Tatlı Tarifi Burçak Sarması(resimli)

KatnissEverden

Alaycı Kuş
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
3.524
1.119
38
Bayılıcağınız vazgeçemeyeceğiniz bi lezzet

Bisküviler robotta un haline getirilip tepsiye yayılır

1 lt süt
2 yem.kaş.un
2 yem.kaş.nişasta
4 yem.kaş.şeker(az gelirse eklenir)
vanilya
1 su.bar.süt(şanty için)
1 paket krem şanty
1 paket burçak bisküvi
ceviz-muz

Bisküviler robotta un haline getirilip tepsiye yayılır.Sütnişastaunşekerle krema pişiriliriçine vanilya ilave edilirbisküvilerin üzerine kaşıkla yayılır..
Şanty süt ile çırpılır soğuyan kremanın üzerine yerleştirilirceviz serpilir(ben cevizi az koydumbizimkiler çok sevmediği içinsiz çok koyabilirsiniz) tarifte muz yoktu ama ben ekledim iyiki de eklemişim çok güzel oldu.....
Krema karelere kesilip rulo yapılırservis tabağına yerleştirilir...AFİYET OLSUN.......bakımlıyız.comdan alıntı

Son düzenleme:
Hımmmmmmm harika görünüyor en kısa zamanda denemek isterim.Paylaşımın için teşekkürler cnm

offffffffff harika nefis görünüyo
gel beni ye diyo resmen
cok ilgimi cekdi
ama burcak bisküvi neki resmi varmi balim
cünkü bakmam lazim burda bulabilirmiyim diye

canım benim bende bunu yapıyorum ama büskivi yerine hindistan cevizi kullaıyorum. ama birdahaki sefere büskiviyle deniycem eminim buda çok lezzetlidir ellerine sağlık tatlımopuyorumnanaktan

tek kelımeyle harıka görünüyo tadıda mükemmeldır hemen bugun denemelıyım off canım çektı yaa canım saol ellerıne saglık...

SÜPER OLMUŞ BACIM
Ellerine sağlık :)alkisalkisalkisalkisalkisalkis
Benimde buna benzer bi tarifim var hoş oluyo böyle tatlılar

Son düzenleme:
ArkadaŞlar bunun un ve nŞıŞasta mık az geldı bana sıvı olur uhallebı ben 4,4koyuyorum cok gÜzel bır tarıf ellerıne saĞlık

X