Anket Playstation evde huzursuzluk sebebi mi?

Evde playstation huzursuzluk sebebi mi?

• Ankete Katılan
    21

PasakliMinikTanrica

her şey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
12.618
9
38
Kızlar eşim playstation almak istiyor ama ben istemiyorum :1no2:
Bu konuda tecrübe sahibi arkadaşlarım evde hep kavga çıktığını huzursuzluk olduğunu söylüyorlar.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Kızlar eşim playstation almak istiyor ama ben istemiyorum :1no2:
Bu konuda tecrübe sahibi arkadaşlarım evde hep kavga çıktığını huzursuzluk olduğunu söylüyorlar.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Sınır bilmek gerekiyor canım..Gerçekten kaptırırda saatlerini ona verirse yada verirseniz ve bunun sonucu birçok şeyi ihmal ederseniz sonucu düşünmek bile istemiyorum..

Ama belirli saatiniz olurda sadece kafa dinlemek amaçlı kullanırsanız yada paylaşım ozaman çok zevkli oluyor..İlk evimize pcyi aldığımızda eşimle medal off hunner call of dutty savaş oyunlarını oynamıştık..Ama saatimiz belli oturuyorduk yanyana sırayla ne keyifti:) Asla ve asla asli işlerimiz ne bilgisayar yüzünden nede playstation yüzünden geri kalmaz hoş diğeri oğluşumun (playstation)

Konuşup anlaşın saatlerde uzlaşmaa.syerimseniben ileriye gidilmeyeceğine karar verirseniz tamamdır

Sınır bilmek gerekiyor canım..Gerçekten kaptırırda saatlerini ona verirse yada verirseniz ve bunun sonucu birçok şeyi ihmal ederseniz sonucu düşünmek bile istemiyorum..

Ama belirli saatiniz olurda sadece kafa dinlemek amaçlı kullanırsanız yada paylaşım ozaman çok zevkli oluyor..İlk evimize pcyi aldığımızda eşimle medal off hunner call of dutty savaş oyunlarını oynamıştık..Ama saatimiz belli oturuyorduk yanyana sırayla ne keyifti:) Asla ve asla asli işlerimiz ne bilgisayar yüzünden nede playstation yüzünden geri kalmaz hoş diğeri oğluşumun (playstation)

Konuşup anlaşın saatlerde uzlaşmaa.syerimseniben ileriye gidilmeyeceğine karar verirseniz tamamdır

teşekkür ederim nazlıcım
evet çok doğru söylüyorsun ama eşimin bu kurallara itaat edeceğini kesinlikle düşünmüyorum :çok üzgünüm:

kesin senin için huzursuzluk sebebidir pasaklı kaydirigubbakcemile
koceni ora bura yollamassan al bi tene evde oynasın kaydirigubbakcemile3
bi dahaki hediyesi playstatıon olcak kocemin Allah ın izniyle evinde uslu uslu oynasın gitmesin bi yerlere beni de ihmal etmesin evde tabi :1closedeyes: :roflol:

kesin senin için huzursuzluk sebebidir pasaklı kaydirigubbakcemile
koceni ora bura yollamassan al bi tene evde oynasın kaydirigubbakcemile3
bi dahaki hediyesi playstatıon olcak kocemin Allah ın izniyle evinde uslu uslu oynasın gitmesin bi yerlere beni de ihmal etmesin evde tabi :1closedeyes: :roflol:

o beni evde de hep ihmal ediy hoşşşik :mymeka:
bi de playstation alırsak yandık :1closedeyes:

ben bekarım ben bilmem
ama aldırma sana yardım etsin..ala ala
çocuk mu playstatıon oynıcak

de mii hiiiç :kızgın:

bence aldırma erkekler bişeye kaptırdımı karşısında angelina jolie olsa görmez...akşam eve gelince yatana kadar başından kalkmaz bence....bi arkadaş vardı bu konudan yakınan...kocası o uyurken playstation oynuyomus...gündüzde uyuyomus...ne guzel evlılık dımı...aklını yedıysen alırsın pasaklı..

almıyorum almayı da düşünmüyorum çünkü ben kendime güvenmiyorum:kedi:
kesin başından kalkmam:sinifsinif:

kaydirigubbakcemile3 bu da iyiydi eyylülcümm süpersin alkisalkisalkis

pasaklım bu erkek milletine gıdım kadar bile merhamet edilmez..
sölim sana...:nazar:

bence de :umursamaz:

bence aldırma erkekler bişeye kaptırdımı karşısında angelina jolie olsa görmez...akşam eve gelince yatana kadar başından kalkmaz bence....bi arkadaş vardı bu konudan yakınan...kocası o uyurken playstation oynuyomus...gündüzde uyuyomus...ne guzel evlılık dımı...aklını yedıysen alırsın pasaklı..

