acil yardım edermisiniz

babyhome

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2009
59
2
arkadaslar perşembe günü transferim oldu ve bugün merkezden aradılar 2 embriyomu donduralımmı diye normalde 14 yumurtam döllenmişti bunlardan 3 tanesi 1. kalite olanları transfer ettiler kalanlardan 2 side istenilen kaliteye ulaşmış.
dondurulmuş embriyo ile tedavi nasıl oluyo yine iğne falan oluyomu birde fiyat olarak fark ediyomu bize dondurma için 500 çözme işlemi için 500 dediler fiyatlar nasıl

canım ben dondurulmuşlarla ikinci denememde hamile kaldım ama düşük yaptım. üçüncü yine dondurulmuşlarla oldu ve şuan 6 buçuk haftlık hamileyim. iğne filan vurunmuyorsun artık. o hormonlu ilaçları kullanmıyorsun yani. çok rahat. ama benim tüp bebek merkezim benden dondurma ve çözme için ayrıyeten para almadı. işlem için 1500 lira aldılar. hepsi o,

ben dondurma ve çözme için para almadılar dedim ama senden belki işlem sırasında para almayacaklardır.

genelde dondurma işlmi için 1000 lira ibi bir ücret alınıyor. bir de çözülünce ufak da olsa yumurtaların tekrar kullanılamama olasılığı oluyor.

benimki de geçen sene dondurulmuştu 1000 tl idi ama bu yılki fiyatı 1500 tl olmuş dondurulmuşlarla çok rahat oluyor umarım tazelerle tutar dondurulmuşları kardeş olarak kullanırsın bol şans canım,,,

mrb canım,
benimde şuanda 4 tane embriyom donduruldu.ama çözdürme sırasında çözünmeyebiliyormuş:KK43: risk var yani.benden dondurma ve çözdürme için para talep etmediler.

peki arkadaşlar dondurma işlemi için 1000-1500 aldıktan sonra transferde de ayrıyeten para alıyorlar mı?

maalesef alıyorlar arkadaşım dondurma işlemi ayrı ücret transfer ücreti ayrıı...

arkadaşlar ben izmir irenbede tedavi oluyorum ve benden almadılar. sadece 1500 lira transfer parası verdim. demekki ben 2,5-3 senedir orda tedavi oluyorumya ondan almadılar. ne diyim. sağolsunlar.

arkadaşlar ben izmir irenbede tedavi oluyorum ve benden almadılar. sadece 1500 lira transfer parası verdim. demekki ben 2,5-3 senedir orda tedavi oluyorumya ondan almadılar. ne diyim. sağolsunlar.

bence sei uzun süredir orada tedavi olduğun için değil canım her merkezin uygulaması farklı.ben memorialde dondurulmuşlarla denedim 2 milyar aldılar 2.dondurulmuşlarla denedim gene aynı miktarı ödedim.embriyoları dondurmak için 400 dolardı 200 dolarını biz 200 dolarını devlet karşılamıştı.

X