürse veya farkında olmadan bebeği üşütürse gazı ve kakası kokarmış..mesela bir başka belirtide gözde çapak olması...gözünde çapak varsa da üşütmüş demektir..:))) tıbbi bilgidir,kulaktan dolma değil..:)))

ben şöyle bişey duymuştum..eğer anne ayaklarını üşütürse veya farkında olmadan bebeği üşütürse gazı ve kakası kokarmış..mesela bir başka belirtide gözde çapak olması...gözünde çapak varsa da üşütmüş demektir..:))) tıbbi bilgidir,kulaktan dolma değil..:)))

demek ki ben doğduğundan beri ayaklarımı üşütüyorum. hep kokuyo. gözde çapak da oluyo ama oğlum geceleri sırılsıklam terleyen bir bebek. üşütmesine imkan yok canımfisfisfis

canım doktora götürdün mü bebeğini? götürdüysen ne dedi doktor?
benim bebeğimde de son 1 aydır wr bu gaz kokusu korkuyorum bişey mi var diye.

X