Cilt Bakımı Ürünleri vitamin PP

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Slinn

Zamanla Degil Zamaninda!!
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
1.721
18
kizlar vitamin PP kulananiniz varmi gecen gun doktora gitmistim adam cok iyi bir doktor oldugu icin aklima cildimin nemlenmesi icin bir ilac verebilirmisiniz diye sordum direk tabi tabi vitamin pp kulan recetede gerekmez dedi bugun aldim oldukca ucuz icinde 50tane var ama gunde 5 yada 10 tane icilecekmis deneyecegim bakalim cildimde bir canlanma olacakmi CADIARZU hos bir vitamin pp kulanmakla kaldigim yok ama buda eksik kalmasin şakkıdı

canım ssk karşılıyomu bu vitamini yoksa özelmi alıyorsun eczaneden fiyatınıda merak ettim?

PP VıTAMıNı
Nerede bulunur :Çeşitli etler,balıklar,karaciğer ve baklagiller.
Neye yarar : Metabolizmanın yenilenmesine yarar.

araştırrırken rastladım canım bu markamı yoksa içinde bulunan vitaminlermi??

PP VİTAMİNİ
Nerede bulunur :Çeşitli etler,balıklar,karaciğer ve baklagiller.
Neye yarar : Metabolizmanın yenilenmesine yarar.

araştırrırken rastladım canım bu markamı yoksa içinde bulunan vitaminlermi??

Canim ben ezcaneden aldim doktor recete istemiyor vitamin pp dersen verir eczaci dedi ve gercektende recete istemeden verdiler ben yurt disindayim bilemiyorum ssk odermi turkiyede sorup ogrenmem lazim ama burdaki fiyeti 4.5 € ortalama 8/9 TL oluyor turkiyede icinde 50 tane var ama gunluk 8 yada 10 tane aliniyormus yani kutu kutu ismek gerekli
ha bu arada ozel bir isim gerekmiyor sadece vitamin pp demen yeterli yerimseniben

peki canım ben eczaneye sorayım gerçi henüz elimdekiler bitmedi ama merak işte yinede soralım bakalım.

pp diye bir vitamini ilk kez duyuyorum çok lazım birşey olsa o da revaçta olurdu ???

biotin gibi b vitamini bir alt grubu vitamın tipiymiş ilaç kullanımına sıcak bakmayan gereksiz alınan atılamayan kalan fazlasının verdigi tahribatları göze alamayarak daha dün akşam yedim haftada 2 kere balık diye arz ediyorum efem......

X