Kontakt Lens Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

fotoraf0016.jpg

picture8.jpg

picture9jfc.jpg

picture22uop.jpg

picture25f.jpg

canım çok doğal ya. ben başta lens olduğuna bile inanmadım:1shok:

AquaBarbie çok teşekkür ederim cnm opuyorumnanaktan ben de olabildiğince doğal dursun istiyodum zaten.. istediğim gibi de olduu. ama şimdi bi de arada sırada kullanmak için iddialı bir lens arıyorum :)) solotica olacağı kesinde hangi rengin bana daha çok gideceğini araştırıyorum valla soloticayla ilgili bakmadıım yer kalmadı :) nc serisinden alcam sanırım inş ondan da memnun kalırım

kızlar charme mellerim :) cep telefonuyla çektiğim için çok belli değil ama güzel ve çok doğal ela gözlerim oldu. normalde bal gözlerim var.. bu arada pupili çok geniş, rahatsız olanlar nc alabilirler.

Grnt009.jpg

Grnt009.jpg

eladan ziyade açık yeşil gibi durmuş cnm bence çok güzel bütünleşmiş gözünle. çok doğall rahat rahat kullanacağına eminim.

benm gözlerimde orta kahve doğal ve güsel bi yeşil istiorum ama hangi serisi daha iiyi sizce fikri olan var mı?

benm gözlerimde orta kahve doğal ve güsel bi yeşil istiorum ama hangi serisi daha iiyi sizce fikri olan var mı?

cnm doğal bir yeşil istiyosan nc ya da charm meli tavsiye ederim. gün ışığında çok güzel bir yeşil oluyor. ışığa göre ela da duruyo. daha iddialı şeyler düşünüyosan tavsiye etmem ama

kızlar grafiteyi cok merak ediyorum nasıl sizce rengi ?

grafite nin kahve tonlarda gözlerde çok güzel ve doğal durduğu söyleniyor. ben grafitein en çok cor unu beğendim. bu arada topaziolar müthiş durmuş cnm çok derin bir mavi çok yakışmış iyi günlerde kullan.

sagol didemcim bende nc lerini cok begendim ...hidrocordan daha guzeller ...

bende grafite dusunuyorum ama kararsızım opak oldugu için gozumuzun dısından renkli kısmı gorunur mu kı ...daha onceden melde boyle bir sıkıntıyla karsılasmıstım

aa ama topazio da hiç öle bir sorun yok gibi çok güzel durmuş. meller soloticanın hangi serisiydi ki ? sanırım bu sorun daha çok corlarda oluyo. göz çapın biraz küçük olunca corlarda beyaz kısmında renkli kısım görünüyo, o da hoş olmuyo tabi ama topazioların çok güzel hiç o şekilde bir görüntü yok

evet cnm benimkısı cordu ...topazio cok opak cnm rengi herseyi sahene ama ben bu zamana kadar hiç opak lens kullanmadım hep kullandıklarım yarı opaktı o yuzden yadırgıyorum

zamanla alışırsın canım göz alışmasıyla alakalı biraz da. ben de esmeraldayı çok merak ediyorum ama kullanan çok az kişi var.

evet tatlım bende esmeraldaya bir turlu begenmedim ...ama kullanlar nedense vazgecemıyorlar demek kı rengi guzel

esmeralda bazı göz renklerinde çok güzel durabilirken, bazı kişilerde de çok çiğ durmuş o yüzden denemeden almak baya riskli yha almaya cesaret edemem. ama çoook merak ediyorumm

ben esmeraldayı ve quartzoyuda alacağım sanırım. ikisini bir getirtebilirim. gözlerim bal rengi,acaba esmeralda bende dahamı çiğ durur ona karar veremedim...

gözlerinle bütünleşip daha da güzel durabilir. bal rengi gibi açık renklerle mavi yeşil lensler çok daha güzel bütünleşiyor. inşallah güzel durur cnm

X