22 tane yumurtam var iyimi sizce

vuslat2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
742
1
43
kızlar bugün yumurtaları toplattım geldim 22 yumurtam var iyimi sayı sizce kaliteleri yarın belli olucak arayacaklar ona görede transfer var ben tüp olucak derken eğer olursa mikro oluyocak

ya bide bişey sorucam bana bol protein al ve su iç dedi bide içtiğim suyun idrarını bir kaba yapıcakmışım narkoz sersemi anlamadım nasıl bişey bu bide su olayını bana açıklasanıza

canım yumurtaların çok güzel benimde 24 tane çıkmıştı 16 tanesi döllendi,,,,,,inşallah seninkilerinde hepsi döllenir.......yumurta sayın çok iyi.....güzel yumurtlamışsın......delikafaduldeneşindemi sorun var micro sanırım o yüzden yapılıyo.....diğer sorun hakkında hiç bi bilgim yok canım......doktoruna bir daha sor istersen daha net bilgi alırsın.......

CANIM aynen benimde öyle oldu.28 tane yumurta toplandı.15 i döllendi.9 tanesi sağlıklıydı ve donduruldu.tabi benim çok yumurta toplandığı için transferi 1 ay erteledilir.bana bol protein al.ve günde 2,5 litre su iç demişlerdi aynen öyle yaptım.
sen yarını bekle sağlıklı döllenen yumurta sayısı çok önemli.Allah gönlğüne göre versin canım.yumurta sayın çok iyi merak etme:emir_bebek:

yumurta sayın iyi inşallah kaliteli embriyo sayısıda çok olur canım. hayırlı olsun.

öemli olan sayı değil kalite canım
bu kadar yumurtanın içinde 20 tanesi döllenirse ne mutlu sana
ama yumurtalıkların çok uyarıldığı için transfer iptal olmasın diye vücut su toplamasın diye o denilenleri yapmalısın yumurtalar toplanınca vücut savunma mekanizması olarak foliküllerin içi su tutar ve karın şişmeye başlar bu da himileliği sıkıntıya sokar
en iyi ilaç protein almaktır
ben hergün kıymalı yumurta yedim su içtim karnım su toplamıştı ama bunun neticesinde su mu kalmadı karında

sağolun kızlar bakalım Rabbim neler gösterecek Allah hepimizin yüzüne baksın inşallah transferi engelleyecek bişey çıkmaz:Saruboceq:

merhaba inşallah güzelce döllenirlerde benden 18 yumurta toplanmıştı ve 11 dönlenmişti

yumurta sayın çok güzel arkadaşım inş kaliteli bişekilde tutarlar allah gönlüne göre versin canım umarım tedavin pozitifle sonuçlarırvereliniortak

cumertesiden beri haber bekliyorum yumurtalar hakkında bilgi vermek için geç kalmadılarmı

transfer olucakmı onu bile bilmiyorum

ben aradım labaratuvardan arayacaklar sizi diyolar

offfffffff:gitme:

14 döllenmiş yumurta var

yarın transfer saat 16:00 da

rabbim yüzümü güldür ne olur:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sağol canım ama benim esas mucizem doğum yapıp kucağıma aldığımda olucak

çünkü içimde bi ses olmayacak diyor

bende bu yüzden rabbimden bana mucize diliyorum allahım ol der inşallah

heves etmeye sevinmeye korkuyorum sanki o zaman gerçekleşmeyecek gibi geliyor

benim şu anda sahip olduğum durumu belki yaşayamayanlar bile var bu

nedenle şükür ediyorum en azından oluşan bişeyler var

Allah herkezin gönlündekini versin

Son düzenleme:
yumurta sayın iyi inşallah ambriyolar da kaliteli olr ve tutar benim de 33 taneydi 19 embriyo donduruldu 3 tanesi transfer edildi ben çk ağrı çektim karnım çok şişti 5 ltre sıvı almamı söyledi doktor karnımda biraz su vardı transfer günü önemli değil dedi imdi sürekli sıvı alıyorum protein fazla alamadım midem bulanıyordu ve ishal oldum yeni yeni yumurta yiyorum karnımın şişliği indi hafif bi şilk var gibi doktor tamamen inerse tutmamış demektir dedi perşembe günü belli olacak

yumurta sayın iyi inşallah ambriyolar da kaliteli olr ve tutar benim de 33 taneydi 19 embriyo donduruldu 3 tanesi transfer edildi ben çk ağrı çektim karnım çok şişti 5 ltre sıvı almamı söyledi doktor karnımda biraz su vardı transfer günü önemli değil dedi imdi sürekli sıvı alıyorum protein fazla alamadım midem bulanıyordu ve ishal oldum yeni yeni yumurta yiyorum karnımın şişliği indi hafif bi şilk var gibi doktor tamamen inerse tutmamış demektir dedi perşembe günü belli olacak

masallah canım sen bol bol dondurulmus yaparsın kımdeydı sorun 5.gunmu hepsı ıllkmı yapıyon ınsallah tutar canım

vuslatcım trasverin demek oldu. hadi hayırlısı sakın stres yapma yoksa tutmaz kafanı dağıtacak şeyler bul.. ananas ye..doktorumuz aynı diye seni takip edicem ve dua edicem tutsun diye banada umut olursun.allaha emanet ol

canım yazdım sana ama almadıysan da buraya yazıyım transfer bugün saat 16:00 da inşallah çevrede olucak

X