Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bende burayi hep takip ediyorum ama normalde yazmiyorum
bende bu diyete basladim yarin 5 gunum de bir sorum olucak bebeto cum sana
5. gun kahvaltisinda da mi hic bir sekilde ekmek yemicekmiyiz
yoksa senbu diyeti uygularken yedimi

canım hepinize kolay gelsin dedigim gibi ben diyeti biraz degiştirdim.reçel yemedim 5 gün boyunca sabah kahvaltılarında 1- yada 2 dilim yogun kepek ekmeği mutlaka yedim. canımcım. yumurtanında sarısını yemeyin

sonuçlara yer verilmemiş sonuçlarınızı yazarsanız çok sevinirim bizede cesaret gelir lütfenn yazın arkadaslar şu diyeti uygulayanlar sonuçları adam akıllı yazarmı :):):):) çok seviyorum hepinizi ve KK'nü...

tatlım ben 1 hafta yapmiştim ama kaçamaklarım olmuştu 1.2 kilo vermiştim ama ben bu diyeti sviyorum iştahı kapatıyor bana öyle oldu eskii iştahım kalmadi

Merhaba ben aranıza yeni katıldım.Ben de kilo problemi ile boguşup duruyorum.15 aylık bir kızım var dogum kilolarımdan kurtulmaya çalışıyorum.Aslında geç bile kaldım.Benim boyum 1,62 kilom 85'di iştahımı kesen bir ilaç aldım eczaneden 83 oldum ve isveç diyetini yaptım 79 oldum.Şimdi bu diyeti yapıyorum.17 mayısta başladım ,herşey güzeldi ilk iki gün ilacın etisi ile zorlanmadım.2 kilo indi sonra 3-4 gün kayınvaldemlere gittik orada tartıldım 76 çıktım.perşembe eve geldik geç vakittide bulunca akşam yemegimi abarttım birde dondurma yedim :KK43: sonra ertesi günde diyete uymadım.Cumartesi'de diyete tekrar başladım,sabah tartıldım 77 kilo çıktım.Fakat akşama kadar 79 oldu :KK43: neden böyle oldu 7 günü doldurmadım diye mi?Bu gün 3.gün ve 78 kg çıktım.Sizce herşey şimdilik nasıl gidiyor?7 günü doldurduktan sonra devam etmelimiyim yoksa başka bir diyetmi bulmalıyım?Bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar. :KK43:

kızlar ben bu dieti de uygulamıstım gercekten guzel ama meyve suyu icmekten imanım gevredi 5gunden fazla surduremedim cabaladım basaramadım sadece meyve suyu ne demek sonra da yiyeceklere saldırıp varil gibi oldum zayıfıflatıo ama zor bi diet ustelik J.FUHRAMIN dietiymis ama o adam baska bi diet listesinde hatta adı da 6 haftada en az 9 kg burda da yazıodu meyve suyu icmeyin meyve yiyin diodu hatta kitabında da ole yazıo ben anlayamadm

yerimseniben
Bir cevap yazmamışsınız ama olsun, ben 74 kiloya indim ve bu gün tekrar meyve suyu ile başladım güne bakalım bu haftanın sonunda kaç kilo olucagım.Eşim şuan benden uzakta işi yüzünden o gelene kadar 2 haftam var inşallah iyi sonuçlar ile devam ederim.Giyemediğim kıyafetlerimi giymeye başladım.Kendimi uzun süredir hiç bu kadar iyi hissetmedim.

merhaba bayangraf,siz yenimi başladınız ben yarın başlıyorum bu diyete ne kadar verdiniz mesela bilgi verirmisiniz

Merhaba pınar benim 2 haftam ama ilk haftayı tamamlamamıştım.5 gün yapmıştım.85 kilo ile yola çıktım.10 de 2 kilo verdim ama diyet yapmadım o zaman, sonra 83 kilo ile isveç diyetini yaptım ve 79 oldum ve bu diyete geçtim.Şuan 74 kilo oldum.Bu diyette en zor olan 2 gün meyve suyu olması.Ben eczaneden iştah kesen bir ilaç alarak başladı işe bu ilacımın 2.ayı bana çok destegi oldu.Benimde doğum kilolarım bunlar.Bebegim 15 aylık oldu ve anca yola çıkabildim.

kızlar merhabalar rahatsız oldugum için sizlere yazamadım. yapan arkadaş demişsiniz. ben yaptım yaklaşık 74 kilodan 56. kiloya indim hemde yaklaşık 1 buçuk ay bile olmadan isteyince oluyor kızlar azim azim azimli olunca oluyor canlarım. hepinize kolay gelsin

Merhaba 123bebeto,sana geçmiş olsun.Bende bu diyete başladım fakat kafama takılan bazı şeyler var,lütfen bana yardımcı olurmusun.
1. Meyve yedin mi,yedinse ne kadar yedin?
2.Meyve suyunu sadece ilk 2 günmü içiyoruz,diğer günlerde içilebilirmi?
3.Ben çay kahve sevmem onun yerine günde 2 tane sade yada meyveli soda içiyorum,sence yanlışmı yapıyorum?

Lütfen bana yardım et aklım çok karıştı.. :KK43:

Merhaba 123bebeto,sana geçmiş olsun.Bende bu diyete başladım fakat kafama takılan bazı şeyler var,lütfen bana yardımcı olurmusun.
1. Meyve yedin mi,yedinse ne kadar yedin?
2.Meyve suyunu sadece ilk 2 günmü içiyoruz,diğer günlerde içilebilirmi?
3.Ben çay kahve sevmem onun yerine günde 2 tane sade yada meyveli soda içiyorum,sence yanlışmı yapıyorum?

