Saç Rengi ve Saç Boyama Saçım patlıcanla morlaşır mı?/ papatya suyuyla ilgili bilgi(öneri) vercm

limonkiz

Ağlamam artık gidenlere ♫
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
1.064
93
merhba arkadaşlar acaba ben patlıcan kabuklarını soyup kaynatsam suyuyla saçım mor olur mu? yada boyamadan naasıl mor yapabilirim

birde forumda görüyorum papatya suyuyla açılmadı saçım diyenleri tavsiyem bahçeden toplayıp yapmasınlar aktardan kuru papatya alsınlar. ben de toplayıp yapmıştım beniimki sarı olduğu halde açılmamıştı :KK70: (beki azcık daha sarı olur die yapmıştım :KK70:)

Son düzenleme:
merhba arkadaşlar acaba ben patlıcan kabuklarını soyup kaynatsam suyuyla saçım mor olur mu? yada boyamadan naasıl mor yapabilirim

birde forumda görüyorum papatya suyuyla açılmadı saçım diyenleri tavsiyem bahçeden toplayıp yapmasınlar aktardan kuru papatya alsınlar. ben de toplayıp yapmıştım beniimki sarı olduğu halde açılmamıştı :KK70: (beki azcık daha sarı olur die yapmıştım :KK70:)

ben aktardan aldım canım yaptım ama açılma olmadı
saçım boyasız ve kumral
acaba sarı papatya mı almak lazım beyaz papatya mı
ben beyaz almıştım
CADIARZU

hmmmm ama daha etkili oluyor ie dsünüorum

hangisi daha etkili olur diye düşünüyorsun canım anlamadım :KK43:
ayrıca patlıcan ile ilgili hiçbir fikrim yok, hiçbir yerde de duymadım, ama merak ediyorsan saçının ince bir tutamına deneyebilirsin tamamına denemek zorunda değilsin :)

ay canım hiç güleceğim yoktu...nasıl portakal kabuğunu kaynatıp sürünce turuncu olmazsa, patlıcan kabuğuylada mor olmaz saçın...

kuru olanı daha iyi olur die dsnmstmm

evet ben de kuru olandan bahsediyorum canım ama bi yanlış anlaşılma oldu sanırım bi sarı papatya var bi de beyaz papatya
beyaz papatya şu kırlarda gördüğümüz saçımıza taç yaptığımız:)
bi de sarı olan var,yaprakları sarı
hangisini kullanmak gerekio acaba
ben beyazı kullanmıştım
değişme olmadı
yanlış bi şey mi yaptım ki:uhm:

ben ptlıcanla ilgili foumda bişi grdm ama aklmda kalmadı tam nasıl yapıldıı konuyu da bulamadım ondan soruyorum :)

Patlıcanın mor yaptığını hiç duymadım, yapmazda bence...
Papatyaya gelince n güzel sarı (alman) papatyası diye aktarlarda satılıyor. Onu denemenizi öneririm.

X