Kaşmir Sibel model yorumlarınız

serap___

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
155
1
39
Arkadaşlar ben kaşmir sibel model serisinden 0003 07 bej şu kremli kahveli tüylü halı varya onlardan antreye aldım,kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum,iyimi yapmışım,aldım ama inşallah memnun kalırımfisfisfis

Arkadasım cvp yazılmamıs olması sakın senın aldıgına pısman olmayasın dıye olmasın.

Benım evımdekı tum halılarım kaşmir.Yaklasık 3. yılındalar.Ve aldıgım ılk ıkı ay gayet parlak guzel kullandım sonra gorundu bıkac yıllık halı gıbı gorundu.Su anda buldugum ılk fırsatta tum halılarımı degıstırmek ıstıyorum.Ustelık halılarım da yolluklarım da acık krem.Bu yıl tavsıye ıle kadın tutup yıkattım.Bıraz kendıne geldıler.Sakın ola madem almıssın hıc bı sekılde halı yıkama sırketlerıne verme onlardakı sıstem zaten cok da matah olmayan bu halıyı ıyıce mahvedıyo....

Arkadaşım benimki normal halı degil şu reklamlardaki varya ondan o tarz kullananlar memnun ama diger halı yorumlarında bilmiyorum artık inşallah pişman olmamkafamçokkarıştı

Canım bende kaşmirin sibel serisinin kırmızı siyahlı olanını antreye aldım.Ewe giren hemen wayy dio.Çok memnum sadece halı ışıkta tek taraflı parlıo parıltılı şeyleri sewiyorum:):) iki tarafı parlasa ii olurdu..

benım halılarımın hepsi Kaşmirden ve yatak odası ,salon sibel modelınden..kodlarını bılmıyorm..

her gören begenıyor..bend ecok severek aldım..

tatlım bende heveslendim aldım bu kış hevesini kırmak gibi olmasın ama bir dünya verdiğim paraya acıyorum ilk 15 gün güzel görünüyor azıcık kirlenince eski gibi durmaya başlıyor dahasıda altından o ipek tüyler çıkmaya başladı şikayet var.com bir yazim dedim birde ne göreyim hep bu halıdan şikayetler var.şikayetim üzerine temsilcileri aradı kusura bakmaın işte bu seride böyle sorunlar çıkabiliyor gereken neyse yapacağız bayi yoluyla yollayın dediler 4 aydır ses yok

bak bu modelden
27233588.png

Canım benımkı sıbel serısı Şu puan puan olanlardan ınŞallah memnun kalırım yaaa

Serap benim yatak odamdakide aynı seriden çok memnunum.
Salonum ve antre yolluklarımda Kaşmir hepsini çok beğenerek kullanıyorum

Arkadasım cvp yazılmamıs olması sakın senın aldıgına pısman olmayasın dıye olmasın.

Benım evımdekı tum halılarım kaşmir.Yaklasık 3. yılındalar.Ve aldıgım ılk ıkı ay gayet parlak guzel kullandım sonra gorundu bıkac yıllık halı gıbı gorundu.Su anda buldugum ılk fırsatta tum halılarımı degıstırmek ıstıyorum.Ustelık halılarım da yolluklarım da acık krem.Bu yıl tavsıye ıle kadın tutup yıkattım.Bıraz kendıne geldıler.Sakın ola madem almıssın hıc bı sekılde halı yıkama sırketlerıne verme onlardakı sıstem zaten cok da matah olmayan bu halıyı ıyıce mahvedıyo....

eyvah eyvah benim de bütün evim kaşmir shagy ve de açık krem. 2 aydır kullanıyorum, moralim bozuldu şimdi yaa. :çok üzgünüm:

ben de 4 sene önce almıştım. ne kadar yıkarsan yıka ne kadar silersen sil eski gibi pis gibi gözüküyor. mutfak ve antre bir de bebek odası halısı kaşmirdi. çok şükür atmama az kaldı. 2 ay sonra kendi evime geçerken vedalaşacağız hepsiyle . delik deşik olup ipi çıktı hepsinin. salonum ve oturma odamın halısı saray sembol ve çok memnunum.

Canım benİmkİ sİbel serİsİ Şu puan puan olanlardan İnŞallah memnun kalırım yaaa

aynı benimkide ondan krem kahve renginden 1 aydır kullanıyorum ama,sen ne zamandır kullanıyosun benimki antırede sen nereye serdin canım bişey olmaz Allahın izniyle ben bide 2 yıllık evliyim royal ayak izi yapıyo diye o kadar para verip onları aldımhihoyyyt

canım benimkisi bunun aynısı yatak odamda
krem cibinliğim tülüm perdem
krem yatakörtüm kırmızı aksesuarlarım
o kadar da şık duruyor ki
hiç bi bozulma falan da olmadı
öyle güzel parlıyor ki
1 yılı geçkindir kullanıyorum
kaşmir halı sibel modeli

leynnn heryerdesin be kuzum :sm_cool:
benimkiler saray :1closedeyes:
canım insallah sen memnun kalırsına.s.

aaaaa ya ama şimdi ikimizde yeni evli olunca baktığımız konular aynı oluyo demek ki. yada sen beni takip ediyosun dırırınn dırırııınn:smiley-cool:

aaaaa ya ama şimdi ikimizde yeni evli olunca baktığımız konular aynı oluyo demek ki. yada sen beni takip ediyosun dırırınn dırırııınn:smiley-cool:

bas gaza askım bas gaza geliyom peşinden... ama kırmızıda gecme yazarım cezayı kaydirigubbakcemile3
he valla kısss yeni evliyiz demi ondan oluyo opuyorumnanaktan

X