Lütfen bana yardım et aklım çok karıştı.. :KK43:

canım 1. sorunun cevabı meyve yemedim.2. soru c.meyve suyunu 2 gün içiyorsun diger günler içmiyorsun 3. soru tamam soda içebibilirsin ama sade iç canım

123bebetocum cevabın için teşekkür ederim.Ben karpuza dayanamıyorum.Sence günde 2 dilim karpuz yesem çokmu olur? Birde ilk 2 gün kaç paket meyve suyu tükettin?Çok soru sordum ama kusura bakma olur mu?

kıslar bende bu gün başladım bu diyete..gelişmeleri yazıcam .123bebeto cevabın için teşekkürlera.s..bu arada belki inanması zor ama 600 gr vermişimsırnaşık şey.ama dünden beri yediklerime dikkat ediyorum.hadi hepimize kolay gelsin kaç kes denedim ama bu gün gercekten başladım dün gece uyumadan iyi bir motivasyon yaptım kendime iyi geldi cok azimliyim valla...:dance:

123bebetocum cevabın için teşekkür ederim.Ben karpuza dayanamıyorum.Sence günde 2 dilim karpuz yesem çokmu olur? Birde ilk 2 gün kaç paket meyve suyu tükettin?Çok soru sordum ama kusura bakma olur mu?

canım çok soru sormuyorsun elimden geldigi kadar yardımcı olmaya çalışırım günde yaklaşık 2 lt. karpuza bişey diyemiyorum. ben nerdeyse aynen uyguladım

123bebetocum cevabın için teşekkür ederim.Bu haftamın bitmesine az kaldı,cumartesi tekrar meyve suyu olucak.Ben meyve suyunuda ,suyu da az içtim ama bundan sonra dediğin gibi 2lt içicem diger kurallara uyuyorum.Bu gün tartıya çıktım ve 73 oldugumu gördüm.Acaba kilo verme yavaşladımı?dogrusu 2 gün daha var ama haftamın bitmesine.1 hafta başka bir diyete geçip tekrar mı devam etsem yoksa bu şekilde devam etmelimiyim?

123bebeto merhaba bende bugün başladım 1. günüm sana birşey sormak istiyorum peynirlerdeki dilim ölçüsü kibrit kutusu kadar mı? kabak ve brokoliyi nasıl pişirdin. değişiklik yapıp taze fasulye haşlayarak yiyebilirmiyiz senin alternatiflerin oldu mu bu listeye açıklamalarına çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

kızlar aklıma bi soru geldi ilk 2 gün sırf meyve suyu günü ya vücut iki gün boyunca alışıp nasıl olsa bu bir şey yemeyecek ben bunları depolayayım diye düşünüp 3.gün yediklerimizi depoluyor olabilir mi?acaba diyetin 3.gününden başlayıp meyve suyu gününü son iki güne mi bıraksak?yani yediklerimizi git gide azaltarak.

canım degiştirme devam et diyetine

Merhaba bebeto cevabın için teşekkür ederim.Sen bu diyeti uygularken de kilo vermende bir duraklama oldumu canım?Bu normal mi yani, cumartesi yine meyve suyu ile başa dönücek diyetim.Herşey normale döner mi sence?Birde dikkat ediyorum göbek kısmım hariç her taraftan gidiyor senağlama ne yapacagımı şaşırdım,benim için önemli olan karın bölgemi toparlamak :çok üzgünüm: ama çok yavaş eriyor bu meret ya,kızım doğalı 15 ay doldu ama bana geride büyük bir enkaz olan karnım kaldı senağlama

Ben bu gün meyve suyu ile başa döndüm.Bu haftayı 73 kilo ile açtım.Hafta ortasında tartılırsam yazarım.Geçen hafta sadece 1 kilo verebildim,çok canım sıkıldı ama şuan kafamı takmıyorum.12 kilo verdim ve vermem gereken 12 daha var ama olsun :teytey:

selam kızlar. ben 1 haftada yaklaşık 3 kilo verdim bu diyetle. ve tekrar almadım o kiloları. diyeti bıraktım, sadece yememe dikkat ettim ama yvaş da olsa vermeye devam ediyorum. şimdi tatil zamanı geliyo malum, yeniden bu diyete başlıcam pazartesi. iştah kapatan bi diyet olduğuna tamamen katılıyorum.

bayangraf s,z 12 kiloyu bu diyetlemi verdiniz?

Canım,ben önce 10 kadar felan diyet yapmadım ama meyve ve sebze felan yiyerek biraz dikkat ettim.2 kilo öyle gitti,83 kilo ile isveç diyetini yaptım 79 oldum. 79 kilo ile bu diyete başladım şuan 73 kiloyum. Sana da kolay gelsin arkadaşım,hiç canını sıkma devam et.Kimseye aldırma ne kadar ye ye diye baskı yaparsa yapsınlar.Sonra o kiloları taşıyan sen olursun.Sık dişini ver kilonu ondan sonra istediğinin tadına ucundan azıcık bakarsın.Ben kendimi bu şekilde motive ettim.a.s. herşey bizim saglıgımız ve güzelliğimiz için sabret arkadaşım yerimseniben

X