Göz Makyajı Göz makyajı örnekleri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
2715090947_54d4bf325d.jpg

Kaynak:farm4.static.flickr.com

En doğalı bu, ben bunu yapiyorum coğunlukla. Ya da sadece gözkapağıma siyah kalem cekip rimel sürüp cikiyorum alt kısmına rimel dahi uygulamıyorum :KK49:

valla göz şekli çok önemli kızlar şekli uygunsa her türlü makyajı kaldırıyo...herkesin kendi tarzını bulması lazım...burdakilerin çoğunu ben yapamıyorum malesef:KK43:((

Gözün icine koyu renk kalem sürünce göz kücük görünür. Beyaz büyük gösterir diye biliyorum. Iri gözler güzeldir ya. :KK61:

Evet doğrudur, benim gözlerim de cok iri. Gözlerimin içine yoğun şekilde siyah kalem sürdüğümde gözlerim küçülüyor. Ama ben daha fazla iri gözüksün diye üst göz kapağıma ve alt kısmına siyah kalem cekip içine beyaz kalem sürüyorum hafiften birde rimel cok güzel oluyor. Ha tabiki alt kısma cekilen kalemi dağıtacaksın fırcayla.

kızlar benim göz kapaklarım biraz büyük...nasıl bi makyaj yapmalıyım eyeliner sürüyorum ama herkesin aksine biraz ince sürüyorum bu nedenle yapay gibi geliyo bana :KK43: kalemde gözkapağıma baskı yapıyo çekerken haliyle ileride kırışıklık gibi ters etkisi olur diye korkuyorum..yardımcı olur musunuz??

fotoğraflardaki makyajlar renklerin birbirlerine uyumu çok güzel..

ama sanki ben öyle yaptıgımda bana yakışmıyor muş ya da ben becerememişim gibi geliyor..

yaptıktan sonra hemen siliyourm nedense :)

sadece siyah farla griyi ya da beyazı birlikte deniyorum o daha hoş duruyormuş gibi geliyor..

belki de öyle alıştıgım içn öyle.

kızlar benim gözlerim büyük yani iri :KK53: rengi ela
bunu küçük göstermek icin makyajı nasıl yapmalıyım yardım lütfen :KK43:

Bence bu makyaj bu kadına hiç olmamış :KK50: .

Hepsi çok güzel ama eline fırçayı alıp sürmekle olmuyor ki... Gölgelendirme yapman gerekiyor. Size giden renkleri bulmanız gerekiyor. Zor iş açıkçası... Ben yaptım mı makyaj değil boyamaya dönüyor. Bu iş yetenek ister :KK51: .

doğru çok haklısınız ama ben göz makyajında bu tür renkler kullananları çok beğeniyorum kendime her ne kadar kullanmaya çalışsam beceremiyorum ama :)))

X