Kontakt Lens Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

clementine gözlerin benden baya koyu bir renk ama lensler ne kadar doğal durmuş. çok da yakışmış güle güle kullan. ama bu rengi freshlook gibi bir markada deneseydin gerçekten böyle bir sonuç alamazdın. Ben lensim diye bağırırdı.

clementine gözlerin benden baya koyu bir renk ama lensler ne kadar doğal durmuş. çok da yakışmış güle güle kullan. ama bu rengi freshlook gibi bir markada deneseydin gerçekten böyle bir sonuç alamazdın. Ben lensim diye bağırırdı.
aslında gözlerim bal rengi ama biraz koyu çıkmıy cep telefonuyla çekince :) çok teşekkür ediyorum

Canım çok yakışmışlar. Bende de esmeralda, n.c. mel ve hidrocharme ıce var. Quartzo ve topazio nun kullanma süreleri bitti:KK43: Yenisini alacağım en kısa sürede

Canım çok yakışmışlar. Bende de esmeralda, n.c. mel ve hidrocharme ıce var. Quartzo ve topazio nun kullanma süreleri bitti:KK43: Yenisini alacağım en kısa sürede

bir bilene soralım o zaman. topazioyu ve quartzoyu kullanmışsın. ikisi ton olarak yakınmı birbirine. ben 2 ci olarak topazionun yanına birde quartzo eklemek istiyorum da.
birde bir arkadaşım esmeraldalardan memnun kalmamıştı. sanki gözüme birer çift yeşil yaprak yapıştırmışım gibi demişti.doğal bir ton değil diyordu..
esmeraldalar böylemi gerçekten ve topazio ve quartzodan renk olarak dahamı koyular. bir bileni bulunca kaçırmayalım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
yeni sipariş vermeyi düşünüyorum. nc mel ve esmeralda arasında kararsız kaldım yha :S farklı olsun diye esmeralda alabilirim

yok o kadar çok bilmiyorum ama ben quartzoyu ancak makyaj ile kullanabildim. makyajsız bana gitmedi. Çok dikkat çekiyordu yılan gözü gibi oldum. dikkat çekmek isteyenler için birebir:) akşamları mavimsi oluyordu gündüz gri-yeşil bir tonu vardı lenslerin. Topazio ile quartzo arasında çok fazla bir fark yok gibi duruyor aslında ama gün ışığında topazio bariz mavi ve çok güzel bir renk. Çok severek taktım. Şu anda en çok esmeraldaları kullanıyorum tatilde. Biraz koyu bir yeşil tonu, gerçekten yaprak yeşili durdu bende de onları çok seviyorum herkez gözlerime iltifat etti buralarda:)

arkadaşlar bu markayı aradım taradım google da ayıldım bayıldım amaaa sadece netten sipariş oluyo.. ben bunu direk alabilirim yani netten felan yapamam kredi kartım yok annem beni keser güvenememde acaba izmirde bi mağzada bulabilirmiyim bilginiz varmı?

arkadaşlar bu markayı aradım taradım google da ayıldım bayıldım amaaa sadece netten sipariş oluyo.. ben bunu direk alabilirim yani netten felan yapamam kredi kartım yok annem beni keser güvenememde acaba izmirde bi mağzada bulabilirmiyim bilginiz varmı?

cnm oyle yapamazsın ama gittigidiyordan satın alabilirsin havale yoluyla. satan bi kaç satıcı var orda ama pahalıya getiriyor. biraz da uzun sürebiliyor.

Ben de esmeraldayı merak ediyorum. orta/koyu kahverengide esmeralda nasıl duruyor? kullananlar nolurrr yorum yazsın resim atsın bişi yapsın :)

Didemcim çok yakışmış lenslerin :-) Peki senin göz rengin ne açık mı taban rengiİ?

cnm çok teşekkür ederim. bak gözlerim bunlar zemuszemus

fotoraf00041s.jpg
fotoraf00063.jpg

bu resimde ışıktan dolayı sanırım koyu çıkmış
fotoraf00081p.jpg

aklımda esmeralda ve nc ya da cor verde var.. çok kararsızım :gitme:

Esmeralda çok tatlı bir yeşil ya aynı zamanda iddialı da yakışır verde de çok güzel bence verde al ama sana kalmış tabi kuzum ama meller bir harika durmuş :-) Ayrıca göz yapın süper badem gözlüü

kızlar soloticaları nerden sipariş veriyosunuz çok hoşuma gitti mavi tonlarında bi renk istiyorum

Esmeralda çok tatlı bir yeşil ya aynı zamanda iddialı da yakışır verde de çok güzel bence verde al ama sana kalmış tabi kuzum ama meller bir harika durmuş :-) Ayrıca göz yapın süper badem gözlüü

cnmm çok tşk ederimm saol. senin fikrin verde yani bence de verde daha ağır basıyo. nasıl olsa günlük bir lensim var, arada bir kullanacağım yeşil tonlarındaa bir lens istiyorum. bir kaç kişide gördüm verdenin duruşunu çok da hoşuma gitti acaba bende nasıl durcakk sositososito

kızlar soloticaları nerden sipariş veriyosunuz çok hoşuma gitti mavi tonlarında bi renk istiyorum

cnm burda söylemem ne kadar doğru bilmiyorum ama soloticayı sipariş verebileceğin sitelerde var ya da gittigidiyor da bunu satan kişilerde var. onlar aracılığı ile sipariş verebilirsin. sana tavsiyem mavi tonları düşünüyorsan kesinlikle soloticaa almalısın. çünkü mavi zaten yapay durmaya daha meyilli oluyo. yani bir bal rengi ya da yeşil tonlarına oranla mavi tonları maalesef daha yapay duruyo, onlar kadar doğal durmuyo. ama soloticalarda gayet doğal duruyo illa maviden yanaysa sakın freshlook falan alma. ben kullandım hatta aldım ama kullanmadım. bir daha da solotica dışında kullanmam. arkadaşımın gözleri elaydı o da freshlook gri aldıı sonuç facia. hiç ama hiç doğal deildi yakışmadı. soloticayla kıyaslamak bile hata

evet cnm resimlerle belgeli:) benim gözüm açık kahve ela gibi başka konularda görmüş olabilirsin fotomu

ama sadece denemek için mavi tonlarında lens istiyorsan ve yakışıp yakışmayacağından tereddüt ediyorsan aylık lens al. freshlook lar 1 aylık mesela.. tamamen karar verdiğinde solotica alırsın canım. sen bilirsin :)

X