Erkek İnfertilitesi Azosperm'in Anlamı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

boniibon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
152
1
41
arkadaşlar azosperm menide hiç sperm bulunmamasıdır. sayısı az olması azosperm değildir lütfen bu terimi yanlış kullanmayın. azosperm çok farklıdır. "benim eşim azosperm ama sperm sayısı az diye birşey yok" yaniii.

ewet benim eşimde azospermi canım malesef.diğerlerinden aşılması daha güç bir hastalık bu..

ewet benim eşimde azospermi canım malesef.diğerlerinden aşılması daha güç bir hastalık bu..
bizde aynı sorun var ama bir baktım sperm sayısı az olanlarda bu terimi kullanıyo bu da kafamı karıştırdı o nedenle bu bilgiyi paylaştım. biz öğreneli 2 ay oldu ama her olasılığa alıştırdık kendimizi. zor gerçekten sperm sayısı az olanlar çok çaresiz gibi davranıyo ya biz ne yapalım belki hiç anne olma şansımız yok ama yinede çareler arıyoruz işte

öyle düşünme canım ben inanıyorum bizde anne olacagız ...

kızlar benim eşimde azospermi bende gıcık oluyorum ayyy bilmem kim hamile kalmış aynı senin kocan gibiymiş o da spermi çok azmış anlatamıyorum veee deliriyorum.

ayıtr edemiyolar bizde hiç yokki az olanlarla farklıyız...

anlamıyolarki arkadaşım yok degince nasıl yok diyolar bilmiyolar..

evet arkadaşlar benim eşimde azospermi ama mikroteseyle çok şükür sperm bulundu hemen tüp bebek yaptırdık fakat malesf bebeğim karnımda öldü şimdi dondurulmuşlarımla tekrar deniycez sakın canınızı sıkmayın inşallh bizlerde birgün anne olucaz allh büyük.ALLAHIM bu mübarak KADıR GECESıNDE TÜM EVLAT HASRETı ÇEKENLERE HAYIRLI EVLATLAR VERSıN.AMıN.unutmayalımALLAH ıHMAL DEĞıL ıMTıHAN EDER..

evet arkadaşlar benim eşimde azospermi ama mikroteseyle çok şükür sperm bulundu hemen tüp bebek yaptırdık fakat malesf bebeğim karnımda öldü şimdi dondurulmuşlarımla tekrar deniycez sakın canınızı sıkmayın inşallh bizlerde birgün anne olucaz allh büyük.ALLAHIM bu mübarak KADİR GECESİNDE TÜM EVLAT HASRETİ ÇEKENLERE HAYIRLI EVLATLAR VERSİN.AMİN.unutmayalımALLAH İHMAL DEĞİL İMTİHAN EDER..
canımsperm bulunmasına sevindim bebegin için üzüldüüm canım allahım birdaha yaşatmasın inşallah bu sefer kavuşursun bebegine.amin canım iyi dileklerin için AMİN...

canlarım benim siz haklısınız ben de azoyu hiç sperm olmaması diye biliyorum..ama hepimizin bildiği tanıdığı bir prof eşimin 6 milyon olan sperm sayısını görünce:''Hımmm azospermi varmış sizde '' gibi bir cümle kurdu..ben de anlamadım.kafam karıştı...böyle iyi bir profda karıştırıyorsa ne diyim artık..

X