yaw gene 46

ADAM

ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
1.191
4
45
arkadaşlar transferin 12. günü 45 küsürdü
bugün transferin 14. günü 46 küsür
pazartesi gene kan tahlili istediler
bu durumda olan kişilere ne yapılıyo
ilaçlara devam dediler

canım doktorun ne dedi bu sonuca şayet hamilelik yoksa (inş. vardırda ) yükselip yükselmediğini takip ediyolar şayet düşmeye başlasa bile sıfırlanıncaya kadar b hcg istiyolar yükselse iyiydi sende herhangi bi rahatsızlık varmı hissettiğin geçmiş olsun canım yerimseniben

walla belim ağrıyo
bi de şı gıcık jel çamur gibi geri geliyor
başka da bişey yok
biraz da midem bulanıyo ama az
dr pazartesi güne bakalım düşecek mi dedi

benim de ilk değer 22, ikinci değer 23 ve 3. değer 128'di ama düzenli ilerilemedi ve dış gebelik oldu sen bir kez daha tekrarla. 1000 lere gelene kadar dr dış gebelik demedi devam edebilir dedi ama olmadı maalesef :1no2:
inş. senin değerlerin güzel yükselir sen canını sıkma

şimdi gördüm kız.....seninde işin çok zor......zemuszemus....canım......inşallah iyi olur değerlerin yükselir........

benim de ilk değer 22, ikinci değer 23 ve 3. değer 128'di ama düzenli ilerilemedi ve dış gebelik oldu sen bir kez daha tekrarla. 1000 lere gelene kadar dr dış gebelik demedi devam edebilir dedi ama olmadı maalesef :1no2:
inş. senin değerlerin güzel yükselir sen canını sıkma

peki ilk değerle ikinci değer arasında kaç gün geçti canım
sana da çok geçmiş olsun

canim ikimizde belirsizlik icinde boguluyoruz YUCE MEVLAM sonumuzu hayirli etsin senin dondurulmus varmi guzelim kac tane yumurtladin kac tane koydular

ewet canım kader arkadaşı olduk.....
biz bizi anlarız....
benim dondurulacak kadar olmadı....
başıma gelenleri bir bilsen....
resmen savaş verdim
ben bu sonuca bile şaşırıyom...4 tane koydular ama birinden umut yoktu

ewet canım kader arkadaşı olduk.....
biz bizi anlarız....
benim dondurulacak kadar olmadı....
başıma gelenleri bir bilsen....
resmen savaş verdim
ben bu sonuca bile şaşırıyom...4 tane koydular ama birinden umut yoktu
ahhh guzelim kader kardesi olduk desene benimde bi anlatsam sasar kalirsin valla

kader kısmet ADAM cım bakalım zaman sana ve bizlere neler gösterecek

inş değerin kat kat katlanarak devam edecek hayırlısıyla

Adam cım kendine dikkat et..ve aklıana takılanları doktoruna sor eğerki dış gebelikse tüpün zarar görmeden sıyrıl ..zira geç kalınmasın :KK43: hakkında ne hayırlı ise o olsun...çok şaşkın ve endişelisin ..iAllah eşine ve sana sağlık vergin güzel haberler okumak dileği ile...

yapacak bişey yok...
beklemek zorundayım
sanırım keseyi görünce anlaşılacak bakalım nerde

yok yok bacım sen kızın adını nazlı koy kesin amma uğraştırdı bıcırıkk

sevgılı adam yasadıkların su anda aynısını yasamıstım bende

cok heyecanlı ve streslı bır yapın var anladıgım kadarıyla cunku bende oyleyım hamıle kalsak bıle ınanmak ıcımızden gelmıyorkı eee kolaymı onca yasadıgımız acı dolu seylerden sonra

lutfen azcık rahat olmanı tavsıye edıyorum ınanc onemlı aynısını bırebır yasadıgım ıcın... pozıtıf gordugumde bundan oncekıdenememde hadı be ben kım hamıle olmak kım demıstım ....
nıtekımde dusuk oldu
lutfen kendıne guvnın yerıne gelsın ve ınancını kaybetme
ınanıyorum kı basaracaksın bu ısler tamamen kader doktorlarda ıste bu yuzden kesın bır sey dıyemıyorlar
hele bır arkadasım vardı ınan ıdarda ve kanda gebelık cıkmadı ama adette olmadı uzun sure

takı 3 aylık olanan kadar anca ultasonda bellı olmus doktoruda sasırmıs kalmıs anlatmak ıstedıgım neler oluyorr bu bebek konusunda en buyuk mucızelerden bırı cunku bır bebegın olusumu

lutfen hamıle olduguna ınan ve keyfını sur
benım yaptıgım o zamanlar kı seylerı nolur sen yapma

ınan takıp edıyordum actıgın sayfaları yazılarını ya dedım bu benım ıkızımmı acaba dedım ......ınsan anca ezıyet etmıs oluyor kendıne cunku neyse kaderımızde onu yasayacagız

allah yrdımcın olsun

X