kilo sorunlarına çözüm

N

nisaaa_82

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nisaaa_82
merhaba
slm hanımlar. kilolarımdan hiçbir zaman kurtulamayacamağı düşünüyordum şimdiye kadar birçok şey denedim.istediğim sonuçları alamadım. arkadaşların tavsiyesi ile acı çehre diye bir ürünü araştırdım. belkide aranızda duyanlarınız vardır. herkes gibi bende cok terettütte kalmıstı yine düş kırıklıığı yasayacagım ve kilolarımdan kurtulamayacagım diye. bu konuda bircoğunuzun sorunu vardır. kullanan arkadaşlar vardır. herkeste farklı etkileri vardır mutlaka. bir hafta gibi bir sürede 4 kilo veren de olabilir 2 haftada 4 kilo verende olabilir. tarım bakanlığı izinli bir ürün. bende 2 ay önce 2 kutu aldım ve kullanmaya başladım. bir kutuda 90 kapsül bulunuyor. sabah,öğle ve akşam yemeklerden 30 dk önce bolsu ile alınıyor. benim 10 kilo fazlam vardı. bunun için 2 kutunun yeterli olacagını söylediler. 2 kutu fiyatı 90 tl. indirimli olarak aldım. daha fazla alımlarda daha fazla indirim uyguluyorlar. böyle sorunları olan arkadaşlara tavsiye ederim araştırsınlar ve denesinler etkisini görecekler. ilk hafta bünye ilaca alışana kadar halsizlik ve uykusuzluk gibi etkileri oluyor. daha sonra bu sorunlarda ortadan kalkıyor. gün içerisinde bolsu tüketmek gerekiyor ve fazla yemek isteğini engelliyor tokluk hissi veriyor. besinlerden yinede az az tüketmek gerekiyor ki yoksa halsizlık oluyor. 1 ay kullandıktan sonra 6 kilo verdim. kalan 4 kilom içinde 2. kutuya devam ettim. ama sabah aksam olarak 2 kapsül aldım. 2 ay sonunda fazla kilolarımdan kurtularak formuma ulaştım. artık böyle bir sıkıntım kalmadı. bu ilacı kullanırken aksamları cok yorgun olmadıgım zamanlarda yürüyeşe cıktım bu sekilde daha cok etki gösterdi. fazla kilo sorunu olan arkadaşlarda kullanıp etkisini görürler umarım. sizlere tavsiye edttiğim için memnun kalmanız dileğiyle...

• Konu Sahibi nisaaa_82
iyi akşamlar nisaa bu acı çehrenin hangi türünü kullandın?birde forum yöneticileri acı çehre konusunda seni nasıl uyarmadılar hayret.bende bundan 10 gün önce acı çehrenin kekikli olanı hakkında yorum istemiştim bana akimsenin acı çehrenin hangi türüyle ilgili olursa olsun yorum yapılmayacağını yazdılar.

• Konu Sahibi nisaaa_82
merhaba ben acı çehrenin kekikli olanını kullandım bana bi uyarı gelmedi. hem de bütün zayıflama ürünleri hakkında yorumlar var bunun ne farkı varmış ki bende zayıflama ürünü olarak bunu kullandım ve memnun kaldım. burdaki arkadaşlarla da paylaşmak istedim. bunun sakıncası yoktur bence. 2 kutu kullandım ve etkisini gördüm.

X