Kontakt Lens Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

Arkadaşlar çok eski seri ince hareli quartzolardan elime şans eseri geçti tabiki kapalı iki sene önceki quartzolardan ilgilenenlere duyurulur:KK16:

Arzu Hanım merhaba. Acaba son seri hidrocharm ocreler hakkında ne diyorsunuz doğallık ve çok çok koyu kahverengi hatta siyah gözde duruşu ile ilgili ? İnternette veya youtube da çok fazla fotoğraf veya video bulamadım bu lensler çok doğal geliyor bana ama çoğu kişi kullanmıyor neden acaba sizce ?

Son düzenleme:
Arkadaslar ya ben solotica natural colors solflex aylik lenslerden almak istiorumm..mel ,quartzo, esmeralda bu renklerinden kullanan varmi ? Benim gozlerim acik kahve elaya ..bben dogal dursun istiorum..ccok acik durmasin ve yesil tonlari agirlikli olsun iatiyorum..aaklim karisti..aaylik lenslerden kafama gore olani varmidir ki :) yardimci oolabilirmisiniz bana :) bide nerden bulabilirm..ankarafa oturuorum vede netten de alabilirim :)

Kızlar bugün enhancer sea geren freshlook dimesion aldım hepinize öneririm hidrocor mel 2016 serileri gibi çok doğal yoğunlaştırıcı olarak geçiyor fiyatı 65 tl cıvarı eğer koyu yeşil ve çok doğal bir duruş istiyorsanız mükemmel ,gözleri açık olanlar için ideal ama koyu olanlarda hafif renk değişimi için kullananılır uzun zamandır rastladığım en doğal lens.

evet muhtesem bir lens ,ama bana buyuk geliyor freshlookların capı 14.50 oldugundan .

arkadaslar bana bi yardım edın lutfen yaaaa.bır turlu lens alamıyorum neden :KK43:( solotıcaya karar verdım yine ama bu uartzo rengı ozellıkle ortası pupil boşluğumu diyorsunuz nedir hani cok buyuk gozume maske takmısım gıbı duyuro.gozu sağa sola cevırdıkce cok farkedıyo.rengı sahane ama. bunlar seri seri farkediyor mu acaba ? bı bılgınız var mı ? bısey daha ben aslında acık grı kullanıyorum esmerım yakısıo belırgın bı renk ıstıyorum tabi yuzumde fark edılecek bı lens.acık parlak grı ya da acık bır mavı tavsıye edebılecegınız bı marka model var mı ? ..onerılerınızı beklıyorum .bır an evvel lenslerımı yenılemem lazım.ayrıca fx eyes kargo dahıl arzu abla kaca getırıyor.bılenınız var mı kensını aradım ulaşamadım cunku..taksıt olayı oluyo mu ? cvp verın lutfennnn ayrıca ıyı bayramlar :KK43:

Arzu Hanım merhaba. Acaba son seri hidrocharm ocreler hakkında ne diyorsunuz doğallık ve çok çok koyu kahverengi hatta siyah gözde duruşu ile ilgili ? İnternette veya youtube da çok fazla fotoğraf veya video bulamadım bu lensler çok doğal geliyor bana ama çoğu kişi kullanmıyor neden acaba sizce ?

MERHABA Browni serisine göre değişiyor aslında solotica son dönemde iyice serileri sürekli değiştirmeye başladı bu yüzden bazı serileri açık bazı serileri koyu o yüzden bakıp seçip gönderiyoruz açık isteyene açık seri koyu isteyene koyu seri onun dısında yapıcak bir şey yok aynı seride bile tonlar oynuyor .Beni bilen biliyor güvenip gelip sorup öyle alan pişman olmuyor genelde..

MERHABA Browni serisine göre değişiyor aslında solotica son dönemde iyice serileri sürekli değiştirmeye başladı bu yüzden bazı serileri açık bazı serileri koyu o yüzden bakıp seçip gönderiyoruz açık isteyene açık seri koyu isteyene koyu seri onun dısında yapıcak bir şey yok aynı seride bile tonlar oynuyor .Beni bilen biliyor güvenip gelip sorup öyle alan pişman olmuyor genelde..

Teşekkür ederim cevabınız için. Peki çok koyu renk gözde duruşu sizce doğal mı? Açık serilerden kullansam ela gibi durur mu? Sadece doğal ela gibi bir ton istiyorum gözlerimde aşırı bir değişiklik olmasın. Daha önce charm mel kullanmıştım çok hoştu ama son zamanlardaki melleri begenmedim hiç çok yeşillenmişler bu yüzden ocreye takmış durumdayım bu aralar :)

evt ocre açık seri güzel olur ben ocrenin açık serisini seviyorum ama bazı kişilerde koyusunu seviyor ve çok şaşırıyorum :KK66:

Eklentiler

• $Screenshot_2014-08-01-19-57-24.jpg
    $Screenshot_2014-08-01-19-57-24.jpg
    11,7 KB · Görüntüleme: 117
Kızlar merhaba lutfen banada yardım edın bende solıtıca lens kullanmak ıstıyorum.mavı goz hastasıyım gozlerım baya bır ırı ve koyu kahve hangı serısı daha dogal durur acaba ..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X