bebeğim bizi bıraktı :.(

canım geçmiş olsun benim de öyle bie durumum olabilir bebeğimde gelişme göstermiyor kalbi hala atmadı üzülsek de elden bişey gelmiyor bir de şöyle düşün demek ki sağlıklı değilmiş bebeğin vücut kendince düzeltmeye çalışıp düşürüyor bu bir nimet çünkü engelli bir bebek olabilirdi sorunlu olabilirdi rabbim öyle uygun görmüş allahım verdi o aldı böyle düşün ve toparla canım kendini

çok geçmiş olsun canım inşallah birdahakine daha sağlıklı ve sorunsuz bir gebelik yaşarsın

Canım geçmiş olsun...ınşallah bir dahaki sefere sağlıkla alırsın
meleğini kucağına..Hiç üzülme.

Mrb,
inan seni cok iyi anliyorum. Cünkü bende senin gibi dün bebegimi kaybettim.
Dün hastanede kürtaj oldum. Son kalan parcalari aldilar. Bilmiyorum neden ve nasil oldu, anlamiyorum. Kendimi cok kötü hissediyorum. Sanki benim yüzümden oldu, kendimi cok sucluyorum. Belki yaptigim yanlis ama suan farkli hissedemiyorum. Tek teselim, biricik yavrum. Bir oglum var onda buluyorum huzuru ve tabikide esim. Ikisini cok seviyorum.
Arkadasim dilerim ikimizde bu aciyi cabuk atlatiriz. K.i.b. slm.

çok kötüyüm dün düşük yaptım kızlar bu ne kötü bir duyguymuş Allahım :KK43::1no2:

şuanda sana ne söylesek boş...yaşadığın zor ama doktorlar der ki sağlıklı olmayan bebek düşermiş...inşallah rabbim sana en kısa zamanda sağlıklı tosun gibi evlat versin...Allah ım kucağını boş bırakmasın...üzülme toparlanmaya çalış yeni bebeğine hazırlan...Allah a emanet ol kardeşimn....

hepinize çok teşekkür ederim üzüntüme ortak olduğunuz için arkadaşlar.Dediğiniz gibi inşallah Allahım bir daha yaşatmaz gerçekten çok tuhaf çok kötü bir duyguymuş.etrafımdaki insanlara karşı kendimi suçlu hissediyorum eşim çok istiyordu ona bu mutluluğu yaşatamadım o yüzden çok üzülüyorum.bir de ilk heyecanımızdı ve onu kaybettik ikinciye hamile kaldığımda o heyecanı bulamayacağımdan ya da çevremdekilere yaşatamayacağımdan korkuyorum.ya bu da düşerse korkusuyla bakacaklar bana ve mutsuz olacam ama Allahın dediği olur ne yapalım kaderimizde bunu yaşamak da varmış :KK43:

canım suçluluk duygusunu at . Bu Allah'ın verdiği bir can öyle düşün ve herkesin başına gelen ve gelebilecek birşey. sadece Ona sığın ve sabır dile biliyorum hiç kolay değil ama şunada inanıyorum diğer tarafta minicik elleriyle seni bir melek olarak bekleyecek canım... Allah'ım sabır versin

Allah sabır versin, herşeyde bir hayır vardır..Allahım sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bir bebek nasip eder inşallah..

canım geçmiş olsun.allah sabır versin.hissttiklerini anlıyorum bende 7haftalıkken kaybetmiştim.kalbi durmuştu.zor toparladım kendimi.şimdi şükür gene hamişim ve herşey yolunda.
inşallah sende bebeğine sağlıkla kavuşacak bir daha yaşamayacaksın bu üzüntüyü

Amin inşallah arkadaşlar çok teşekkür ederim destekleriniz için umarım dediğiniz gibi güzel olur herşey iyiki varsınız :)

geçmiş olsun canım güçlü olmaya çalış.rabbim en kısa zamanda sana da nasip etsin anne olmayı.

allah sabır versin ve çok geçmiş olsun bende doğumdan sonra kaybettim yavrumu 12 gün koklayabildim anan bu daha zor allah inşallah tekrar hayırlı hamilelik nasip eder

X