Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar mrb bu diyete örnek benim diyeti bırakalı baya oldu şuan 54.600 oldum insan isteyince başarıyor canlarım

71 kilo oldum,fakat regli dönemim yaklaşıyor.Şişmeye başladım :1ninca: ,isveç diyeti ile yola çıktım şuan bu diyetle devam ediyorum.Fakat 1,5-2 sene önce ilk kez isveç diyetini yapmıştım o zaman 6 kilo vermiştim.Bu diyete başlamadan önce yaptıgımda ise 4 kilo verdim.Evet bu diyet daha insaflı ama isveç diyetinde de verdiğin kilo bir süre geri dönmüyor.

Bu arada bu diyet ile sindirim proplemi yaşıyorum.Sırf bu yüzden lahana çorbasına geçiyorum bir haftalık.Doğrumu yapıyorum yanlışmı bilmiyorum.

bayangraf canım sen isvec diyetini 13 gün yaptıgın halde mi 6 kilo vermiştin canım?

Canım ilk denemem de 6 kilo verdim,daha sonra 4 kilo verdim (isveç ile), daha sonra hollywood diyetine geçtim.Bu 4 haftamdı fakat 2 gün kala haftanın bitimine ben lahana çorbasına geçtim.Bu diyetlede 8 kilo verdim.Bir hafta sonra tekrar hollywood ile devam edicegim.fisfisfis

Canım ilk denemem de 6 kilo verdim,daha sonra 4 kilo verdim (isveç ile), daha sonra hollywood diyetine geçtim.Bu 4 haftamdı fakat 2 gün kala haftanın bitimine ben lahana çorbasına geçtim.Bu diyetlede 8 kilo verdim.Bir hafta sonra tekrar hollywood ile devam edicegim.fisfisfis

meraba canım , neden sürekli diyet değiştiriyosun merak ettim bu şekilde daha mı etkili oluyor

ilk 2 gün meyve suyu içmeden direk diyete baslasak acaba sonuc alabilirmiyiz. yardımcı olursanız sevinirim.

meraba canım , neden sürekli diyet değiştiriyosun merak ettim bu şekilde daha mı etkili oluyor

Merhaba,aslında sürekli diyet değişmiyorum.Doğum yapalı 15-16 ay oldu neredeyse ve bu sürede diyetle ugraşmaya çok vaktim olmadı.Ancak tartı 85i vurunca aklım başıma geldi ve açılışı isveç ile yaptım.Sonra hollywood diyetine devam ediyordum ama sindirim problemi çektiğim için lahana çorbasına geçtim.1 hafta sonra tekrar hollywood ile devam edicegim.vermem gereken 11 kilo kaldı.:1hug:

ilk 2 gün meyve suyu içmeden direk diyete baslasak acaba sonuc alabilirmiyiz. yardımcı olursanız sevinirim.

Meyve suyu vücudunu temizliyor.Yani son zamanların deyimi ile detoks yapmış oluyorsun şekerimsırnaşık şey.İlk hafta çok zorluyor,ama daha sonra alışıyorsun(İlk iki gün aç gezmeye laelaelaelaelae) kolay gelsin.Güzel bir diyet bende kısa bir aradan sonra devam edicegim.

canım baş agrının olmasının nedeni devamlı diyeti düşünüp aclık hiissetmen ve tansiyon problemi oluşması. ilk önce vücudunu degil beynini hazırlaman gerisi kolay

BAYANGRAF ve BEBETO123 ...ARKADASLAR SİZCE İSVEC DİYETİ Mİ DAHA ETKİLİ HOLYWOOD DİYETİ Mİ?? BEN İSVEC DİYETİMİ BİTİRİNCE BU DİYETE BASLIYCAM AMA SİZCE ARA VERMEM GEREKİRMİ ..METABOZLİMAM DURARMI??

BAYANGRAF ve BEBETO123 ...ARKADASLAR SİZCE İSVEC DİYETİ Mİ DAHA ETKİLİ HOLYWOOD DİYETİ Mİ?? BEN İSVEC DİYETİMİ BİTİRİNCE BU DİYETE BASLIYCAM AMA SİZCE ARA VERMEM GEREKİRMİ ..METABOZLİMAM DURARMI??

