Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Ankara'da siyah, uzun cıtcıt satan yer biliyor musunuz?

gamze_esra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
280
0
:emir_bebek:kızlar benım cıtcıtlarım war sıyah ama sacım uzadıgı ıcın o boy yetmıyo artık.belımın 5 parmak ustunde duruyo..ben tam belımde ıstıyorum...kuafor yada cıtcıt degıstırebılecegım bır yer yada ucuza sıyah uzun cıtcıt satanınız warsa lutfenn yardımmmmopuyorumnanaktan:ecrin_bebek:hihoyyytgamyoncuiremsu

meraba ben yeni üye oldum 7 aydır çıt çıt kullanıyorum ankaradan almştm tekerar alcam önerebileceğiniz biyer var mı

şeydacım bende ıspartalıyım ankarada okuyorum.15 gün sonra gelicem istersen yardım edeyim çıt çıt almadıysan daa

hayatım menekşe sokağa gideceksin orası perukçuların ana yeri toptancısı oradan bütçene göre istediğin şekilde bulursun.

canım sen ne zamn aldın ?? ben de bugn ordan aldım cıtcıt..memnun musun ??a.s.

ben mayısta almıştım, 5 buçuk aydır kullanıyorum hiç zarar görmedi daha:) kendi saçlarım düz olduğu için kuaföre gitmeme de gerek kalmıyor, takıp çıkabiliyorum. memnunum yani:) sen de memnun kalırsın umarım.

benım saçlarım kalçamdaydı gidip kestirdim küt çekilde saçımıda peruk şeklınde kuaförden aldım 6 ay oncede evlendim tabı düğünde saç çok onemlı hemen saçlarımı çıt çıt yaptırdım 7 tane düğünde kullandım simsiyahlar kendi saçlarımda kestaneye döndü açıldı yıkaya yıkaya postişle uymuyo evde öyle duruyo.

izmir cad
ilerde rönesans peruka var
oranın ürünleri baya kaliteli

çıt çıtımı 3 kez kullandım 1 kez kullandım 2 kez yıkadım her banyoya girerken onlarıda yıkayamamkı

arkadaşlar benim 4-5 senedir çıtçıt kullanıyorum.Tabii eskidikçe yeniliyorum.Ofisim benim izmir caddesinde oyüzden artık oradaki perukçular,çıtçıt,postişleri iyi biliyorum.Ve ben de moda perukadan alıyorum.Kısaca şöyle tarif edeyim;izmir caddesi menekşe 1.Sok.a gidiyorsunuz orada Moda Çarşısı var Moda Çarşısının içinde toplam 3 tane çıtçıt satan yer var,moda peruka,rönesans,diğerinin ismini unuttum.Moda çarşının içine girmeden hemen 2 yan binasında da bi apartman gibi bir yer var,menekşe pasajının hemen yan tarafında o apartmanın da toplam 2 katı tamamıyla çıtçıtçı..kilo ile de(gr.)saç satıyorlar,ve hatta bi arkadaşım saçı ordan aldı ve adamların kendisine yaptırttı kaynağını da.aklınızda olsun.yani izmir caddesinde adım atsanız peruk,çıtçıt..

cnm bende prenses peruktan almıştım gerçek saç dediler ama saçı boyattığımda kuaför dediki aralarında gerçek saçtan çok naylon var dedii .....

gamze ben satıyorum siyah cıtcıtlarımı . 6 parca her bırı 19- 20 gram . gur duruyo bana 13 cm qenıslıqınde .

arkadaşlar bende kentparkta matmazel peruk var ordan aldım.çok memnunun.bütçenize göre kalite kalite saçlar var.orda zaten anlatıyolar neyin ne olduğunu.6 tane aldım defalarcada boyandı.1 seneye yakındır kullanıyorum.hiç bi sorun yok.isteyenler olursa tlf nu var bende verebilirim.zaten internet sşteleride var.ordanda alabilirsiniz telefonlarını.

yaaa fiyat konusunda da biraz yardımcı olsanız ben aldım ve kalitel fiyatı buydu diyebilirimisiniz acaba bende alcamda

X