Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Herkese merhaba,

Uzun yıllar önce denediğim ve başarılı olduğum bu diyete tekrardan başlama kararı aldım.
Çok kısa bir süre içerisinde sporu bıraktıktan sonra düzensiz yemek ve hareketsizlikle 72 kilodan 84'e çıktım. Artık bir dur demem gerekiyor. Bugün başladım. Tüm gün okuldayım, meyve sularımı ve suyumu aldım. Ben de burayı günlük gibi kullanmayı düşünüyorum. Birbirimize destek olursak güzel olur:KK9:

başlangıç 76.2
1 gün 75
2 gün 74
3 gün 73.7
4 gün tartılmadım
3.gün ve 4.gün çok kaçamak yaptım o yüzden tartılmadım bugün kayısı ve yeşilçay içerim yarın yine tartılırım :spor:

Kizlar hazir meyve suyu mu iciyorsunuz kendiniz mi sıkıyorsunuz? Malzemem olmadigi icin bugun başlayamadım Hazır meyve suyunuda hic sevmiyorum Ne yapmaliyim?:110:

Kizlar hazir meyve suyu mu iciyorsunuz kendiniz mi sıkıyorsunuz? Malzemem olmadigi icin bugun başlayamadım Hazır meyve suyunuda hic sevmiyorum Ne yapmaliyim?:110:
ben kızılcık,erik kompotosu falan kaynattım hazır 1 litre meyve suyunuda 2 günde anca içtim yeşilçaylar sular öyle yapmıştım yarın yine başlıcam

ben yarın tekrar başlıcam 3.günden sonra çok bozdum bu sefer 7 gün yapıcam o kadar bozmama rağmen bu sabah 74.2 çıktım (gece yemekleri yedim sarmalar,dürümler,tatlılar,börekler) ona rağmen 500 gram az geldi gözüme demekki bozunca hemen almıyoruz :KK76:

Bugun yine 72.700 geldim :63: Bi turlu 71 li sayilari goremedim tartida Bugun hollywood diyetine kesin başlıyorum Belki etkili olur
Kati meyve sikacaginda artik hangi meyveyi bulursam sıkıcam Bugun yeni bir başlangıç :KK66:

Bugun yine 72.700 geldim :63: Bi turlu 71 li sayilari goremedim tartida Bugun hollywood diyetine kesin başlıyorum Belki etkili olur
Kati meyve sikacaginda artik hangi meyveyi bulursam sıkıcam Bugun yeni bir başlangıç :KK66:
ben senden daha fazlayım kilo olarak :KK43: işte olmasam bende başlardım ama burda yanımda hiç içecek yok o yüzden yarın başlayabilirim istersen birlikte 7 gün yaparız

ben senden daha fazlayım kilo olarak :KK43: işte olmasam bende başlardım ama burda yanımda hiç içecek yok o yüzden yarın başlayabilirim istersen birlikte 7 gün yaparız
Tabiki cok sevinirim :KK9: Yanliz kati meyve sikacaginda armut ve erik sıktım bu kadar mi kötü olur tadi O yuzden cappy vişne suyu icmeye karar verdim Aksamda eğer pazara cikarsam portakal alip onu icicem

Tabiki cok sevinirim :KK9: Yanliz kati meyve sikacaginda armut ve erik sıktım bu kadar mi kötü olur tadi O yuzden cappy vişne suyu icmeye karar verdim Aksamda eğer pazara cikarsam portakal alip onu icicem
Daha önceki yorumlarda portakal havuç okudum denemek istersen :KK66: bende bu diyet için değil ama kivi yeşil elma portakal yapmıştım oda güzel oluyor :kk77:

Merhabalar ben bugün başladım 20 kilo vermek hedefim halen devam eden var mı acaba

X