Canım bence iki diyette çok güzel isveç bu diyetten daha zor ama inan verdiğin kilo kalıcı olarak gidiyor.Bu diyett bitince alırmısın almazmısın kiloyu bilmiyorum buna en iyi cevabı 123bebeto verebilir.bu diyette oldukça başarılı olmuş,darısı başımıza...:1hug:

çok kafama takıyorum kiloyu yaa..sabah akşam tek aklımda bu varr..evet canım evet hepimiz bzasarılı oluruz insaallah ...darısı basımızaaa.s.

canım benim takma kafana,sen ne kadar moralini bozar ,kafaya takarsan o kadar zor olur kilo vermen.isveç diyetin bitince,bu diyet ile devam et ama araya 3-5 gün koy.Ben 1 hafta ara verip öyle geçmiştim bu diyete,sıkma canını ben 14 kilo verdim.11 kilo daha vericem.Ben bu şişkolukla yaptıgıma göre sende yaparsın.Takma kafana:sm_cool:

merhabalar okudugum yorumlardan sonra bu diyeti yapmaya karar verdim yanlız birkaç sorum olucak 123bebota öncelikle öğlen salatalarda istediğimiz salata çeşidini yiyebiliriz demi?
ikinci olarak akşam yemekleri saat 18:00 sonra yenilmemelidir diyor ama çalıştıgım için ve saat 18:30 mesaim bitdiği için bu mümkün değil saat 19:30 yemesek olurmu?
son olarakda aşam yemeklerinde örneğin mantar ve omlet oldugu gün sadece omlet yesem mantar yerine meyva veya yogurt yesem bu tur değişiklikler yaparsam olurmu?
bu sorularıma cevap alırsam 123bebota cok mutlu olurum kısmetse pazartesi başlamak istiyorum bu diyeti uyguluyup başardıgın içinde sana yönelttım sorularımı:)şimdiden teşekkürler

merhabalar okudugum yorumlardan sonra bu diyeti yapmaya karar verdim yanlız birkaç sorum olucak 123bebota öncelikle öğlen salatalarda istediğimiz salata çeşidini yiyebiliriz demi?
ikinci olarak akşam yemekleri saat 18:00 sonra yenilmemelidir diyor ama çalıştıgım için ve saat 18:30 mesaim bitdiği için bu mümkün değil saat 19:30 yemesek olurmu?
son olarakda aşam yemeklerinde örneğin mantar ve omlet oldugu gün sadece omlet yesem mantar yerine meyva veya yogurt yesem bu tur değişiklikler yaparsam olurmu?
bu sorularıma cevap alırsam 123bebota cok mutlu olurum kısmetse pazartesi başlamak istiyorum bu diyeti uyguluyup başardıgın içinde sana yönelttım sorularımı:)şimdiden teşekkürler

canım teşekkür ederim. canım ilk başta ideal kilona yaklaştıgında yada brokoli yada bürüksel lahanası bulamadıgın yada bıkkınlık başladıgı zamanda degişiklik yapmaya başla ve mantar çok beslsyici bir besin maddesidir canım o yüzden yesen daha iyi olur benim ilk haftadan itibaren yaptıgım degişiklik reçel yerine kepek ekmegi 2 dilim o oldu son 2 haftada degiştirmeye başladım birde balık bulamadıgımda ligh ton balık aldım onunda peçeteyle yagını süzdüm canım hergün aynı saatlerde yemegini ye akşam 8 se 8 de ögle salatalarda tüm yeşillikleri karıştırdım ben roka tere marul turp dereotu

spor şart kızlar ben hayatımı 360 derece degiştirdim biliyorsunuz ilk önce neden kilo vermek istediginizi düşünün beyninizi hazırlayın kendinizi hazırlayın diyet yok hayat tarzını degiştirmelisiniz

kötüüüü...:1no2:bir türlü eksiksiz olarak yapamadım ya.halbuki ne kadar işe yaradıgınıda biliyorum.2 haftam kaldı ama sorunum ne bilmiyorum.birtürlü olmuyor ya meyve suyu gününü yapıp 3. gün bozuluyor offf. cok sıkıldım bu durumdan. :çok üzgünüm:123 bebeto moral olsun diye soruyorum.sence 2 haftada kaç kilo verebilirim bu diyetle. çünkü zor vermeyen bir bünyem var aslında. hadi motive et beniiii:1hug:

Merhaba Arkadaşlar bende bugun Hollywood Diyetine Start verdim bakalım 7 gün içinde nasl bir sonuç alıcam burda payalaşıcam.
123_Bebeto bende Hazır meyve suyu ile başladım sen hangi meyve sularından içtin bilgi verirsen sevinirim.:)

canlarım özelden mesaj atabilirim isim vermek istemiyorum burda birde bünyeden bünyeye kilo verme olayı değişir biliyorsunuz. birde yaz aylarına girdigimiz için brokoli yada bürüksel lahanası bulamayabilirsiniz. ama dedigim gibi herşey beyinde bitiyor kilo verecem diye bu diyetdende aşırı beklenti beklemeyin çünkü hayat tarzınızı değiştirmeniz lazım beyninizi hazırlamanız gerekiyor önceki kapanan yazılarımı okuyan arkadaşlarım ne anlatmak istedigimi bilirler sporsuz olmaz diyeti unutun hayat tarzınızı değiştirin tamam bu diyeti uygulayın diyet kelimesinden nefret ediyorum ben. ama günlük sporunuzu yapın günlük sularınızı için beyninizi hazırlayın destek olarak holowodu deneyin azim azim azim.

X