ooh adamdaki keyfe bak :mymeka:
yemedim aklımı nixx :lepi:

valla ne bilim dışarı çıkmayı istemektense play statıonla evde oturtabilirsin sositososito
seni ihmal ederse cicilerini giyip çıkarsın karşına ihmal edemez :1closedeyes: :roflol:

işe yarar mı diyosun :jeyyar:

Bir playstationumuz bilem yok off of ya biz napalım.mafoldumben

Evde playstation olmaı sorun yaratmazdı ama kullanım dozu yaratırdı yani eşim kalkıpta saatlerce pc başında oyun oynayacak ben huzursuz olmayacağım. Mümkünatı yok.:mymeka:

YAŞANMIŞ OLAY
ayy benim abimin karısı hamile o günde biraz midesi bulanıyodu yatıyodu 10 gibi abim eve geldi azcık karıya baktı zemuszemus soora direk playsiteyşının karşısına geçti gece 2 de gittim kavga ettim Çok üzgünüm çoook ancak gitti yattıı benim abim gibi tv karşısında transa geçen bi kişilikse hiç tavsiye etmem pasaklımm

Son düzenleme:
oyun oynamak huzursuzluk sebebi bence olmamalı
orta yolu bulundugunda hiç bir sıkıntı olmaz
ben şahsen eşimin kahvelerde okey oynamasında
dizimin dibinde evde playstation oynamasını tercih ederim
ve çok şükür derim:Saruboceq:

Bir playstationumuz bilem yok off of ya biz napalım.mafoldumben

Evde playstation olmaı sorun yaratmazdı ama kullanım dozu yaratırdı yani eşim kalkıpta saatlerce pc başında oyun oynayacak ben huzursuz olmayacağım. Mümkünatı yok.:mymeka:

evet bende kullanım dozunun aşılmasından korkuyorum zaten :uhm:

YAŞANMIŞ OLAY
ayy benim abimin karısı hamile o günde biraz midesi bulanıyodu yatıyodu 10 gibi abim eve geldi azcık karıya baktı zemuszemus soora direk playsiteyşının karşısına geçti gece 2 de gittim kavga ettim Çok üzgünüm çoook ancak gitti yattıı benim abim gibi tv karşısında transa geçen bi kişilikse hiç tavsiye etmem pasaklımm

evet aynen tv karşısında transa geçen bi kocam var kaydirigubbakcemile3
sabah erkenden uyandığında da gecenin bi yarısı eve gittiğimizde de saat kaç olursa olsun
ilk işi tv karşısına geçmek olan bi adam benim kocam :mymeka:
bu aralar puzzle sarmış durumdayız ama bakalım puzzle sevdamız ne kadar sürecek mirmirmirmir

oyun oynamak huzursuzluk sebebi bence olmamalı
orta yolu bulundugunda hiç bir sıkıntı olmaz
ben şahsen eşimin kahvelerde okey oynamasında
dizimin dibinde evde playstation oynamasını tercih ederim
ve çok şükür derim:Saruboceq:

mutlaka tatlım bu konuda haklısın ama dozunu ayarlayamamasından korkuyorum, çok kaptırıyor kendini böyle şeylere dünyayı unutuyor :sm_confused:

aman aman playstation mı başına oturdumu kalkmak bilmiyolar..
benim nişanlımda hastası

oyyy kıyamam sana :teselli:
evlendiğinizde eve getirmesin babasının evinde bıraksın oyuncağını :umursamaz: kaydirigubbakcemile3

Bizde 2 si var..Eşimde bende severek oynuyoruz.Şimdiye kadar hiç problerm yaşamadık.Hatta bazen işime bile geliyor:)
Haftasonu temizlik yapıcak isem gidip ben takıyorum playstationu o oynarken bend i şimi yapıp,
Kendime vakit ayırıyorum:) Şimdi abimde.

Hiç bir sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar.
Adam zaten çalışıyor.Akşam eve gelince yorgun,aklına bile gelmez.
Ama haftasonları,biz,kuzenler,kardeşleri falan,grup şeklinde oynarız.

Son düzenleme:
İkinizin de seveceği tarzda oyunlar alıp neden birlikte oynamayı denemiyorsunuz? =) Sevgilimle birlikte saatlerce oyun oynarız bazen. Ayrıca eşiniz bilinçliyse, zaten sizi ihmal edip, bütün zamanını oyunlarla harcamaz. Bence korkmanıza gerek yok.

Hmmm bir de bana şu şunu yaptırma, buna izin verme demek biraz yanlış geliyor. Siz oyunlardan hoşlanmıyorsanız bile, insanların abartmadığı sürece kendi hobilerine yönelmeye hakkı var. Bence böyle küçük şeylere bile yasak koymak, sadece hayatı tatsızlaştırır. yerimseniben

X