Altın kaplama tabut içinde gömülecek

SHADOWGIRL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
928
24
tabutt.jpg

ALTIN KAPLAMA TABUTLA GÖMÜLECEK
Jackson'ın ölüm haberini ilk duyuran TMZ sitesine göre, efsanevi popçu cenaze töreninin ardından 15 bin sterlin değerindeki (38 bin TL) 14 ayar altın kaplama bir tabut içinde Los Angeles'taki Forest Lawn Memorial Park'a defnedilecek. İçi mavi kadifeyle kaplı olacak 'Promethean' marka tabut, ünlü müzisyen James Brown'ın tabutuna benziyor.
Michael Jackson Fotoğrafları için tıklayın
Michael Jackson'ın cesedinin çalınmaması için de mezarının üstüne beton dökülecek. 20 bin kişi salonda, milyonlar TV başında izleyecek ABD Başkanı Obama'nın da davet edildiği törenin yapılacağı salonun kapasitesi 20 bin kişi. Törende, Jackson'ın hayranları için 11 bin koltuk ayrıldı. Stadyum dışına dev ekranların kurulacağı cenaze törenini TV'den 750 milyon kişinin izlemesi bekleniyor.

Jackson'ın ölüm haberini ilk duyuran TMZ sitesine göre, efsanevi popçu cenaze töreninin ardından 15 bin sterlin değerindeki (38 bin TL) 14 ayar altın kaplama bir tabut içinde Los Angeles'taki Forest Lawn Memorial Park'a defnedilecek. İçi mavi kadifeyle kaplı olacak 'Promethean' marka tabut, ünlü müzisyen James Brown'ın tabutuna benziyor.

Michael Jackson'ın cesedinin çalınmaması için de mezarının üstüne beton dökülecek. 20 bin kişi salonda, milyonlar TV başında izleyecek ABD Başkanı Obama'nın da davet edildiği törenin yapılacağı salonun kapasitesi 20 bin kişi. Törende, Jackson'ın hayranları için 11 bin koltuk ayrıldı. Stadyum dışına dev ekranların kurulacağı cenaze törenini TV'den 750 milyon kişinin izlemesi bekleniyor.

ISSIZ BİR DÜNYA
Ama daima çocuk kalan adamın yarattığı dünya, Neverland adını verdiği evi, şimdi büyük bir sessizliğe gömüldü. İçerisi ıssız ve hatta tüyler ürpertici. Eşyalar gitmiş, meşhur luna parkının treni, dönme dolabı çoktan sökülmüş, hayvanat bahçesinin sevimli hayvanları çeşitli barınaklara dağıtılmış bile.

Michael Jackson'ın kardeşi Jermaine Jackson, CNN International'dan Larry King'in ekibine, 1000 hektara yayılan ve 2006'da 33 milyon dolar değer biçilen, 5 yatak odalı, havuzları, Disneyland tarzı luna parkı, sinema salonu, basın odası, hayvanat bahçesi bulunan Neverland'ta çekim yapma izni verdi. Ve böylelikle efsanenin ölümüyle birlikte "evim" dediği yerin ürkütüçü ıssızlığı ortaya çıktı.

HAYRANLARI IŞIKLARA BAKIP DUA EDİYOR
Ölümünün ardından ilk birkaç günde oldukça büyük bir trafiğin yaşandığı Neverland şimdilik kapılarını kapattı. En çok dikkat çeken şey ise gece vakti Neverland'tan göktüzüne yükselen ışıklar.Michael Jackson'ın daima aydınlık olmasını istediği Neverland'a ailesi özel reflektörler yerleştirdi.
Michael Jackson Fotoğrafları için tıklayın
Los Angeles'ta yaşayan ya da kenti ziyaret eden hayranları, gece vakti gökyüzüne yükselen ışıkların nereden geldiğini bilidikleri için Neverland ışıklarına bakıp dua ediyor.​

birde müslüman olarak öldü diyolar bu ne yaaa altın kaplama tabut topraktan geldik topraga gidicez neden cenazeyi bu kadar beklettiler onu da anlamıyorum gerci ölür ölmez ruhumuz bedenimizi terkediyor da....tabutun üstüne de beton dökceklermişfisfisfis

evet bende izledim tv de..
ALLAH RAHMET EYLESıN ama
ölmüş insana ne faydası varki altınmış pırlantaymışş..
yapılabilicek en iyi şey dua etmek

evet ben de anlam veremedim hani müslüman olmuştu garip geldi bana da.
adam hakkın rahmetine kavuşmuş vasiyetimiydi yani altın tabut tamamen gösteri amaçlı gereksiz

X