Bebek Beslenmesi bebeğim biberonu almıyor.ne yapmalıyım?yardımlarınızı bekliyorum..

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

s_eker

ŞükürlerOlsunAllah'ımSana
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
407
3
arkadaşlar bazen kızıma sütü sağıp vermek durumunda kalıyorum dışarıda falan işimiz oluyor ama daha geçen hafta biberonu alan kızım 3gündür ne yaptıysam silikon kavuçuk hiçbir biberonu almıyor ne yapmalıyım?zaman zaman buna ihtiyacımız oluyor geçici bir durummudur acaba sizlerde bu durumu yaşadınızmı?önerilerinizi bekliyorum..

bebeğin kaç aylık ve hangi marka biberon kullanıyorsun canım? aynı sorun bende de var da.

cnm bebğim 3aylık bebedor ve chicco marka biberonlarımız daha 1 hafta önce alıyordu ama şimdi almıyor ne yapacağımı şaşırdım

ben de dr browns veriyordum en küçük deliklisinden. acaba diyorum sütü içmekte zorlanıyor da ondan mı almıyor. büyük delik mi denesem

cnm ben silikon başlığı değiştirdim daha büyük deliklisini aldım ama yine almıyor diliyle anında itiyor ne yapacağız bilmiyorum:bbo:

ben bi de şu yöntemi denemiştim bi ara işe yaradı. oğlumu emzirme pozisyonunda kucağıma alıyordum. kafası bana dönükken biberonu alıyuordu. kokumu duyunca herhalde.

ben de dr browns veriyordum en küçük deliklisinden. acaba diyorum sütü içmekte zorlanıyor da ondan mı almıyor. büyük delik mi denesem

eğer bebeğinin içebileceğini düşünüyorsan dr browns'un 2 deliklisini kullanabilirsin canım.
bende dr browns ve aventin 2 akışlı olanını kullanıyorum.

ben bi de şu yöntemi denemiştim bi ara işe yaradı. oğlumu emzirme pozisyonunda kucağıma alıyordum. kafası bana dönükken biberonu alıyuordu. kokumu duyunca herhalde.
aynen canım hatta memeyi ağzından çıkartınca biberonu veriyordum hemen anlamıyordu.

bende bir yere giderken sütümü sağıyorum biberona koyup veriyorum doğduğundan beri avent marka biberon kullanıyorum yeni doğan için 125 ml olanını valla gayet güsel amiyo bebeğim 4 aylık bu arada hala aynı biberonlayıs:))

bende bir yere giderken sütümü sağıyorum biberona koyup veriyorum doğduğundan beri avent marka biberon kullanıyorum yeni doğan için 125 ml olanını valla gayet güsel amiyo bebeğim 4 aylık bu arada hala aynı biberonlayıs:))

avent ve nuk'un biberonları aynı dimi? nuk denedim ama almadı

bende biryere giderken sütümü sağıyordum ve gayet güzel biberonla içiyordu daha 1 hafta öncesine kadar şimdi ne yaptıysam asla almıyor midesi bulanıyor zorlayınca nasıl birden böyle değişiyorlar anlayamıyorum

ya hiç karşılaştırmadım bilmiyorum ben ama avent ayrı bir marka sanırım ya birde onu dene bakalım 125 ml den al bi tane belki sever :ecrin_bebek:

ya hiç karşılaştırmadım bilmiyorum ben ama avent ayrı bir marka sanırım ya birde onu dene bakalım 125 ml den al bi tane belki sever :ecrin_bebek:

benim bebe emzik de almıyo. bir sürü emzik aldım ama hiçbirini sevmedi. almadı. biberon emziği de herhalde fark etmez. meme seviyo benimki alkisalkisalkis

X